3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Énekest keresünk!

Témakörök
Hirdetés
Énekest keresünk!
Paradigm Band 2011. jún.. 7.  21:32 28
Sziasztok!
Király Anna vagyok,18 éves,budapesti.12 éve énekelek,3 éve külön hangképző iskolába is járok,nyáron kezdem a klasszikus hangképzést is az eddigiek mellett.Az életem a zene,szöveget és énekszólamot írok.Szimfonikus metál zenekarhoz szívesen csatlakoznék!!!(Nightwish,WT,Epica...)
Üdv!
Anna
(kiraly.anna92@gmail.com, 0670-628-2868)
   
Alteriah 2011. jún.. 6.  09:57 27
Tatabányai székhelyű melodeath zenekar hörgősét keresi nemtől függetlenül. Jelentkezni lehet az alteriah@gmail.com címen. Fellépés, lemez és egyéb adott.
http://facebook.com/Alteriahband
   
dris 2011. jún.. 6.  00:54 26
ÉNEKEST KERESÜNK!!!

Szentendrei, pomázi és budakalászi 20as évei elején járó tagokból álló együttes keres 18tól mondjuk 20as évei közepét taposó énekest. A zenekar most tavasszal alakult, de már mindannyian rendelkezünk több éves zenekari és fellépési tapasztalattal. Saját számokat írunk, alternatív, rock, garage, indie, post-punk hatásokra építkezve. Dob, basszus, 2 gitár a felállás. Első sorban jó kiállású srácokat keresünk, angol szövegekben gondolkodunk, tehát előnyben részesül aki konyít valamit a szövegíráshoz. Gyönyörű lányok jelentkezését is várjuk, csak félő, hogy egy esetleges szerelmi sokszög kialakulási a zene rovására mehet.. :)
kontakt: leitermayerj@gmail.com
   
Just Metal 2011. máj.. 30.  08:27 25
Sziasztok. Budapesti székhelyű modern/alternative metal banda keresi frontemberét/énekesét. van egy koncertképes felállásunk tehát 2 gitár , basszusgitár, és dobos , ebből vagyok én az egyik gitáros. szóval van 9 saját számunk. egy demó amin sajnos az ének még nincs rajta,( ha kedvet kapsz akkor épen te fogod felénekelni) bármikor feltudnánk lépni, sajnos viszont énekes nélkül nem lenne eléggé életképes a produkció ezért is lenne sürgős, de nyilván lenne idő arra hogy írjon az illető szövegeket, angolul gondoltuk őket. írj bátran a declan00@citromail.hu e-mail címre vagy pedig hív a 06 70 306 86 12 -es számon egész nap
   
tvontheradio 2011. máj.. 28.  18:16 24
itt lehet jelentkezni:
ratm132465@gmail.com
06307523448
   
evnyi 2011. ápr.. 17.  20:48 23
Sziasztok! Budapesti 22 éves lány vagyok és énekelek. Még elég kevés tapasztalatot tudtam szerezni a zenélés terén, ezért első körben olyan zenekar énekese lennék, ami elsősörben feldolgozásokat játszik (pl. Muse, Guano Apes, estébéestébé). A bandatagok pedig ne legyenek túl idősek (ezzel már megjártam egyszer). Kíváncsian várom a lehetőségeket! ;)
E-mail: evnyievnyi@gmail.com
   
petyus1 2011. ápr.. 1.  13:45 22
Énekest keresünk Billy Talent tributehoz. Részletek itt:

[link]
   
standupnscream 2011. márc.. 21.  21:45 21
Üdv!
Dobost, gitárost és basszergitárost keresünk egy punkrock féle bandába. Sum 41, Blink182, Green Day és társai féle zenékben gondolkodunk, felszerelésed legyen.
elérhetőség: bulint0324@gmail.com
   
hedgab 2011. márc.. 15.  13:26 20
Énekesként Budapest (környéki) esküvő-, party-, buli-, rendezvényzenekarhoz csatlakoznék. hedgab@freemail.hu
   
ossyni 2011. márc.. 13.  17:22 19
ÉNEKEST KERESEK DEBRECEN és KÖZELÉBŐL HOUSE ELECTRO STÍLUSBAN !
(példa a stílusra : [link] )
FÉRFI/NŐ MINDEGY !
JELENTKEZNI ossyni@gmail.com
http://www.youtube.com/ossyni
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky