3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Led zeppelin õrült [[[billentyûst]]] keresünk!

Témakörök
Hirdetés
Led zeppelin õrült [[[billentyûst]]] keresünk!
Breitkopf 2005. máj.. 6.  10:53 3
Hmmm...Énekest, basszerost, pláne billentyûst szinte lehetetlen találni ebben a mûfajban úgy vettem észre. Énekest sikerült, basszerost lepkehálóval fogtunk .)
Megkérdezem nálam a húrtépõ Jimmy Page-õrült részüknet 8egy szem gitárosunkat), hogy mit szólna ehhez...Várjál: ez msot kotta, vagy pediglen tabulatúra?
   
Andante 2005. máj.. 5.  14:37 2
Én is LED ZEPPELIN õrült vagyok
Billentyûst sajna nem tudok, de én is fan vagyok. Ha a gitárosotokat érdekelnék zep kották, rendelkezésetekre állok.Gyõri Attila gyoriati@freemail.hu
u.i.:Jó a nevetek én is ezt akartam a sáját z.karomnak
HA TUDNÁTOK ROBERTES HANGÚ ÉNEKEST ÍRJATOK!!!!!!!!
   
Breitkopf 2005. ápr.. 18.  11:50 1
Led zeppelin õrült [[[billentyûst]]] keresünk!
A Gallows Pole zenekar keresi John Paul Jones reinkarnációját. A most születõ saját számok mellett a repertoár fõleg LED ZEPPELIN, Deep Purple, Jimi Hendrix, AC/DC és egyéb elektronikus blues számokból áll. Olyan billentyûs kell nekünk, aki nem vérprofi, de él-hal a blues és old hard rock zenéért, lelkes, és ahogy mi vele szemben, úgy õ is elnézi a hibáinkat, de építõ kritikát gyakorol J . Saját próbatermünk van – nem az isten háta mögött. Jelentkezni a gallowspolezenekar@yahoo.com -on, vagy a breitkopf@freemail.hu -n lehet. Telefon: 06/20-411-83-65 , vagy a 06/30-561-71-61
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky