3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Cikk hozzászólások » Lovasi András végtelen története kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a cikkhezLovasi András végtelen története kommentek
gebriell 2010. febr.. 6.  20:32 7
a képeket nem én teszem ki a cikk mellé.
   
Sándor Noémi 2010. jan.. 27.  10:02 6
Héééé!
Kicserélték az ellopott képet egy másikra. Ennek a fotósa tud róla?
Tolvaj társaság!
Írok a kép eredeti tulajdonosának!
   
hzolee 2010. jan.. 27.  09:39 5
Kicseréltétek a képet. Ide lehetne tenni egy commentet egy ígérettel, hogy többet nem lopkodtok. Kik lapátolják össze ezt a blogot (üzleti vállalkozásként, jegyzem meg)? Mi ez, hogy ráguglizok egy zenészre, majd pofátlanul beillesztem a cikkembe, amit találok? MI az, hogy utána sunnyogva lecserélem a képet, közben néma csönd? Nemcsak erre az egy "cikketekre" vonatkozik ám! Hol élünk?! (Ja, persze, tudom, el lehet menni...)
   
Sándor Noémi 2010. jan.. 26.  23:44 4
Pocsék cikk, lopott kép.
Kedves Gabriella!
Honnan merítetted ezt a képet Lovasiról? Ismerem a kép készítőjét, nem hinném, hogy engedélyezte a szétvágott képének ellopását.
   
xxxyyy 2010. jan.. 26.  23:26 3
Gabriella, tudnál mesélni itt a fenti fotó eredetéről? Ki készítette, honnan szereztétek?
   
Senya 2009. okt.. 9.  10:37 2
Jó,hogy ha csak a fesztiválok vége miatt unjuk a magyar együtteseket.Én mondjuk egész évben,tisztelet a kivételnek.Persze a legizgalmasabbak esetében nincs lehetőség se a megunásra.Az ismeretlenség homálya jótékonyan fedi őket ...
   
Jukkabt 2009. szept.. 23.  14:11 1
Ó Gabriella! Tanulj már meg írni! De komolyan!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky