3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Queen... God Save The Freddie Mercury!

Témakörök
Hirdetés
Queen... God Save The Freddie Mercury!
P. Dániel 2005. máj.. 18.  16:55 6
Én is sajnálom és köszi!
   
Anonymous 2005. máj.. 17.  02:40 5
Szivesen csatlakoznék, de elég messze vagyunk egymástól! Pécsrõl írok. Sajnálom, én is szeretem a Queent, de azért sok sikert a bandához!
   
P. Dániel 2005. máj.. 17.  02:05 4
SZIa!

Sopronból irok!
   
x081 2005. máj.. 16.  19:48 3
Honnan írsz? (Város neve)
   
Anonymous 2005. ápr.. 26.  11:10 2
Re: Queen... God Save The Freddie Mercury!
[quote:304a99007a="P.Dániel"]Sziasztok QUEEN es rajongók és sziasztok más zene szeretõk!

Azért irok, mert szeretnék egy QUEEN emlékzenekar összehozni.
A lényeg, hogy nem kell vér profinak lenni, ne ezen legyen a hangsúly, hanem a megemlékezésen a rajongáson és az azon túl menõ tiszteleten, amit nem a pénz motivál, hanem a QUEEN iránti rajongás és Freddie Mercury iránti tisztelet!

Én 5éves korom óta vagyok QUEEN rajongó. Igen! 5évessen már felfigyeltem és azóta szeretem hallgatni öket, rajongok értük.
Most 25 multam.
Én sem vagyok egy Freddie Mercury, hangú énekes és nem is leszek az, lehetetlen...de szeretném még is megprobálni a lehetetlent és tisztelegni Õnagysága elött!

Ha van még valaki rajtam kivül aki elég bátor ahhoz és "amatõr" szinten tud, dobolni és gitározni, ha van még három hangszeres fanatikus QUEEN rajongó akkor jelentkezzen a

queenzenekar@freemail.hu
queenzenekar@freemail.hu
queenzenekar@freemail.hu
queenzenekar@freemail.hu

e-mail re. Köszönöm!
A lényeg, hogy nem kell profinak lenni, mert egy szintröl induljon mindenki. Ne játszuk a másikat fölé. Egyenlõ tisztelettel és odaadással játszunk, tisztelegjünk a KIRÁLYNÕ elött!

Köszönöm, ha jeletkeztek, nagyon fontos lenne!
Köszönöm!!!
Sziasztok.
P. Dániel.[/quote:304a99007a]
   
P.Dániel 2005. ápr.. 24.  23:55 1
Queen... God Save The Freddie Mercury!
Sziasztok QUEEN es rajongók és sziasztok más zene szeretõk!

Azért irok, mert szeretnék egy QUEEN emlékzenekar összehozni.
A lényeg, hogy nem kell vér profinak lenni, ne ezen legyen a hangsúly, hanem a megemlékezésen a rajongáson és az azon túl menõ tiszteleten, amit nem a pénz motivál, hanem a QUEEN iránti rajongás és Freddie Mercury iránti tisztelet!

Én 5éves korom óta vagyok QUEEN rajongó. Igen! 5évessen már felfigyeltem és azóta szeretem hallgatni öket, rajongok értük.
Most 25 multam.
Én sem vagyok egy Freddie Mercury, hangú énekes és nem is leszek az, lehetetlen...de szeretném még is megprobálni a lehetetlent és tisztelegni Õnagysága elött!

Ha van még valaki rajtam kivül aki elég bátor ahhoz és "amatõr" szinten tud, dobolni és gitározni, ha van még három hangszeres fanatikus QUEEN rajongó akkor jelentkezzen a

kutyamacska@freemail.hu
kutyamacska@freemail.hu
kutyamacska@freemail.hu
kutyamacska@freemail.hu

e-mail re. Köszönöm!
A lényeg, hogy nem kell profinak lenni, mert egy szintröl induljon mindenki. Ne játszuk a másikat fölé. Egyenlõ tisztelettel és odaadással játszunk, tisztelegjünk a KIRÁLYNÕ elött!

Köszönöm, ha jeletkeztek, nagyon fontos lenne!
Köszönöm!!!
Sziasztok.
P. Dániel.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky