3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Újonnan alakuló partyzenekarba keresek tagokat.

Témakörök
Hirdetés
Újonnan alakuló partyzenekarba keresek tagokat.
caspian 2010. jún.. 16.  07:32 1
Újonnan alakuló 5 fős partyzenekarhoz keresek tagokat.
Dobost, gitárost, billentyűst és énekesnőt.
Elvárás, hogy lehetőleg mindenki tudjon énekelni / vokálozni is a hangszere mellett, illetve előny ha még valami más hangszeren is játszik.
Az énekesnő tudjon minimum olyan szinten billentyűzni, vagy gitározni hogy a másod-billentyűs / gitáros szerepét el tudja látni ha a dal megkívánja.
Meg kell tudjuk oldani a dalok előadását úgy hogy szükség szerint változtatjuk a hangszeres felállást és a szóló éneket egymás közt.
A basszusgitáros és férfi énekes én vagyok. Engem meg lehet nézni/hallgatni itt: www.mymusic.hu/caspian (az itt hallható dalok nem a leendő repertoár)
A zenekar sem a repertoár, sem a felállás tekintetében nem egy szokványos partyzenekar lenne! Minőségi, feelinges élő zenét, jó hangzást, színvonalat, hosszútávú fennmaradást és a tagok közt baráti viszonyt szeretnék.
Életkor megkötés nincs, a hozzáállás, a karakter és a tehetség a meghatározó.
(dohányzó, ivós, csak lakodalmas stílusban játszó, rá nem érős, 16 másik zenekarban szereplő, inkább ne jelentkezzen)
Ez egy induló zenekar, konkrét fellépési lehetőségek még nincsenek, de igény már van egy fix helyen való rendszeres fellépésre.
Ha jelentkezel, légyszi küldj videót/hanganyagot vagy linket magadról, a játékodról.
Ímélcím: szocsger@gmail.com Telefon: 06 20 77-515-71
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky