3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Gitáros zenekart keres!

Témakörök
Hirdetés
Gitáros zenekart keres!
horvathgeza91@yahoo.com 2011. febr.. 1.  14:17 5
Hali!

19 éves tatai gitáros vagyok. Van koncertképes cuccom, koncerttapasztalatom.
stílusok amikben benne lennék: Three Days Grace, Lostprophets, Linkin Park, Breaking Benjamin, Avenged Sevenfold, Adema
Sum 41, Green Day, The Rasmus, Guano Apes és hasonlók.
Komolyan veszem a zenélés úgyhogy azoknak a jelentkezését várom akik szintén nagy jelentőséget tulajdonítanak a zenélésnek.
üdv
mail: ilynoizze@yahoo.com
   
Nagy Gaby 2011. febr.. 1.  00:10 4
INGYENES GYAKORLÁSI LEHETŐSÉG!
SZIASZTOK! ÉNEKSTÚDIÓ ÉLŐ ZENEKARA AMATŐR ZENÉSZEK JELENTKEZÉSÉT VÁRJA KORHATÁR NÉLKÜL! MINDENFÉLE HANGSZERES JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK! HA SZERETSZ ZENÉLNI ÉS FELLÉPNI NÁLUNK A HELYED! FELTÉTEL: AKARJ FEJLŐDNI ÉS SZERESD A HANGSZERED TELJESEN FELSZERELT PRÓBATEREM. INGYENES PROBATEREMHASZNÁLAT JÓ TÁRSASÁG. RENDSZERES FELLÉPÉSEK ÉNEKESEKKEL! ( GÁZSI NÉLKÜL) FÉNYKÉPET ÉS BEMUTATKOZÓ LEVELET KÜLDJ: nagygaby@vipmail.hu 20/568-12-93 http://www.nagygaby.hu
   
metallik 2010. nov.. 15.  15:37 3
Budapesti metal zenekar saját cuccal és kellő rutinnal rendelkező szólógitárost keres. Kezdők és linkeskedők kérem kíméljenek.

http://www.myspace.com/postumusmusic

tel harmincas - 625-9191
mail: metallik kukuc freemail pont hu
   
DFO 2010. okt.. 27.  23:27 2
Debreceni GITÁROST keresek Drum and Bass, ELELKTRO Big Beat stílushoz.
Jómagam Sampler vagyok felszereléssel.
Irányvonal: Pendulum, Crystal Method.

d_f_o@citromail.hu
   
sylvestr 2005. nov.. 13.  13:39 1
Gitáros zenekart keres!
Gitáros zenekart keres!
Hello!
25 éves vagyok,Újpesten lakom,2 év zenekari tapasztalatom és cuccom van.Észak-pesti(Újpest környéki)rockzenekarhoz csatlakoznék!
   
delee 2010. okt.. 25.  16:44 1
Gitáros vagyok, fellépésekkel zenekart keresek blues / rock / country műfajban.
Nem vagyok kezdő, nem vagyok profi,van "haknis" rutinom és szól a kezemben a hangszer. Nem vagyok már gimnazista, de még öregember se.
(A 3x már megvan)
Nem a millióimat kívánom ilymódon összegyűjteni, de mindenképp olyan zenekart keresek, akikkel a színpadra is ki tudok állni.
T 70 / 277-3417
   
delee 2010. okt.. 25.  16:48 1
Gitáros vagyok, fellépésekkel zenekart keresek blues / rock / country műfajban.
Nem vagyok kezdő, nem vagyok profi, van "haknis" rutinom és szól a kezemben a hangszer. Nem vagyok már gimnazista, de még öregember se.
(A 3x már megvan)
Nem a millióimat kívánom ilymódon összegyűjteni, de mindenképp olyan zenekart keresek, akikkel a színpadra is ki tudok állni.
T 70 / 277-3417
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky