3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Technikai kérdések, segítség! » Közvéleménykutatás

Témakörök
Hirdetés
Közvéleménykutatás
chris 2000 2006. jan.. 15.  18:33 14
Innye de sûrûn látogatják ezt a Topic-ot...
   
chris 2000 2006. jan.. 14.  15:23 13
Szia!

Szerintem a kezdõ billentyûsöknek is lehetne egy okataó topic-ot nyitni.
Biztosan sokan örülnének neki. Sajnos a neten sem lehet túl sok zeneelmélttel, valamint az elméleti rész gyakorlati alkalmazásával foglalkozó ismeretanyagot fellelni.
A "gitársuli" nagyon jó szerintem, valami hasonlót tudnék elképzeni szintiseknek, és zongoristáknak is.

Üdv, Chris
   
GodAm 2005. máj.. 12.  14:29 12
Szavazás-ellenõrzés
Hali Admin!

Bár keveset szólalok meg, de ez nem jelenti azt, hogy keveset nézegetem a mymusic.hu-t. Észrevettem egy érdekességet az utóbbi pár hét alatt.
Harmadjára vagy negyedjére a Szavazás menüpont alatt ABC-sorrendben érkeznek az elégtelen (1) minõsítések mindenkire. Ez gondolom valami csalódott zenész (v. zenekar), vagy egy magát-mókásnak-érzõ látogató mûve.
Egyre több helyen látok a szavazás hitelesítéséhez használt random számsort. Szerintem egy ilyen bevezetésével megnehezítenétek a dolgát ennek a valakinek, hiszen gép nem fogja tudni helyette csinálni, ha meg manuálisan nekiül, akkor tényleg ez legyen a legnagyobb öröme életében és játsszon. Egy igazán szavazni akaró embernek pedig beírni nem teher.
Üdv

GodAm
   
myMusic Admin 2005. ápr.. 8.  17:47 11
Re: cool
[quote:5b182d627c="baleepunk"]Hi!

Zsíír a honlap, csak a megjelenésen kellene még javítani egy keveset. Csak így tovább!!![/quote:5b182d627c]


Hát február 1-tõl ez is megtörtént! Remélem most már jobban tetszik.
   
baleepunk 2005. jan.. 3.  00:48 10
cool
Hi!

Zsíír a honlap, csak a megjelenésen kellene még javítani egy keveset. Csak így tovább!!!
   
myMusic Admin 2004. okt.. 21.  14:32 9
Válasz
Kedves GodAm!

Köszi a javaslatot, teljes listát egyenlõre tényleg nem lehet kérni. Egyesével meg lehet nézni most is, hogy adott zenekarra hány szavazat érkezett, úgy hogy kiválasztod a zenekart és OK-t nyomsz anélkül, hogy szavaznál rájuk (azaz nem választod ki a másik legördülõ menübõl a pontot), így megjelenik a szavazatok száma és az átlagpontszám.

Abban igazad van, hogy ettõl még nem fogod tudni melyik a 11-dik :) de ha megnézed a saját zenekarod, látod hogy hány pont kell az elsõ 10 hely bármelyikéhez.

Tetszik a javaslatod, csak ezt le is kell programozni. Hamarosan jelzem, hogy kb. mikorra várható hogy elõrukkolunk vele :)

Üdv, Admin
   
GodAm 2004. okt.. 19.  18:26 8
again
Sziasztok!

Sokszor nézegetem a hónap zenekara szavazás állását.
Mindig eszembe jut, hogy megnézném, mely együttesek kaptak még a felsoroltakon kívül, adott esetben a megjelenéshez nem elegendõ, de számukra talán említésre méltó mennyiségû szavazatot. Ezt viszont nem lehet tudtommal.
Gondolom, lassan rájöttök, hogy én is valahol szereplek a myMusic oldalain, ezért foglalkoztat pár dolog. Mi a valóságot szeretnénk látni, nem a "bérszavazatokat".
Egy szó, mint száz, kellene egy teljes listát megjelenítõ lehetõség a "Szavazz a zenekarokra!" oldal kis ablakaiba.
Üdv

GodAm
   
myMusic Admin 2004. aug.. 26.  12:22 7
városnév
Szia GodAm!

Kösz az újabb hozzászólást! A koncertidõpontok megadásánál az együttesek két adatot adhatnak meg a helyszínnel kapcsolatban: helyszín és helyszín címe. A címlapon csak a helyszín jelenik meg, a cím csak a koncert részleteknél.

Ezzel így szerintünk nincs is baj, legfeljebb annyit lehet még tenni, hogy a zenekarok figyelmét felhívjuk, hogy a helyszínt úgy adják meg, hogy egyértelmû legyen, hol van. Ha nem egyértelmû, akkor adjanak meg csak várost, és a "helyszín címe" mezõben részletezzék hogy hol is van a koncert.

Mivel a koncertidõpontokat a zenekarok adják fel, nem az a kérdés, hogy mi jelenik meg a koncerteknél, hanem hogy ami megjelenik, abba a mezõbe mit ír a zenekar... :)

Üdv, myMusic Admin
   
GodAm 2004. aug.. 25.  14:42 6
Egy kis finomítás lehetõsége...
Hali!

Megint én.
Egy újabb apró, de hasznos dolog hiányzik nekem.
A Kezdõlap, Legfrissebb 15 Koncertidõpont:
Szerintem be kellene valahogy oda illeszteni a helyt adó település nevét is, mivel jelenleg csak a helyszín szerepel ott.
Tegyük fel a helyszín egy Mûvelõdési Ház. Az igen sok helyen lehet.
Amennyiben látszik a városnév, talán jobban mozdulnának a koncert részleteinek megtekintésére az emberek.
Lehet, hogy elég lenne csak a város neve is. A pontos infokat megtudja mindenki egy kattintás után.
Üdv

GodAm
   
myMusic Admin 2004. júl.. 23.  16:48 5
válasz: rluke
kedves rluke!

a fórummal kapcsolatos kérdésre valószínû hogy jó választ adtál, mi eddig nem tapasztaltunk ilyen hibát, és nem tudom mi miatt lehet (ha gondolod írd le pontosabban és utánanézünk).

esetleg megpróbálhatnád, más hasonló fórumon (ilyen mûködik több ezer másik portálon is) javaslom pl. a borda.ca oldalt, az még érdekes is :) ott ugyanez a szoftver fut. ha ott is jelentkezik a hiba akkor biztos hogy a te gépednél van a gond.

a szavazással kapcsolatban:
van az oldalon most is szavazás, a hónap zenekarára lehet voksolni akár most is... az elején hosszas vita után úgy döntöttünk, hogy kicsit "túlbonyolítjuk" a szavazást, hogy ne az legyen hogy ismételt szavazatokkal stb. nyernek. emiatt nem az együttesek oldalán hanem külön, a fórumban lehet voksolni. ezzel kapcsolatban is volt már egy vita az egyik fórumtémában (a szavazésok fórumban), ami után változtattunk is pár apróságon.

mivel sokadik alkalommal került elõ a szavazás és számlálók kérdése, nyitunk ennek egy külön témát, ahol meg lehet vitatni hogy hogy lenne jobb. ezt rögtön meg is csinálom.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky