3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. június

Témakörök
Hirdetés
2005. június
Zöld 2005. jún.. 21.  08:08 136
Szavazás
Mindenkinek!

Érdekes, hogy miért parázik be rögtön egy-két nyálvitéz ha vitára kerül sor, nem vágom azt sem, hogy néhány agyi szatymaz (DS) miért javasolja az elkussolást. (Ha itt tartunk nem én kezdtem a személyeskedést. Sõt nem is folytatom, mert nem látom értelmét)
Ha jól értelmezem ez egy fórum ahol mindenki elmondhatja a véleményét, és szavazhat, hogy neki milyen bandák tetszenek.

A másik fontos, hogy ha valaki színpadra áll és nyilvánosságot kap, akkor többet kell bírnia és akár a kritikát is el kell tudnia viselni - ha berág és utánna sértõdve sarat dobál az emberi gyengeség, a gyávák fegyvere -
alapvetõen jónak tartom a szavazás lehetõségét éa a vélemény nyílvánítás ezen formáját. Vannak persze kérdõjelek, mert csak egy szavazat számít azaz nem arra össztönzi a társaságot, hogy rendszeresen visszjárjon fórumozni, hanem csak egyszer lepetézik és csá, de ez a szervezõk dolga - mert mindenmás internetes forumon az a lényeg, hogy -igazhogy csak naponta egyszer, de mindenki annyi szavazatot küld, ahányat akar.

Uffnak igaza van abban, hogy mindenbõl tanulhat egy zenekar, és ez is
egy lehetõség, mint minden fellépés, vagy stúdió munka.
És korrekt volt részérõl, hogy az Effetára szavazott.

Magam részérõl nem hagyom belerángatni magam a személyeskedésbe, ha valakinek ez a célja keressen magának más partnert.

Hali Zöld
   
Tom Murphy Kondor 2005. jún.. 21.  03:53 135
Azon gondolkodtam, ahogy visszaolvastam pár hozzászólást, hogy ebben a hónapban is hiányzik egy "Véglény" a fórumból. Legutóbb olyan jól összehozta a bandákat... :)

Mr Zöld! Bátran nyiss egy topic-ot magatoknak a zenekarok kategórián belül, aztán ott lehet csinálni a valóságshow-t az ex-tagokkal. A Cherokee-t levendéglátózni elég gyenge poén volt. Nemrég rá kellett jönnöm nekem is, hogy itt felesleges egymást minõsíteni, merthogy egyszerûen szavazókat kell csak gyûjteni, aztán hogy milyen a zene, az mellékes. Egyébként meg szerintem sem gáz, hogyha valaki a Minkáspárt rendezvényén játszik, hacsak nem mozgalmi indulókat nyomnak... :) Bár poénnak nem is volna rossz. :)
   
Stab Venom 2005. jún.. 21.  03:05 134
Re: Itt vagyok
Uff, ez jó volt:) Szépen fogalmaztad a dolgokat...
Amúgy, engem érdekel mit írja a Zöld, van értelme a hozzászólásáiban(itt nem Cherokee-t érintõ kérdésekrõl gondolok, inkább Effetára).
Tvik ezt jól nevezte pankrációnak, szerintem, nem árt ha olyan is van, csak ha nem folyik át a személyeskedés és fikázásba. Sok mindenre fény derül, jobban lehet megismerkedni az együtteseket alakitó emberekkel(akadnak köztük olyan intellektuális gyönygyszemek is,mint,pl.,Kondor úr).
Hajrá Vita, de nem Veszekedés!

Pro luce in perpetuum contra obscurum et malum!

Tim "Stab Venom", InnerSea
   
dead soul 2005. jún.. 20.  23:28 133
zöld. mindenkinek jobb lenne, ha elkussolnál. szia
   
Uff 2005. jún.. 20.  15:38 132
Itt vagyok
Helló!
Elõször, és legfontosabbként azt zeretném leszögezni, hogy az Effetával semmi bajom sincsen, miért is lenne? Ha ez úgy jött le az elõbb, akkor bocs.
Másodszor, az, hogy valaki feldolgozásokat játszik, az még nem azt jelenti, hogy vendéglátózik. Igen játszunk feldolgozásokat, egyrészt mert szeretjük öket, másrészt pedig, mert ha valaki elõször látna minket, annak is legyen valami ismerõs. A feldolgozások kiválasztásában elsõdleges, hogy ne olyanoktól játszunk, akik gyakran lépnek fel nálunk. (Pl. egy magyar feldolgozásunk sincs, a Vixen, Van Halen, Bon Jovi... pedig elég régen járt már nálunk).
Ja, a Munkáspárt... Szerintem senkinek semmi köze, joga ahhoz, hogy más ember nézeteit leszólja, de azért, hogy tudd. A Cherokee zenekarban senki sem Munkáspárt párti, sõt nemigen foglalkozunk a politikával. Viszont egy nagyon jó lehetõség volt fellépni május elsején a Városligetben annyi ember elõtt, ennek szerintem minden velünk egy szinten levõ zenekar örülne.
Ja, és végszóként annyit, hogy a vitát befejezzük, én is az Effetára adom a voksom...
Szia
Jó szavazást
   
Zöld 2005. jún.. 20.  15:22 131
Ja és még valami.
Zoli!

Még valamit kifelejtettem, de ez már csak kérdés. Valóban felléptetek május 1-én. a MUNKÁSPÁRT rendezvényén, nem minõsíteni akarom és nem baj ha felvállaljátok a politikai hovatartozásotokat -csak mégis furcsa volt olvasni, több program ajánlóban.

Jó munkát az új dalokhoz.
üdv. Zöld
   
Tvik 2005. jún.. 20.  15:22 130
Ja értem, hogy legfeljebb 10.

Nahát akkor folytatódhat a pankráció.
   
Tvik 2005. jún.. 20.  15:20 129
Igaz is, miért 8 a 10? Mirõl maradtam le?
   
Tvik 2005. jún.. 20.  15:18 128
rancid: ebben a hónapban a listában szereplõ 10 zenekarra lehet szavazni. Inkább arra buzdítsátok a népeket, hogy a "szavazás" oldalon nyomassák a zenekarra a voksokat hogy a következõ hónapban benne legyenek a 10-ben.

Egyébként Hangár & Bikini monnyon le, Denevér Töfi rulez!
   
Zöld 2005. jún.. 20.  15:11 127
Mi az, hogy saját stílus?
Kéri Zolinak!

Nem nagyon értem miért szólod le az Effeta zenekart, ha jól tudom, õk nem bántotak titeket, sõt az Effeta koncertjein és cuccain játszottatok -persze ez nem tartozik rám -.

Nincs veletek semmi bajom - ha ti vendéglátóztok az a ti döntésetek, senkinek nem lehet semmi beleszólása - csak az még nem saját stílus ezt lásd be te is, - mert ugye azt elismered, hogy nagyon sok mai is színpadon levõ külföldi csapat számait szólaltatjátok meg. De bíztos van saját ötletetek is.

Az Effeta pedig -bár nem szorúl az én védõszárnyaim alá, mégis csak ez új zenei vonalat képvisel, még pedig a rock zenei felállás, -dob-basszus-ritmus-szólógitár, 2 trombita, 2 vokál és +1 ének, ami nem szokásos. Ráadásul nevbezhetnénk alternatívnak a zenét, de még sem az, - mert bár kétségbe vontad a zenei hozzáértésemet. Aamit most nem fejtek ki, de jó ha tudod -a négynegyedes ritmusképletbe triolás felütéseket csempésztek bele ami, valóban ritkaság - és ha már itt tartunk, õk nem játszanak egyetlen más elõadótól dalokat, feldolgozásokat.

Szóval, nem összevethetõ a két együttes, van akinek az alternatívnak nevezett zene jön be, van akinek a rock-osabb megszólalás, ettõl még lehet mindkettõ nagyon magasszínvonalú.

ha már megszólítottál, a magam részérõl megint csak az Effetára szavazok.

hali Zöld
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky