3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Bárpult » Milyen a hangszered???????

Témakörök
Hirdetés
Milyen a hangszered???????
pupu 2007. júl.. 15.  20:27 72
KORG az isten :)
sziasztok és szinti örült vagyok
KORG szinti :)

viszont pár hete találtam egy izgalmas kortárs zeneszerzöt
megosztom veletek is ha nem baj
http://www.ruzsbo.com - ruzsboX player-re klikk
vagy lépj be az oldalba

üdvözöl - pupu -
   
SkaPeti 2007. jún.. 4.  17:37 71
Re: Milyen a hangszered???????
[quote:132e9806c1="Frank Tyrell"]:DDD
Szerencsére...bár a fúvóka beszorult már egyszer úgy, hogy a hangszerés is alig bírta kivenni :)
De már van kb. 10-12 éves a hangszer...:)[/quote:132e9806c1]

Hmm... Nekem 3 részes trombitafúvókám van, és a hangszerbe nem szoktam beleszorítani, de a három rész úgy összegyógyult, hogy a hangszerész csak annyit mondott rá, hogy havonta kellett volna csekkolni, hogy összeszorult-e, így fél év után inkább törõdjek bele, hogy ez már nem 3 részes többé... Muhaha!
(Szegény gitárosok, akik ezt olvassák... Majdnem fele annyira unhatják, mint én a Fendert, és a Gibsont...) =)
   
Frank Tyrell 2007. ápr.. 21.  16:47 70
Re: Milyen a hangszered???????
[quote:ec1b8fee49="SkaPeti"][quote:ec1b8fee49="Frank Tyrell"]Hello :)
Mi a Tyrell-el rockot játszunk, de én kürtön játszom...egy jó márkájú kürtön, Holtonon...nem tudom kinek mond ez valamit :)[/quote:ec1b8fee49]

Nekem :)
Amcsi, vastag építésû hangszerek, lehet szaggatni velük, nem egyenesednek ki, ha erõsebben megfújják õket! :D Jee! :)[/quote:ec1b8fee49]

:DDD
Szerencsére...bár a fúvóka beszorult már egyszer úgy, hogy a hangszerés is alig bírta kivenni :)
De már van kb. 10-12 éves a hangszer...:)
   
jazzbassman 2007. ápr.. 18.  23:32 69
Hali!

Nekem is Hughes&Kettnerem volt, de el kellett adnom, mert nehéz volt kenyeret vágni a tetején, és a sörösüveg sem állt meg rajta. :))

Szóval most egy Laney Hardcore maxem van, ami a nevével ellentétben igen széleskörben alkalmazható erõlködõ. Nagyon szeretem. Ja, amúgy ez basszuserõsítõ, merthogy basszgitározom... :)))

De játszottam egy sráccal, akinek szintén Fender standard stratója van, meg peavey Banditje, és nagyon megszólal a cucc...

Én amúgy is Fenderpárti vagyok, tehát elfogult, de kipróbáltam már ezt-azt, és eleinte viszolyogtam a Fendertõl, tehát tapasztalatból beszélek... tényleg az a legjobb. Mindenre. Még szerelmi bánatra is jó... :))

Üdv
   
SkaPeti 2007. ápr.. 17.  22:52 68
Re: Milyen a hangszered???????
[quote:3f2933bf16="Frank Tyrell"]Hello :)
Mi a Tyrell-el rockot játszunk, de én kürtön játszom...egy jó márkájú kürtön, Holtonon...nem tudom kinek mond ez valamit :)[/quote:3f2933bf16]

Nekem :)
Amcsi, vastag építésû hangszerek, lehet szaggatni velük, nem egyenesednek ki, ha erõsebben megfújják õket! :D Jee! :)
   
Fenderblues 2007. ápr.. 16.  11:03 67
Re: Milyen a hangszered???????
[quote:0e96c46f7f="Andante"]Sziasztok! Érdekelne ki milyen stílusban mozog és milyen hangszeren játszik. A hangszer márkája típusa is érdekelne. Azért indítottam el ezt a szobát mert segíthet elsõsorban tapasztalatot szerezni a hangszerekrõl mielõtt megvennéd, másodszor meg engem is érdekel.:) Kezdem: Én még fiatal vagyok a szakmában az én 15 évemmel, és még csak 5 éve gitározom. 3gitárom van. a kedvencem egy Johnson Les-Paul standart. nahyon szép db. Most szeretnék vennei egy combót. Ha v.ki tud nekem ajánlani egy blues combó típust azt megköszönném. Andante[/quote:0e96c46f7f]

Én neked a Peaveyt ajánlanám.NAgyon jó az ár/érték aránya.Két tiszta csati amibõl egy vintage ami bluesra szerintem nagyon jó. És torzított csatornából is 3 van neki amibõl az egyik az igazi csöves torzított hatást adja vissza. Árban is jó.De ha többet tudsz költeni akkor 140 150 körül már lehet kapni valahol a Delta Blues kombót.
   
Frank Tyrell 2007. ápr.. 15.  12:10 66
Re: Milyen a hangszered???????
[quote:10e25ebeb1="Andante"]Sziasztok! Érdekelne ki milyen stílusban mozog és milyen hangszeren játszik. A hangszer márkája típusa is érdekelne. Azért indítottam el ezt a szobát mert segíthet elsõsorban tapasztalatot szerezni a hangszerekrõl mielõtt megvennéd, másodszor meg engem is érdekel.:) Kezdem: Én még fiatal vagyok a szakmában az én 15 évemmel, és még csak 5 éve gitározom. 3gitárom van. a kedvencem egy Johnson Les-Paul standart. nahyon szép db. Most szeretnék vennei egy combót. Ha v.ki tud nekem ajánlani egy blues combó típust azt megköszönném. Andante[/quote:10e25ebeb1]

Hello :)
Mi a Tyrell-el rockot játszunk, de én kürtön játszom...egy jó márkájú kürtön, Holtonon...nem tudom kinek mond ez valamit :)
   
Fenderblues 2007. ápr.. 12.  10:03 65
Nekem van Peavey Bandit 112es kombóm. Nekem nagyon bejött a két féle tiszta csatorna és a háromféle torzított. Bármilyen stílusban használhatom. Egy Line6 variax 600-al és egy Fender Stratoval szólaltatom meg :)
   
SÛD 2007. márc.. 6.  15:53 64
cuccli
helló, nekem egy Bc rich bísztem van, (bronze) meg egy powerstate 100-as fej, meg hozzá egy 4 utasos Hughes & kettner láda, meg egy digitech rp80-as pedálom. ---> lobog a gatyám, ha elõtte állok ;)
Egy 10W marshall kombó is van, ami szintén tök kira!

MEg egy east cut-away-es fémhúros gitár, ami baromi jó, mindenkinek csak ajánlani tudom!!!

NA Rakkenroll

Sûd
   
cucu 2007. márc.. 3.  15:40 63
Peavey vs. line6
HI all !!!

Két fej között variálok.
Ezek érhetõk ell az pénztárcámhoz képest.
Line6 spider III 150W vagy peavey windsor esetleg valveking.
Ha valakinek van tapasztalata ezekrõl a cuccokról megírhatná segítve engem döntésemben.
THX cucu
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky