3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Stúdiók, próbatermek » Megnyílt a Próbahely.hu a belvárosban!

Témakörök
Hirdetés
Megnyílt a Próbahely.hu a belvárosban!
Próbahely.hu 2006. ápr.. 6.  22:34 11
Sziasztok!

Elkészült az 5. termünk!
Minden zenélni vágyó emberkét várunk sok szeretettel!

Üdv: Gabó
Próbahely.hu
   
Próbahely.hu 2006. febr.. 28.  21:45 10
4. Nõnapi Próbahely.hu fesztivál!

Ismét megrendezésre kerül a Próbahely.hu fesztivál. Újabb lehetõség remek együttesek meghallgatására, ismerkedésre és zenészek átcsábítására a saját zenekarba. Ezúttal mindkét terem a miénk, az italárak mérsékeltek, és sikerült lecsábítani a szabadtéri téli balatoni vizespólóverseny döntõseit, szóval minden feltétel adott a bulihoz!

Fellépõk:
'86 Roundabout
Reefs
Science Funktion
Elevejó
V#szhang


Idõpont: Március 3. Péntek 20-órától
Helyszín: Vörös és Kék Yuk
Belépõ: 200/400 Ft Hölgyek/Urak részére

Mindenkit szeretettel várunk!
   
Próbahely.hu 2006. jan.. 4.  14:14 9
Próbahely.hu Fesztivál!
Sziasztok!

Január 7-én szombaton Próbahely.hu fesztivál a Vörös Yukban!
Mindenkit szeretettel várunk!

Üdv: Gabó

További részletekért kattints a képre!

   
Próbahely.hu 2005. okt.. 2.  17:04 8
Sziasztok!

A Próbahely.hu elköltözött! Egy minden tekintetben jobb helyre, ahol kényelmesebb, boldogabb próbákra járhattok!:-)
Nagyobb termek, társalgó, mosdó, zuhanyzó stb. vár mindenkit!

Pontos cím: 1071 Dembinszky utca 2.
Részletes útbaigazítást ITT találsz.

Üdv: Gabó
   
Anonymous 2005. febr.. 17.  12:57 7
Sziasztok!

Sajnos a hétvégi szerver-csere elhúzódása miatt nem volt elérhetõ az oldalunk.
Szerencsére már minden rendben mûködik.
Továbbra is szeretettel várunk mindenkit!

Üdv: Gabó
http://www.probahely.hu/
   
Terem 2005. febr.. 15.  13:49 6
[quote:94d5bc0459="aleister"]Gabó:

Tudnál a mélemre küldeni némi infót a teremrõl (pontos hely, felszereltség, termek mérete, huf/óra). Valamiért a linkelt oldal nem jön be, egyébként nem zargatnálak :).[/quote:94d5bc0459]

Valami miatt most tényleg nem megy, pedig én márjártam a weblapjukon. Az Astoriához közel vannak, próbáld meg késõbb (holnap?) a weboldalt. :)
   
aleister 2005. febr.. 15.  12:37 5
Gabó:

Tudnál a mélemre küldeni némi infót a teremrõl (pontos hely, felszereltség, termek mérete, huf/óra). Valamiért a linkelt oldal nem jön be, egyébként nem zargatnálak :).
   
Marchello 2005. febr.. 8.  19:50 4
A legjobb hely, ahol eddig próbáltam!! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
   
Próbahely.hu 2004. nov.. 9.  10:11 3
Sziasztok!

Örömmel értesítek mindenkit, hogy a harmadik terem is megnyílt!
Szeretettel várunk minden érdeklõdõt.

Üdv: Gabó
http://www.probahely.hu/
   
Balázs 2004. okt.. 18.  18:53 2
Hello,
Nos azért írok, mert mi vagyunk az elsõ zenekar aki kipróbálhata ezt az új probatermet...
Hát fiuk lányok gondolom akik ezt olvassák sok próbateremben megfordultak már, és tudják milyen a magyarországi viszonyok...
Viszont itt csoda van, nincs dohos szag sem büdös, nincs szemét, nem ugat bele mindenbe a tulaj... szinte hihetetlenül meglepõ volt számunkra ez eleinte. Mostmár összebarátkoztunk a "fönökökkel" akik nagyon rendesek, és tényleg az egész hely remek szinvonalat hoz...
A cuccokról is ejtenék pár szót...
Ott kezdõdik, hogy minden zsír új!! A Behringer cuccoktól eleinte féltem, mert nem hallottam róluk olyan sok jót, de csalódtam... nagyon jó minden!
És a legfontosabb. Mi is rendkívül sok próbateremben megfordultunk már, de egyvalami mindig ott volt a fekete listán...
Ez volt az éneke hangereje..
Nos itt mi kezdésképpen ugye normálisan beállítottuk a dobhoz a gitárokat rá a basszust és jött az ének.. Szinte el se hittem duplaolyan erõsen szólt mint a többi cucc...
Szóval összevetve a tapasztalatunk az, hogy rendkívüli hely, és mindenkinek érdemes kipróbálnia, mert minthogy õk is ondják :
"nem fogtok csalódni"...

Üdvözlettel...
Line Of Danger
zenekar
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky