3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Technikai kérdések, segítség! » szavazás

Témakörök
Hirdetés
szavazás
levitrial 2005. okt.. 22.  20:10 20
goddam
üdv

szavazok a goddam-ra ti is nyomjátok a szavazást minden ap:D:D:D

kösz

by
   
myMusic Admin 2005. okt.. 22.  19:09 19
Re: dinamikus IP
[quote:ab5c4f3e49="petrucci"]Szevasztok srácok és csajok!
Észrevettem, ha én dinamikus IP kiosztással kapom a számom, akkor ha lemegyek a netrõl, kikapcsolom a gépet, és újra visszajövök szavaszhatok többször is 24 órán belül.
Ezzel mondjuk faszán föl tudnám húzni a szavazatainkat????
És bárki a sajátját! Nem LEhet ezt valahogy kiküszöbölni!!!???
Ciao: Csaba[/quote:ab5c4f3e49]


Ez sajnos így van, cookie-val lehet még védekezni de azt is egy mozdulat törölni. Van más megoldás és nemsokára átalakul az oldal, így a szavazás is (ahogy ezt a címlapon az aktuális hírek közt már jeleztük)

.
   
myMusic Admin 2005. okt.. 22.  19:07 18
[quote:a7be3e3a95="tammma"]csak tagok szavazhatnak?[/quote:a7be3e3a95]

igen, csak regisztrált fórumozók tudnak szavazni

.
   
petrucci 2005. okt.. 19.  18:25 17
dinamikus IP
Szevasztok srácok és csajok!
Észrevettem, ha én dinamikus IP kiosztással kapom a számom, akkor ha lemegyek a netrõl, kikapcsolom a gépet, és újra visszajövök szavaszhatok többször is 24 órán belül.
Ezzel mondjuk faszán föl tudnám húzni a szavazatainkat????
És bárki a sajátját! Nem LEhet ezt valahogy kiküszöbölni!!!???
Ciao: Csaba
   
tammma 2005. okt.. 19.  08:49 16
csak tagok szavazhatnak?
   
Tina 2005. jan.. 13.  17:14 15
Kein THEMA
Szerintem meg kéne oldANI HOGY EGY IP-röl csak egy szavvvvvazat lehessen, mert igy sok gec elcseszi az egészet nem????????????????
   
Zoleeca 2005. jan.. 13.  10:37 14
[quote:2e67bbeead="Anonymous"]
Ez egy GPRS kártya lapáthoz. Ez annyit tud, hogy kimész a pusztára lapáttal, ahol van GPRS lefedettség és tucc vele netezni...[/quote:2e67bbeead]

Oké, értem. Csak azt hittem, hogy ez valami olyasmi, hogy belerakod a gépedbe, belenyoms egy sim kártyát aztán tudsz velle telefonálni meg sms-ezni egy jó kis progival akárcsak egy mobillal. De ezekszerint nem.... :(
Na mind1 legalább ezt is tudom mostmár
   
Anonymous 2005. jan.. 12.  14:42 13
[quote:72923f6fb1="Zoleeca"]Az sms igen pénzbe kerül. Épp ez az ami miatt nem biztoas hogy A fûszerárus Marika néni is szavazni fog.
Kommunikációs állomás?
Nem elég egy ilyen: [link]
nem tudom csak azt hiszem ilyesmivel meg lehetne oldani (valami progi biztos van hozzá). De mondom: nem értek ezekhez, csak "wondör wether?"[/quote:72923f6fb1]

Ez egy GPRS kártya lapáthoz. Ez annyit tud, hogy kimész a pusztára lapáttal, ahol van GPRS lefedettség és tucc vele netezni...
   
Zoleeca 2005. jan.. 12.  14:28 12
Az sms igen pénzbe kerül. Épp ez az ami miatt nem biztoas hogy A fûszerárus Marika néni is szavazni fog.
Kommunikációs állomás?
Nem elég egy ilyen: [link]
nem tudom csak azt hiszem ilyesmivel meg lehetne oldani (valami progi biztos van hozzá). De mondom: nem értek ezekhez, csak "wondör wether?"
   
Zoleeca 2005. jan.. 12.  14:25 11
Nekem is vannak ezenfelül ötleteim, majd meg is osztom a szerkerztõkkel. Bersze ez nem atombiztos.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky