3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2004. november

Témakörök
Hirdetés
2004. november
boorook 2004. nov.. 22.  23:21 17
naaa mi van
hol ez a manifest nem találom õket.beléjük hallgatnék,de nem elérhetõ a letöltésük.hmm kár.kevesen írtok a témához ,mi lessz már,mondhatnám ekcsön -:)
   
borsso 2004. nov.. 22.  23:12 16
piroska vs manifest
szerény véleményem szerint inkább gyõzzön a jobbik. :)
   
szblala 2004. nov.. 18.  19:01 15
hehe ..:)
   
Jani Liimatainen 2004. nov.. 18.  13:06 14
Akkor a piroskára szavaztál! Hajfestés kötelezõ! Loreál párizs, mer' megérdemlem!
   
brigiza 2004. nov.. 17.  23:37 13
Ez is egy vélemény..........
Látom nagy viharok vannak itt, vagy még csak gyülekeznek a viharfelhõk?!??!?!

Nekem 7 e-mail címem van, és szavaztam is, mind a 7-tel! De nem mondom meg kire, ez az én saját, külön bejáratú döntésem, hogy kire.

Hozzáteszem sok ilyen style van, ahol lehet így-úgy szavazni, s mindhol megtalálják az igenis nyitott kapukat, hogy hogyan lehet ághágni az ágháthatatlant.

Talán a jutalmazás rendszerén kellene változtatni.......nem tudom. Ez is egy megoldás. De a labda fel van dobva (jó kis "a macska fel van mászra a fára" stílusban, de a lényeg érthetõ), s valakinek vissza kell passzolnia. Majd meglátjuk, hogy ki lesz a nyerõ.

Jaaaaaaaaaaaa, és piros a hajam! :))))))))))))))
   
nuu 2004. nov.. 17.  22:12 12
sztem
szerintem nem csalás csak nem ferr,de mindenkinek jár 15 perc hírnév,amugy ez a pirska nem is olyan rossz,punk viszonylatba.
amugyis amugyis haspirácio-nem vmi jo a felvételük.amit le lehet tölteni meg pontatlan is hátha majd 1 szer sikerül nekik .én rájuk szavazok.de tényleg akkor most csak 1 szer szavazhatok?mert ha igen akkor meg kellett volna gondolnom.na mindegy megérte :

-legyen divat a piroska
-fesd a hajad pirosra !

- : D
   
boorook 2004. nov.. 17.  21:26 11
szerintem is klaffa a PIROSKA
szeged lessz a fõváros
   
boorook 2004. nov.. 17.  21:25 10
mijen a cucc
az van hogy én akarok szavazni de nem enged vagy csak 1szer lehet zavazni és kész?
   
pupák 2004. nov.. 17.  18:04 9
igy
arrol tudtam hogy több e-mail cime van ... sokmindent köszönhetünk neki fellépéseket illetõen. ugylátszik mindent megtesz hogy nyerjen a banda ... bocsi ha szabályellenes tevékenységet folyatott... most hirdetem a szavazást a fõiskolán a többi szavazat nem egy embertõl fog jönni ...
majlásssuk broderz! ;)
   
zara 2004. nov.. 17.  16:41 8
Kedves pupák
Marcsinak 19 e-mail címe van. Most számoltam meg.
Bár ez lehet reális!?
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky