3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Blog hozzászólások » Völgyi Béla Tibor (Bécó) - Blog: Kell egy csapat... kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a blogbejegyzéshezVölgyi Béla Tibor (Bécó) - Blog: Kell egy csapat... kommentek
becotibor 2009. okt.. 1.  09:24 1
Sokan és gyakran kérdezik meg tőlem, miért éneklem magyarul a nagy hard rock slágereket, miért tartom szükségesnek a nemzeti jelképek színpadon (is) történő viselését. Nos, mióta az eszem tudom, és zenélek, mindig szükségét éreztem nyíltan, (összekötőszövegben, külső rekvizítumokban, színpadképben) deklarálni, hogy hová-kihez tartozom. Így volt ez a rosszemlékű egypártrendszer-dikatatúrája idején, és reményeim szerint így is marad – amíg élek, és lehetőségem lesz közönség előtt fellépni. Magyar vagyok, semmi egyéb, nem „magyarkodó” (ahogy az idegenszívűek mondják), a Kárpát-medencében vannak a gyökereim, amire büszke vagyok. Nem érzem magam különbnek semmilyen nációnál, de kevesebbnek sem, a Kormorántól kölcsönzött meghatározással: Magyarnak lenni hivatásom!
„A magyarock legyen veletek, és a te lelkeddel.”
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky