3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Tehetségkutatók és Fesztiválok » Zsûri kérdés

Témakörök
Hirdetés
Zsûri kérdés
hentertainer 2006. jan.. 25.  11:15 6
Az azért fontos szempont a kiválasztásban, hogy ez a zsûri "látható" vagy "láthatatlan" szerepet kap e? Azaz valamilyen tv show-ba kellenének -e - mert akkor a zenei hozzáértés mellett követelmény lehet az, hogy az illetõnek legyen személyisége - avagy valamilyen belsõ szelektálásra lennének verbuválva ezek a személyek, ahol tökmindegy, hogy mennyire "esztétikus" és "médiabarát" az illetõ.
??
   
herfli 2006. jan.. 25.  10:40 5
ja, még valaki...
May Gábor a Fikszrádióban rettenetesen sokat foglalkozik amatõr és kezdõ zenekarokkal, illetve azzal, hogy lehetõséget adjon nekik a megjelenésre. Nagyon sokukat hallotta már, és amennyire én fel tudom mérni, ért is hozzá. Ha egy többtagú zsûrirõl beszélünk, nekem õ egyiknek nagyonis belefér...
   
herfli 2006. jan.. 25.  10:33 4
Somló és Presszer jól hangzik.

Geszti nekem az utóbbi idõben nem egy hiteles figura... pedig régen bírtam. Mostanában inkább a média szeleit meglovagolva és a régi dolgait újramelengetve próbál a címlapokon maradni ...de mondom, ez kizárólag személyes véleményem - lehet, hogy nincs igazam!!! (és nem bántani akarok vele!)

Lukács Laci... õ jó is, ismert is, nem egy korlátolt típus... :) ..szal valószínû nyitott az új és érdekes dolgokra
   
firc 2006. jan.. 20.  18:12 3
nem könnyû
szerintem nagyon kevés "ikon" van. Nõ közül meg szinte alig alig...
Kíváncsi vagyok kik jönnek szóba.
   
hentertainer 2006. jan.. 20.  16:38 2
Ez jó kérdés! Elsõsorban olyan zenészeket kellene keresni szerintem, akik jól értenek a hangszerükhöz, ismertek és elismertek, ugyanakkor nem régimódi gondolkodásúak.
Pl a Somló Tamást el tudnám képzelni egy ilyen zsûribe, aki remek, sokoldalú, nagymúltú zenész, és a mai zenészekkel is dolgozott(ik), már együtt. Bár nem tudom, hogy jó fej -e?
El tudnám képzelni a Presszert is ide, és jobban illene egy zenekarokat kritizáló zsûríbe, mint a megasztárba, ahol fõleg az énekhangot nézik, amihez pedig szerintem nem ért annyira.

Továbbá Geszti Pétert, Trunkos András, stb. Meg kellene egy nõ is.

Még gondokodom a témán:)
   
Firc 2006. jan.. 20.  11:37 1
Zsûri kérdés
Szerintetek ki olyan személyiség ma Magyarországon, aki hiteles véleményt alkothat egy amatõr zenekarról?
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky