3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Zenekari fórumok » Utolsó lépés zenekar fóruma

Témakörök
Hirdetés
Vissza a zenekar oldaláraUtolsó lépés zenekar fóruma
Atic 2010. febr.. 7.  11:58 6
Nem 'akarjuk' mert ez a bejegyzésemben hozzá is tettem,hogy ez az én véleményem vagy mondhatni tapasztalatom mert láttam a közönséget és a reakciót a koncerteken.Lehet félreérthetően írtam le, ez most helyretettem.Mégegyszer: nem húzok le senkit,se zenekart se zenészeket..örülök,hogy ennyi banda van Fegyverneken.Üdv
Előzmény:   wolfangel    2010. jan.. 31.  08:42  
wolfangel 2010. jan.. 31.  08:42 5
csak arrol akart szolni hogy egytlen igazi fegyverneki zenekarnek akarjatok beallitani palika elozo zenekarat
Előzmény:   Atic    2010. jan.. 4.  22:17  
Atic 2010. jan.. 12.  12:42 4
Tündér vagy!Igaz,hogy ezek a dalok amit felvettünk nem érik el azt a szintet ami megmutatná igazából a számok 'lelkét' sajnos egyikünk se áll olyan anyagi helyzetbe,hogy fel tudjuk venni stúdióba ezeket,de ami késik nem múlik.Az tuti,hogy nem egy tiszavirág életű lesz a csapat,emberileg is 100%-ig megvagyunk egymással.Szeretnénk egy 'hazai 'koncertet a közeljövőbe ennek szintén anyagi akadálya van mivel nem igazán támogatnak minket szeretett szülőfalunkban..mondjuk ha egy terembérletet nem kellene kicsengetni akkor már más lenne a dolog.Virágzó Tisza napján szeretnénk zenélni,meg kistérségin is Törökszentmiklóson.Azért majd ezt a szapárfalui bulit valahogy kivitelezzük majd.A szavazatot köszönjük szépen!!Üdv,a zenekar
   
Psyche 2010. jan.. 12.  09:51 3
Részemről megtörtént az első szavazat:) Minden tiszteletem zenekarotoknak, remélem, hogy a továbbiakban is folytatódik felfelé ívelő pályátok, és a fegyverneki rockfesztivál után világviszonylatban is számos rajongót tudhattok magatokénak!!:)
Üdv: Őszinte rajongótok: Kata
   
Atic 2010. jan.. 4.  22:17 2
Nem kell bemutatni Lackóékat wolfangel:-)Legmélyebb tiszteletünk nekik.Egyébiránt-lehet,hogy csak én nem vágom,ezért előre is elnézést kérek-milyen szándékkal írtad ezt mert nekem úgy tűnik,hogy azt akarod érzékeltetni,hogy a mi munkánk nem épp zene.A HARLEM tagjai már akkor több éve játszottak hangszeren...Mi nálunk talán én vagyok a 'legtapasztaltabb' a magam 5-6 évével,ja és ezt a tényt el is dobhatom mivel hangszert váltottam kereken egy éve.Én azt hiszem a banda nagyon keményen megdolgozott azért,hogy fel tudjunk lépni saját számokkal a rockfesztiválon és mindezt 11hónap alatt vittük véghez.Ja,és nem elégszünk meg,nem állunk le egy szinten,a hiányosságunkat folyamatosan javítgatjuk!Üdözletem,Ati
   
wolfangel 2009. dec.. 28.  11:36 1
HALLGASSATOK VISSZA A HARLEM DEMOJAT OTT MAR LEHET AZT MONDANI ZENE!!!!!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky