3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. augusztus

Témakörök
Hirdetés
2005. augusztus
myMusic Admin 2005. szept.. 1.  15:55 100
Az augusztusi szavazás eredménye: összesítettük, hogy hányan szavaztak az együttesekre, illetve azt is, hogy a szavazók mennyire aktív tagjai a fórumnak, továbbá, hogy a korábbi szavazásokon hogyan szerepelt az együttes és az oldalon lévõ aktivitása milyen.

Mindezeket figyelembe véve, a pontozás alapján ebben a hónapban az EFFETA zenekar nyerte a stúdióidõt.

A következõ havi szavazás nemsokára indul. Gratulálunk a nyertesnek!

Üdv, Admin
   
Márton 2005. szept.. 1.  13:58 99
köszönjük
SZia Mayer Máté !

Nem ismerjük egymást, de mindenképpen reagálni szeretnék az elõbbiekben írt kritikádra.Márton István vagyok az Effeta gitáros,
énekese.Örülök, hogy eljutott hozzád a zenénk, és vélemenyézted,és
közzé tetted. Egyrészt hízelgõ, mert tetszett amit írtál, másrészt ajánlom
a kedves forumozók figyelmébe az írásod. Nem azt amit írtál, hanem
ahogy írtál. Szerintem errõl kellene szólni ennek a dolognak, elmondani
az észrevételeinket egymás munkájáról, stylustól függetlenül. Senki nem punkot, metált, vagy pop-ot tanul meg zenélni, csak ezt szereti és ezt mûveli a saját szintjén, saját szórakozására vagy másokéra. Konkluzió...
tehát igenis legyen véleményünk, észrevételünk mindenfajta zenérõl, és ezt merjük leírni. Ezekbõl lehet aztán intelligens vitákat nyitni.
Ezek után, ha lehetséges én is belehalgatnék Máté a zenétekbe és ha nem
baj én is elmondanám a véleményem /még ha nem a kedvenc mûfajom/
akkor is. A punk sem az, de ha mégegyszer 17 éves lennék biztos a TIRPUKRA pogóznék. NOSZTALGIA és a tirpunkra adom voksom.
Köszi ,hogy itt lehettem.

üdv. márton istván
   
Márton 2005. szept.. 1.  13:53 98
köszönjük
SZia Mayer Máté !

Nem ismerjük egymást, de mindenképpen reagálni szeretnék az elõbbiekben írt kritikádra.Márton István vagyok az Effeta gitáros,
énekese.Örülök, hogy eljutott hozzád a zenénk, és vélemenyézted,és
közzé tetted. Egyrészt hízelgõ, mert tetszett amit írtál, másrészt ajánlom
a kedves forumozók figyelmébe az írásod. Nem azt amit írtál, hanem
ahogy írtál. Szerintem errõl kellene szólni ennek a dolognak, elmondani
az észrevételeinket egymás munkájáról, stylustól függetlenül. Senki nem punkot, metált, vagy pop-ot tanul meg zenélni, csak ezt szereti és ezt mûveli a saját szintjén, saját szórakozására vagy másokéra. Konkluzió...
tehát igenis legyen véleményünk, észrevételünk mindenfajta zenérõl, és ezt merjük leírni. Ezekbõl lehet aztán intelligens vitákat nyitni.
Ezek után, ha lehetséges én is belehalgatnék Máté a zenétekbe és ha nem
baj én is elmondanám a véleményem /még ha nem a kedvenc mûfajom/
akkor is.

üdv. márton istván
   
Katinka25 2005. szept.. 1.  11:17 97
detoxboynak puszka
Detoxboynak puszka:::::)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Sziasztok!

Sokat olvastam Rólatok a mymusic-on és egyéb oldalakon is, ígyhát gondoltam mostmár magam is belehallgatok abba, ami ennyi hozzászólást generált. Fölmentem a honlapotokra, s belehallgattam az Ébredés lemez két nótájába - Unicum, Pörgés - , majd az Álom-ról is néhány tételbe, hogy halljam mibõl forrottak ki az új dalok, közben pedig utánatok olvastam - történet, tagok -. A zenei elõképzettség már a korábbi szerzeményeken is hallatszott, de egyfelõl a hangzás ott még kívánnivalókat hagyott maga után, másfelõl még erõsen érzõdött a klasszikus zenei szemlélet, ami kissé "csikorgóssá" tette a dalokat, Nemígy az Ébredésen. Már az elõbb is kiforrást említettem, nem véletlenül. Elsõ hallásra nekem olyan volt, mintha a Quimbit ötvöztétek volna a Képzelt riporttal, és az eredmény egy valóban eredeti és igen színvonalas mûremek lett, ami érzésem szerint méltán kapta/kapja a sok dícséretet mindenfelõl. (Röviden megtanultatok könnyûzenélni felsõfokon.) (A hangzásért külön gratula, tökéletesen illik a zenétekhez!) Írom mindezt úgy, hogy jómagam egészen más zenei világot preferálok mind hallgatóként, mind muzsikusként - alternatív rock/grunge/metál,stb. -, de szüleimnek és gitártanáromnak hála megtanultam, hogy minden másra is igyekezzek nyitott lenni. (Ez utóbbit azért tartottam fontosnak megemlíteni, mert nekem is az a dícséret esett a legjobban amit egy ismertlen 70 egypár éves nénitõl kaptunk az egyik koncert után - tehát olyan embertõl, akirõl föl sem tételeztem, hogy érdekelheti, amit csinálunk, nemhogy még tetsszen is neki -.)


Egyszóval gratulálok a zenéhez és az eddigi eredményekhez!
További jó munkát (szórakozást) kívánok!

Üdv Mayer Máté!
   
Xbone 2005. szept.. 1.  08:41 96
vita
A magam részérõl nem bánom ha Chf eltünik, nem a személye hanem a hozzáállása volt sértõ.
Stab lehet, hogy neked szimpatikus az a fajta vita, amit Chf kezdeményezett, de szerintem nem vita volt hanem fikázás és bele marás néhány emberbe.

A vita az ha valaki felvet egy témát és lehet véleményt cserélni, de itt nem ez történt. Ha minõsithetetlen volt a stilusom az csak azért volt, mert tükröt akartam mutatni.

Vitatkozni lehet, sõt más vélemény is megengedett, ha nem a vitázó személyét érinti hanem csak a véleményét.

Xbone okostojás
   
Stab Venom 2005. szept.. 1.  01:11 95
Kinga: :-) Athame foreva!;)

Chiefaib: Szerintem, ne csinálj ilyet.
Nekem jól esett olvasni a hozzászólásaidat, egyszer sem gurultad le.
Nem idiotáztad le senkit, meg nem is köcsögöztél. Az idiótaköcsögrõl már nem is beszélve.
Szóval, szerintem, AZOKNAK kell bocsánatot kérni, akik megtettek és teljesen paraszt módon viselkedtek magukat, nem neked.
Mivel nem csak a frissen regisztrált kulturáltlan obszesszív E.-rajongókból áll ez a fórum, de (pl) belõlém is, én kérem, hogy maradj!:)))

Tisztelettel
a tisztelet méltók felé

Stab Venom, Inner Sea
   
Ninlia 2005. aug.. 31.  13:00 94
Hali Mindenkinek!
Kicsit megkésve, de köszönöm azoknak, akik júliusban az Athame zenekarra szavaztak. Hozzászólásaitokkal, kritikáitokkal elég erõteljesen hozzájárultatok, hogy egy kicsit újfent elõnrébb lépjünk:) Külön köszönet Stab-nak:)
További sok sikert Nektek is!
Üdv,
Kinga
   
chiefaib 2005. aug.. 30.  13:36 93
H,

Üdv Admin! Õszintén remélem, hogy átlátsz a sorok között is és olyannyira vagy objektív itt, mint senki. Hiszen Admin vagy. Éppen ezért nem akarom túlragozni a dolgokat és éppen ezért nem kérek bocsánatot tõled:) Pusztán megértést és türelmet. Sõt, Admin:

Szeretnék elnézést kérni mindazoktól, akiket korábbi beírásaimmal megbántottam, megzavartam, felzaklattam. Elsõsorban Katinka, Xbone, valamint az Effeta zenei produkció. Bocsánat!
Egészségesen és kulturáltan szerettem volna hatalmasakat vitázni, de úgy vélem, elszúrtam a dolgot. :( Sajnálom.
Sajnálom, ha azokat is megzavartam hozzászólásaimmal, majd ezek reakcióival, akik nem voltak részesei ennek a történetnek. :( Ez sem állt szándékomban.

Szóval kedves fórumozók, szeretnék még egyszer, utoljára mindannyiótoktól elnézést kérni és mivel jobb ötletem nincs a rend helyreállítására, viszont szeretném valahogy jóvátenni ezt az egészet, arra gondoltam, hogy megkérem az Admint, hogy vegye el a nickemet és szüntesse meg a belépési jogomat. Vagy ha úgy tetszik, saját kérésemre tiltson ki innét! Komolyan. Természetesen a mymusic-ra vissza fogok járni, de csak mint olvasó. (Persze felmerülhet, hogy új nick, meg minden, de nem. Nem teszem meg. Becsszó)

Félreértés ne essék, nem a mártírt akarom játszani, sõt még csak nem is vagyok sértõdött. Egyszerûen rájöttem, hogy nem vagyok idevaló. Ne haragudjatok. Elhordom az irhámat innét és mindössze annyit kérek cserébe, hogy bocsássatok meg nekem az eddigiekért. Hibáztam. És tényleg sajnálom.

Üdv mindenkinek, sziasztok,

Chiefaib.
   
vadpanka 2005. aug.. 30.  12:54 92
Tirpunk
Tirpunk, mert nem az a közhelyes rockzene, meg tetszenek a szövegek
   
myMusic Admin 2005. aug.. 29.  19:41 91
Re: Stab Venomnak
Kedves Fórumozók!

Az egymást minõsítõ vitákba továbbra sem szállok be :) Jelenleg nincs moderálás a fórumon, és a megadott szabályok szerint folyik a szavazás. Jelzem azonban, hogy a háttérben lázas munka folyik és október körül várhatóan újra átalakul az oldal, és valószínû hogy még idén a szavazás menete is megváltozik, de errõl majd idõben értesítünk mindenkit.

Effetának köszönöm szépen a felajánlást, korábban már jeleztem hogy egyelõre nem foglalkozunk koncertszervezéssel, mert nincs rá kapacitás. A változásokkal együtt azonban tervben van a koncertek szervezése is a jövõben, bár nem feltétlenül a szavazáshoz kapcsolódóan. De errõl még korai beszélni.

Üdv, Admin

.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky