3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » debrecenbel megalakulhatna egy kis black metal zenekar!!!!

Témakörök
Hirdetés
debrecenbel megalakulhatna egy kis black metal zenekar!!!!
Muslica 2005. júl.. 25.  00:18 1
debrecenbel megalakulhatna egy kis black metal zenekar!!!!
Sziasztok!

Én lassan 2 éve gitározom(nem magas szinten van sok hiba) de bele szeretnék kóstolni a zenélésbe. 18 éves vagyok van gityóm meg egy 100w-os erõlködõm meg egy siima kis effektpedálom, de ha összejönnék dolgok akkor nem sok idõn belül rászánnék pénzt pl egy multieffektre. keresnék vállalkozó szellemû embereket akik esetlegesen szeretnének ilyen black metalos vonalban játszani legfõképp ügyes dobos kell aki elég gyorsan tud játszani. szerintem ez lenne a legfõbb persze kellene basszeros és valami nagyon cuki hangú énekes mint pl a mayhembõl maniac:-D Debrecenhez közel lakom 20kmre.Az irányvonal is ilyen satyricon, mayhem, thy serpent. stb. minden ami jó igazándiból szinti nélkülit szeretnék!perszeelsõsorban feldolgozásokat szeretnék játszani. szívesen várom jelentkezéseteket. e-mail címem:amdduron1ghz@freemail.hu msn:muslica@msn.com tel számom : 06(tmobile)5965138
azthiszem ennyi ha jelentkezõ vagy értesíts és beszélünk róla!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky