3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. június

Témakörök
Hirdetés
2005. június
xmiklos 2005. jún.. 16.  17:23 116
Re: XMiklós!
[quote:13c3c47258="Effeta"]Kedves XMiklós!

Nagyszerû volt a fórumos hozzászólásod, köszönjük
sokat jelentett, informálisan kihívásokkal küzködõ
ismerõseink számára.
Különösen jó ha egy-egy önkéntes partizán, félinformációk talaján állva
csak úgy be görget egy-két zsebében maradt követ, abba a bizonyos pocsojába.
Biztosan sokat jelentett az alábbi információ, hírekre éhes fórumozók körében, és bízom benne, hogy számodra is megelégedésedre szolgált, megosztani mindezt a nagyérdemûvel.

Horváth Attila / Effeta zenei produkció[/quote:13c3c47258]

Hali!

Kérlek világítsd fel elmémet, mert egy büdös szót sem értek az elõbbi szövegbõl.

Köszi!

Üdv:
XMiklós
exbasszer
Effeta
   
xmiklos 2005. jún.. 16.  15:02 115
Re: Szavazás
[quote:9562973b65="xmiklos"][quote:9562973b65="Effeta"]EFFETA nem kérdés:)
XMiklós? Te szavaztál az Effetára? nem jelent meg a szavazatod

Plazacica ....cupp...cupp:)[/quote:9562973b65]
Hali!

Igen, xMiklós! :-)
Talán még emlékszel rám, bár már régen találkoztunk.
De korábban elég sokat, hiszen majd 2 évig basszusgitároztam az Effetában, csináltam a hangosítást, a honlapot, a fényképeket, stb.

Sikerült felelevenítenem valamit? :-)
Kapok választ?

Igaz kicsit késõn válaszolok (eredeti elküldve: Szer. Jún. 08, 2005 9:10 am), de most olvastam át visszamenõleg az irományokat.

Egyenlõre nem szavaztam az Effetára, több ok miatt sem.
A korábbi zenei irány tetszett (hiszen játszottam is a zenekarban,ugye..), de még nem hallottam az átírt, átszerkesztett, a kiadó igényeinek is megfelelõ dalokat.
Kiváncsi vagyok, hogy Regi (Regenye Zoli) mit csinált az általam ismert és szeretett számokból.
Tartom a kapcsolatot pár emberkével, akik korábban is és most is le- lejárnak Effeta BenczúrKlub-ba, de eddig (egy kivétellel) csak negatív visszhangot kaptam az új feldolgozású számokról.
Szeretném meghallgatni az új feldolgozásokat, és személyes vélemény után fogok dönteni.
Tudod: nem szeretem, ha megmondják, hogy mire és mikor szavazzak.

Viszont azt gondolom, hogy az EFFETA-nak nincsen szüksége 1 napos stúdióra, pláne nem egy lemezkiadás után...
Vagy rosszul gondolom?

Megmérettetésnek igazán jó a dolog - ez igaz.
Össze lehet hasonlítani, hogy a többi feltörekvõ zenekarhoz képest az Effetának van-e helye a mai zenekarok között, van-e igény az Effeta zenéjére, mondanivalójára - ami valójában tud nagyon szép és igényes lenni.

:-)

Szép napot!

üdv:
xMiklós
exbasszus
Effeta[/quote:9562973b65]
   
Effeta 2005. jún.. 16.  14:54 114
XMiklós!
Kedves XMiklós!

Nagyszerû volt a fórumos hozzászólásod, köszönjük
sokat jelentett, informálisan kihívásokkal küzködõ
ismerõseink számára.
Különösen jó ha egy-egy önkéntes partizán, félinformációk talaján állva
csak úgy be görget egy-két zsebében maradt követ, abba a bizonyos pocsojába.
Biztosan sokat jelentett az alábbi információ, hírekre éhes fórumozók körében, és bízom benne, hogy számodra is megelégedésedre szolgált, megosztani mindezt a nagyérdemûvel.

Horváth Attila / Effeta zenei produkció
   
xmiklos 2005. jún.. 16.  14:29 113
Re: Szavazás
[quote:749f66ba43="Effeta"]EFFETA nem kérdés:)
XMiklós? Te szavaztál az Effetára? nem jelent meg a szavazatod

Plazacica ....cupp...cupp:)[/quote:749f66ba43]
Hali!

Igen, xMiklós! :-)
Talán még emlékszel rám, bár már régen találkoztunk.
De korábban elég sokat, hiszen majd 2 évig basszusgitároztam az Effetában, csináltam a hangosítást, a honlapot, a fényképeket, stb.

Sikerült felelevenítenem valamit?

Kicsit késõn válaszolok (eredeti elküldve: Szer. Jún. 08, 2005 9:10 am), de most olvastam át visszamenõleg az irományokat.

Egyenlõre nem szavaztam az Effetára, több ok miatt sem.
A korábbi zenei irány tetszett (hiszen játszottam is a zenekarban,ugye), de még nem hallottam az átírt, átszerkesztett, a kiadó igényeinek megfelelõ dalokat.
Kiváncsi vagyok, hogy Regi (Regenye Zoli) mit csinált az általam ismert és szeretett számokból.
Tartom a kapcsolatot pár emberkével, akik korábban is és most is le- lejárnak Effeta BenczúrKlub-ba, de eddig (egy kivétellel) csak negatív visszhangot kaptam az új feldolgozású számokról.
Szeretném meghallgatni az új feldolgozásokat, és személyes vélemény után fogok dönteni.

Viszont azt gondolom, hogy az EFFETA-nak nincsen szüksége 1 napos stúdióra, pláne nem egy lemezkiadás után...

Megmérettetésnek igazán jó a dolog - ez igaz.
Össze lehet hasonlítani, hogy a többi feltörekvõ zenekarhoz képest az Effetának van-e helye a mai zenekarok között, van-e igény az Effeta zenéjére, mondanivalójára.

Érdekes, ahogy Effeta felhasználó, Aduser felhasználó (aki szerintem ugyanazon emberke - bár ez szigorúan személyes vélemény) elcseveg Plázacicával...

No, mindegy :-)

Szép napot!

üdv:
xMiklós
exbasszus
Effeta
   
xmiklos 2005. jún.. 16.  12:50 112
A hónap zenekara szavazások
[quote:1a449cd388="ribizli"](...)én nagyon bírom ôket! Az a két trombitás srác egyszerûen zseniálisan jó pasi! és ôrülten jó szólókat játszanak! Az egyik, ne kérdezzétek, melyik, mert olyan egyformák, még rappelt is az egyik számban. Érdemes meghallgatni. Persze nem értek egyet a kategóriával, mert ez sokminden csak nem alternatív zene nem...[/quote:1a449cd388]

Szia Ribizli!

Örülök, hogy ismét találkoztunk! Régen hallottam Rólad, mi van Veled?
Jól fogalmaztál a két trombitás sráccal kapcsolatban: tényleg zseniálisak (pasiként nem tudom és nem is akarom õket megítélni, de zenészként tényleg nagyon jók) - de pont Te ne tudnád õket megkülönböztetni? Te, aki a nõvérük vagy?
:-);-) Hiszen Te nagyon jól ismered az öcséidet...
De ha nem menne, akkor segítek: információim szerint Jani volt az, aki rappelt az egyik számban.

A kategória? Hát igen, ez egy érdekes dolog - hiszen még Attila, a zenekarvezetõ sem tudja igazán besorolni az Effetát. Nemhiába modták erre, hogy egyedi hangzásvilágú az Effeta. Egyetértek Veled: egyáltalán nem alternatív ez a zene.
   
Stormm 2005. jún.. 16.  12:04 111
Cherokee
Sziasztok

Énis voltam Cherokee koncerten, nemis egyszer! Iszonyatosan jó volt! Varázslatos hangulatú bulik vannak! Az énekes hangja nagyon tetszik, van benne valami érdekes, ami elbûvöl. ÉS azok a gitárszólók.. imádom õket. Megérdemlik a gyõzelmet.

További sok sikert kívánok Nektek!!!!!!!!!!


StOrm.
   
Effeta 2005. jún.. 16.  08:30 110
Szavazás!!!!
Kedves Forumozók!

Úgy látom, az EFFETA zenei produkció méltatlan viták keresztûzébe került. Köszönettel tartozunk azoknak akik értünk, miattunk megszólaltak, szavaztak ránk.

Reméljük, hogy akik eddig is kedvelték a dalainkat ezután is eljönnek a koncertjeinkre és talán mások érdeklõdését is felkeltettük.
Gratulálok a szervezõknek, és a forum üzemeltetõinek munkájukhoz, hiszen kezdeményezésük, elismerésre méltó. Sok zenekarnak ez az egyetlen lehetõsége, hogy egyátalán eljusson stúdióba és rögzítsen
egy-két dalt.

Mi más úton járunk, és ez nem gondolom, hogy jobb vagy követendõbb lenne, egyszerûen az Effeta csapata, más munka stílus, felkészülési rendszer szerint dolgozik. Mert bár akadhat, akinek ez szombat esti kikapcsolódás, szórakozás, nekünk ez már több mint szerelem.

A többi zenekarnak azt kívánom, hogy részesüljön annyi szeretetben és bíztatásban, mint amennyit mi kapunk a koncertek alkalmával. Egyben ez felellõséget jelent, mert aki színpadra áll, felellõsége van a közönsége felé.

Technikai kérdések tekintetében: elérhetõek a dalaink a honlapunkon is, hallgassátok bátran, aki pedig úgy dönt, hogy személyesen alkot véleményt, szívesen látjuk koncertjeinken.

Mindenknek jó böngészést. Hajrá!

Horváth Attila / Effeta zenei produkció
   
blackjack24 2005. jún.. 15.  19:36 109
Cherokee!
Helló!
Ez a hetem is rosszul kezdõdött, de azt hiszem, hogy ennél jobban nem záródhatott volna! Képzeljétek el: Cherokee koncerten voltam! Amit azok mûveltek. Szerintem senkihez nem lehet õket hasonlítani. Persze ilyet is csak egy Cherokee imádó mondhat, de legalábbis számomra ez az igazság. :) Szeretném végre a zenekar nevét máshol is hallani, olyan helyen, ahová elõbb jutott el a nevük, mint õk!
Nem tudom mással indokolni a szavaztomat, csak azzal, hogy szeretem õket!

Black Jack

u.i.: (a zenekarnak (Zolinak)) No POP! Gyakorlás!
   
influ 2005. jún.. 15.  19:20 108
Sziasztok!!!
Hy!
Nagyon tetszik az új szavazási rendszer, mert így egyszerûbb szavazni, mint 2 hónappal ezelõtt és igazságosabb is, mint azelõtt.

Voltam a Cherokee legutóbbi koncertjén, amin fergeteges hangulat volt!!! Mikor lesz már lemezetek?........
Iszonyú jó zenét játszanak, látszik a számokon, hogy kidolgozottak. Jól lehet rá bulizni, mert jó hangulat árad belõlük, a dallamokból és a srácokból egyaránt. Tehát a szavazatomat a Cherokeenak adom.
Hajrá CHEROKEE!!!!!!!

Influ
   
Uff 2005. jún.. 15.  10:28 107
Helló
Sziasztok!
Ahogy látom eléggé elfajult a vita, azért még én is hozzászólok ehhez a témához.
Sajnos tényleg el kéne olvasni a szavazás szabályait, és meg kéne érteni, hogy mirõl is szól ez a fórum. Amiért jó, hogy megint van pár zenekar, akik közül választani lehet, az az ,hogy így esetleg olyan emberek is megismerik, meghallgatják a zenénket, akik esetleg ezt nem tették volna meg. Nálunk is voltak olyan emberek, akik azért jöttek le egy koncertre, mert itt a fórumban olvastak rólunk, meghallgatták a zenénket. Ez nagyon jót tesz egy zenekarnak.
Sajnos tényleg van, aki csak szavazgat, de nem ír a zenekarról. Egyszer már leírtam, megteszem most is, hogy azért lenne jó, ha véleményeket írnátok, mert abból tanulhat a zenekar is, és felkelthetitek más emberek figyelmét is egy-egy jó hozzászólással. Sajnos a mi zenekarunkra (Cherokee) is sok olyan szavazat érkezett, ami nincs megindokolva, és ennek (minden hálám mellett) semmi értelme nincsen, mivel úgysem lesz elfogadva.
Ami még nem tetszik az az, hogy azzal jönnek egyes zenekarok szavazói, hogy kinek hány lemeze jelent meg. Az, hogy valakinek sok lemeze van, az még nem egyértelmûen jelzi azt, hogy a zenekar jobb annál, mint aki kevesebbet adott ki eddig.
Ami pedig az egy napi stúdiózást illeti, tenyleg nem egy nagy idõ, de ennyi idõ alatt is sokat lehet tanulni. Nem biztos, hogy csak a legnagyobb, legdrágább stúdiókban lehet tapasztalatot szerezni, sõt. Például megismersz egy eddig számodra ismeretlen hangmérnököt, aki esetleg olyat taníthat neked, amit esetleg eddig nem tudtál...
További jó szavazást, és sok hozzászólást:
Kéri Zoli (Cherokee)
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky