3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. május

Témakörök
Hirdetés
2005. május
lacakollar 2005. máj.. 9.  15:08 26
Hi!

nagyon furcsa ez a mostani szavazás. Azzal egyetértek, hogy nincsenek publikus szabályok, viszont azzal nem, hogy nincs 10 kiválasztott zenekar. Véleményem szerint sokkal jobb volt az a rendszer ahol meg volt adva 10 együttes.
"Régebben" letöltöttem a szavazásban résztvevõ zenekarok zenéit, meghallgattam, majd leadtam a voksomat. Most túlontúl nagy a kínálat.. Szinte senkit sem hallgattam meg, mert nincs alap amihez nyúljak. Pontosabban van lehetõség választani, de olyan sok zenekar van, hogy lehetetlen mindenkit "letesztelni". Így maradnak azok a zenekarok akiket ismerek. Azokat meg minek hallgassam meg, hiszen ismerem õket... Szal ha lehet valahogy vissza kellene állítani részben az eredeti állapotot.
A szabályok ne legyenek nyilvánosak, de legalább legyen 10 zenekar akik közül lehet választani.

Most a szavazatomat a következõ bandákra adom:
Opus Altera, Cherokee, Re-G, Tûzmadár. Indok nincs, hallgassátok meg õket, s majd rájöttök miért rájuk szavaztam.
   
myMusic Admin 2005. máj.. 8.  13:22 25
Re: érdekes
[quote:5713707c04="Effeta"]a szavazati oldalon közel másfélhónapja ugyan az a zenekar képe szerepel [...] a 2005. hónap zenekarai még csak alúl sem jelennek meg[/quote:5713707c04]

Másfél hónapja biztos nem, csak pár nap különbség lehet, ami attól függ hogy mikor tudjuk felvenni a kapcsolatot a nyertes zenekarral. Mindig negyedike-ötödike körül kerül ki az új nyertes a címlapra, most lehet hogy volt pár nap csúszás. A szavazás oldala is frissítve lett.

Üdv. A-

.
   
jogilag passzól 2005. máj.. 8.  02:41 24
nem Efetta
Nekem Opus altera volt az, ami nagyon, de nagyon bejött. Igazi zene. Nem divatból, nem zúznak, mint bolondok. Zeneszeretettbõl Játszanak. Ezt hallani. Sõt ha nem fogtok nyerni,- én már rajongók értetek.

Star Gesser
uu: Admin szvsz régen jobb volt . Nincs most párbeszéd. És a szavazásnál található nyertes bandák képeket jobb lenne "lentrõl-fölfele" irányitani, hogy friss "gyõztes" a tetejére kerüljen. De, azért, jól csináltok ezt az oldalt.
   
Effeta 2005. máj.. 7.  11:54 23
Effetára szavazok
én az Effetára szavazok....igazadvan kimaradt a ki jó még

Nos szerintem a Dunakanyari fúvószenekar
és a Vörös Pisti
   
dead soul 2005. máj.. 7.  00:43 22
Re: Pontosítás
[quote:f100ca116a="Effeta"]megnéztem tévedtem az elõzõ véleményem megírása kapcsán, nem a 2004. áprilisi hanem a márciusi banda szerepel a fõ oldal elején, mindegy is...talán értitek a promláma lényegét....

továbbra is az Effetára szavazok[/quote:f100ca116a]
most elfelejtetted írni, hogy ki jó még
   
Effeta 2005. máj.. 6.  17:07 21
Pontosítás
megnéztem tévedtem az elõzõ véleményem megírása kapcsán, nem a 2004. áprilisi hanem a márciusi banda szerepel a fõ oldal elején, mindegy is...talán értitek a promláma lényegét....

továbbra is az Effetára szavazok
   
Effeta 2005. máj.. 6.  17:04 20
érdekes
Sziasztok!
Nem kritizálom az oldalt, csupán egy észrevételt tennék, a webmasterek felé...furcsa, hogy a szavazati oldalon közel másfélhónapja ugyan az a zenekar képe szerepel történetesen a 2004. április gyöztese, ami azért furcsa, mert a 2005. hónap zenekarai még csak alúl sem jelennek meg, szerintem ez positív elõny annak a zenekarnak aki, azóta is a szavazati oldalon tanyázik, másrészt hátrány annak aki megnyerte az elmúlthavi szimpátia szavazatokat.

javaslatom, hogy egy kis oda figyeléssel oldjátok meg ezt a dilemmát.

Jó munkát a társaságnak, a magam részérõl az Effeta zenei produkcióra szavazok, ha valaki nem ért egyet, akkor május 28-án a Benczúr Házban koncerteznek, megnézheti õket, hogy élõben szerezzen tapasztalatokat.

szerintem jó csapat volt a Vörös Pisti zenekara
   
Effeta 2005. máj.. 5.  16:55 19
Szavazzatok az Effetára
Sziaszto! ha igazi eredeti bandára akarjátok adni a szavazatotokat, akik nem vendéglátóznak, kellõen ügyesek igazi eredeti zenéjük van, akkor szavazzatok az Effetára.
Én rájuk teszem a voksom.

jó még a Vadeper és a Malacka's
   
Black 2005. máj.. 4.  17:54 18
Nekem tetszik a mostani rendszer bár a múltkorival sem volt semmi bajom!
Én részemrõl a Symbol zenekart támogatom most is a szavazatommal!
Tetszik amit csinálnak és a rock zene melleti kitartásuk!
Aki nagyon jó még ajánlom mindenki figyelmébe a Split ! Fiatal ügyes banda bár a gitáros akit személyesen ismerek kicsir magának való figura!
Még egy dolog Hát gyerekek az Opus Aletera valami fantasztikus!!
   
Zalue 2005. máj.. 4.  17:33 17
...
Sziasztok!
Elõször is szeretném megemlíteni ezt az új szavazó rendszert, ami nagyon tetszik, mert nagy szabadságot ad, nem kell törõdni annyi szabállyal és mindenki a kedvencérõl tud írni nem a listán lévõ zenekarokról, akikrõl ugyan szívesen beszélünk (mert miért is írnánk róluk, ha nem kedvtelésbõl), de nem annyira, mint a választottjainkról.
Mert vannak olyan zenekarok, akik nem tudnak és saját erõbõl nem akarnak felkerülni eme listára.
Én (most már nem lenne baj) szerentsére egy olyan együttest "találtam" magamnak, akiket rajtam kívül még sokan szeretnek, ez engem is büszkeséggel tölt el. Róluk most szeretnék írni pár gondolatot.
1 évvel ezelõtt találkoztam a zenekarral, már elsõ látásra minden klappolt. Tetszett a zenéjük, ami akkor még nyers, de dallamvilágában csodálatos volt, és a nevük........... a nevüket elsõ hallásra megjegyeztem. Mivel nagyon szeretem az indiánokat, ezért felkaptam a fejem, mikor meghallottam: Cherokee. A zenekarban lévõ fiúk és lányok... nem lehet más szóval jellemezni õket, bolondok.
Ma már csomó koncerten voltam és elmondhatom, hogy ebbe a prudukcióba nagyon sok munka és érzelem van. Ez egy "fejlõdõ" zenekar, mindíg jobbat hoznak össze, mindíg jobb koncerteket adnak és ami a legfontosabb: õk is egyre jobban érzik magukat a bõrükben. Ez fõleg a két csajszira vonatkozik! :)
Remélem, hogy fogunk róluk hallani tágabb körökben is. De ha így folytatják, övék a jövõ!

Üdv.: Zalue
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky