3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Blog hozzászólások » Cissz - Blog: Alapulunk! :) kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a blogbejegyzéshezCissz - Blog: Alapulunk! :) kommentek
pamaccs 2009. szept.. 6.  14:33 2
Ellenben történt valami nagyon érdekes dolog. Éppen délután 14:40 felé intercittyel utaztam Budapest felé egy vasárnap. Én demo felvételt szerveztem Bernáth Lászlóval /2 héten át / , ő viszont épp nem ért rá. A próbahely már le volt foglalva, és a stúdióssal is beszéltem. Egy gyors telefon, és Illés Nándi /gitár in Camea, Szilágyi Kata/ közreműködésével megszületett az első cissz felvétel, a szériaszám. A dalhoz teljes zenekari verziót is elképzeltünk, de ez egyellőre várat magára. Zene: Bernáth László, ének: Péter Pálma, gitár: Illés Nándi. Hallgassátok szeretettel!
   
pamaccs 2009. szept.. 6.  13:30 1
Nos.. kiderült.. :( Hát.. sajna nem örülök annyira az eredménynek. Kiderült, hogy nem engem akartak. A szólógitárosom.. ő George Benson-t akarta.. De nem úsztam meg ennyivel, Stevie Wondert is akarta.. Azt mondta, mostmár csinálni kéne VALAMIT.. Na hát köszönöm szépen.. :( Aztán meg azt akarta, hogy tanuljak hangszeren játszani. Apropó, nem tudja valaki Stevie Wonder gitárosának az elérhetőségét?
Vagy csak hiányzik a Darvas? :(
A dobosnak sem hiányzom.. HÁT TUDJÁTOK MIT? AKKOR IRÁNY ANGLIA! Hátha ott valaki játszik velem..:(
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky