3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » MENEDZSMENT... MENEDZSER...!

Témakörök
Hirdetés
MENEDZSMENT... MENEDZSER...!
P.D 2005. máj.. 2.  18:33 7
tvik -nek
Szia tvik!
Igen meg van a célszemély aki erre a feladatkörre van kijelölvei illetve végzi is azt.
P.D.
   
blacktree 2005. máj.. 2.  16:39 6
Az elõbbi én voltam, csak az a fránya süti... :)
   
Anonymous 2005. máj.. 2.  16:37 5
Re: válasz...BLACK TREE nek
Köszönöm az infót.

Szal ha lehet referenciát kellene elpostolni ide, hogy lássam nem csak "légvár" az egész.
Bocs, hogy bizalmatlan vagyok, de túlontúl sok önjelölt manager van mostanában akik igérnek mindent, de semmi sem teljesül... Ezzel nem azt értem hogy az ide író személy is olyan, de hogy megbizonyosodjak errõl kellene valami referencia...
blacktree.at.citromail.dot.hu-s emailra jöhet a dolog :)

BT
   
Tvik 2005. máj.. 2.  16:18 4
@oskodás
Megvan rá az ember aki igényesen megírja illetve megfogalmazza a zenekarokkal kapcsolatos anyagokat?
   
P.D. 2005. máj.. 2.  16:04 3
válasz...BLACK TREE nek
Tiszteletem!

Az az igazság, hogy itt tul sok információval nem szolgálhatunk.
Kérem irjon, vagy hivja az információs mobil számot.

Annyit mégis csak...
hogy ez egy teljesen friss profil és ügyfél centrikus. Ez abban nyilvánul meg, hogy mindössze 30 % jár, minden pénzbevételbõl az adott zenekar részéröl, amihez a menedzsmentnek köze van. Pl, fotózás, túrnézás reklám intrejuk, tv rádiókban, egyszóval az össze menedzsmentel öszzefüggõ bevételböl.

A többi infót a megadott forrásokon érhetik el.

Köszönettel ;
P.D.
   
blacktree 2005. máj.. 2.  15:28 2
Valami konkrét infót is kaphatnánk?
Pl.: hogy képzeli el a zenekarok managelését, milyen kapcsolatokkal rendelkezik, esetleges referenciák(koncert, rendezvény, stb...)

Csak hogy tisztábban lásson mindenki, no meg hogy elkerüljük a félreértéseket.

Black Tree
   
P.Dániel 2005. máj.. 2.  15:20 1
MENEDZSMENT... MENEDZSER...!
Sziasztok!

Vállalkozásom, új profilja, arra épül, hogy
elõsegitse a már profi vagy még amarõr zenészek, a magyar közélet szereplõinek lehetõségeit, akiknek, menedzsment hiányában az érvényesülés akadályokba ütközik, vagy fokozott módon az érvényesülés nem adatott meg.
Igénybe véve, a magyar irott és elektronikus média, sajtó legálissan elérhetõ, minden formában kimerithetõ lehetõségeit.
Ezzel elõsegitve a fennt emlitett leendõ vagy már közszereplõ személyek lehetõségeit.

Elérhetõségeim :

papaikozvetito@freemail.hu
papaikozvetito@freemail.hu
papaikozvetito@freemail.hu
papaikozvetito@freemail.hu

06 20/256 52- 57.

A közösmunka reményében, köszönöm a jelentkezéseiteket.

Minden jót!

Pápai menedzseri - közvetítõ és reklámügynökség.
P. Dániel ügyvezetõ - tulajdonos.
s.k.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky