3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Bárpult » Koncertezni akarsz?

Témakörök
Hirdetés
Koncertezni akarsz?
gaslight 2007. jan.. 24.  11:57 14
A dark rock Gaslight hasonló stílusú zenekarokkal társulna fellépési lehetõség reményében.
Infó:
www.gaslight.zajlik.hu

kontakt:
e-mail: gaslight@freemail.hu
tel: 06707083458
   
SkaPeti 2007. jan.. 14.  01:53 13
Adjon Isten!

Sokáig gondolkoztam, hogy mit is írjak, hiszen mi nagyon eltérõ stílusban nyomjuk, így egy közös koncert vicces volna, de nekem vannak Budapesten kontaktjaim olyan klubbokban, ahol a világzenétõl a jazzen át a rock-klubbig mindennek bejáratott közönsége van. Továbbá elõfordult már, hogy engem kérdeztek, hogy tudok-e zenekart ajánlani. Egy minden hét keddjén, és egy minden hónap elsõ péntekén tartott koncertrõl lenne szó, ha érdekel, a Kingston Cruisers-nek innen küldött e-mail hozzám fut be, és a fórumot is gyakran nézegetem.

Ja, és szívesen mennénk Szolnokra, ha lenne valami nekünk való buli, bár ehhez valószínüleg a Tigriséket kell majd megkeresnünk inkább! :)
   
hugyos 2006. szept.. 28.  08:44 12
Szevasztok!
Van egy eggyüttesünk amivel Metál zenét játszunk és nagyon sok meber szerint odavágunk a témának!!!Azért írtam, ha van lehetõség szívesen zenélnénk akárhol!Ha van vmi írjatok!Kössz
hugyos@citromail.hu
   
incrime 2006. aug.. 1.  10:40 11
Csajozási tanácsok! csekk!

[link]
   
jason666 2006. júl.. 29.  22:48 10
Farcry zenekar
Hell-oh Outsider! Ha még áll az ajánlat, mi benne vagyunk. Trash alapú zenét játszunk. Hódmezõvásárhelyen lakunk.
Jason665@freemail.hu, a www.diaksziget.com-on belehallgathatsz a demo-nkba.
Üdv, írj!
   
ashtair 2006. máj.. 18.  17:04 9
Most néztem a hozzászólásod, 5 tagúak vagyunk, dallamos Death/Thrashben utazunk, és Tatabánya a székhely. :)
   
ashtair 2006. máj.. 18.  17:02 8
Szia! Sorry, hogy csak most írock, de nem mindig jutok fel ide.
A mailcím dodband@freemail.hu, ide bátran írhatsz! A honlapot is megnézheted info után, bár most egy ideje szünetel, amíg az új kész nem lesz. dodband.uw.hu

Gábor, Depths of Desecration
   
outsiders 2006. máj.. 18.  13:09 7
Lécci a jelentkezõk írják meg a zenekar nevét +stílusát, tagok számát, és az emil címüket...:D
Egyszerû mint az exmatrikuláció:D
   
Lau 2006. máj.. 18.  13:01 6
Szega Outsider!

Minket (NEPENTHES, www.nepenthes.hu) is érdekel a dolog.
Beszéljük meg! :)
   
outsiders 2006. máj.. 17.  19:40 5
Más nem akar koncertezni?

Ashtair!
Lécci adj mail címet...

outsider34
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky