3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » zongoristát keresek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Témakörök
Hirdetés
zongoristát keresek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Logver 2011. júl.. 14.  11:18 15
Üdv mindenkinek!
Budapesten induló új csapat élő DrumNBass és electro jazz stílusban keres SZEMPLEREST és/vagy BILLENTYŰST. (billentyű alatt szintetizátorokra gondolunk elsősorban). MINIMUM 3 ÉV zenekari, színpadi GYAKORLAT és RUTIN, valamint teljes felszerelés (szinti, pl. microkorg, kaos pad, sampler, effect pad, loop pedál stb) szükséges, ének tudás előny. Irányvonalak: London Elekricity, LTJ Bukem, Roni Size, Pendulum, Shapeshifter stb.

A jelentkezéseket, referenciákat, ötleteket az alábbi email címre várjuk:
richardrakocza@hotmail.com
   
zongora59 2011. júl.. 6.  12:43 14
Külföldi rutinnal rendelkező zongorista-szintetizátoros-énekes vagyok. Társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkező énekesnőt vagy hangszeres énekes zenész kollégák vagy zenekarok jelentkezését várom. Belföldi-külföldi munka érdekel.
László Károly Tel.:36/70-273-05-46
   
standupnscream 2011. jún.. 22.  21:21 13
Tiszteletem tehetséges zenészek!

Haladó dobost, gitárost és basszusgitárost keresünk budapesti punkrock bandánkba. Felszerelésed és saját gyakorlási lehetőséged legyen. Eleinte feldolgozások(sum41, blink 182, green day, good charlotte, simple plan, story of the year, billy talent és társai). Korhatár nincs, bárki jelentkezhet aki úgyérzi megfelelően tökös és benne lenne minden hülyeségben és mindenben amiben kell, és persze azért tudd is használni a kütyüdet :)

elérhetőség: bulint0324@gmail.com
   
The play 2011. jún.. 17.  14:23 12
http://www.myspace.com/theplaymusic

Ha esetleg érdekel a prüntyögős csodálatoséletünk

Ugyanitt egyébként billentőst keresünk, többek között erre... van még feldolgozás, muse, placebo, rhcp, és tervbe coldplay national radiohead stb
   
zongora59 2011. jún.. 7.  10:07 11
Külföldi rutinnal rendelkező zongorista-szintetizátoros-énekes vagyok. Társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkező énekesnőt vagy hangszeres énekes zenész kollégák vagy zenekarok jelentkezését várom. Belföldi-külföldi munka érdekel.
László Károly Tel.:36/70-273-05-46
   
funkylady 2011. jún.. 5.  07:52 10
A Frappé partyzenekar budapesti BILLENTYŰST (ÉNEKES-SZINTIST) keres SÜRGŐSEN!!! Stílus: vegyes (evergreentől a mai slágerig) Gitáros, énekesnő van, már csak TE hiányzol!
Ne ősszel keress, a bulik MOST vannak!

Jelentkezz e-mailben: ymeon23@freemail.hu
   
zongora59 2011. máj.. 27.  12:09 9
Szintetizátor, zongora, ének korrepetálást vállalok elmélet oktatással és kottaolvasással. László Károly Tel.:36/70-273-05-46
   
unci3 2011. máj.. 10.  09:33 8
Kedves hegedűs aki a hirdetést feladta zongoristát és nagybőgőst keres.
A hirdetés még él vagy már a két hangszerest megtalálta?
Vagyis csak így tudok üzenni mert e-mail címet nem látok vagy csak nem figyeltem eléggé?:)
Az én e-mail címem: unci3@citromail.hu vagy elérhető vagyok ezen a számon: 06-20-956-4038
Üdvözlettel! Lajos
   
Cukibea 2007. jún.. 30.  22:44 7
Szintis, Zongorista PÉCSETT
Pécsi szintis keresi igényes/elszánt(!!) zenekarát Pécsett.
Ennyi.

Érd.: nálam, vagy a cukibea@gmail.com-on.
   
balicili 2007. jún.. 14.  12:44 6
zongoristát keresek
Szia! Én zongora szakon diplomáztam és csaknem 10 évig dolgoztam énekesekkel. Zömében komolyzenét játszottunk, de elõfordultak operettek és musical-ek is. E-mail címem: balicili@freemail.hu Írj, ha még aktuális a hirdetés!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky