3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Zenekari fórumok » backLINE zenekar fóruma

Témakörök
Hirdetés
Vissza a zenekar oldalárabackLINE zenekar fóruma
odessa02 2010. szept.. 26.  11:40 17
DrágaVica!Az emilcímedről Maler Démon válaszolt nekem,személyesen.Azt hiszem,így kissé bonyolultabb lesz virtuális kommunikációba bonyolódnom Veled.Hm. Ismétlem: AZ AKUSZTIKUS VERZIÓ EGY MÉRFÖLDKŐ A ZENEKAR ÉLETÉBEN!!!Személy szerint abból is szívesen csemegéznék (és nyílván nem csak én!)eme fórumon.

marattam feltétel nélküli 10telőd::: odessa02@tvn.hu
   
Nagy Gaby 2010. szept.. 11.  21:18 16
FELLÉPÉSI LEHETŐSÉG ZENEKAROKNAK!

SZIASZTOK!

KONCERTKÉPES ZENEKAROKAT KERESÜNK RENDSZERES FELLÉPÉSEKHEZ, VENDÉGZENEKARKÉNT. ( GÁZSI NÉLKÜL)

ÉRDEKLŐDÉS: NAGY LÁSZLÓ 20/352-94-94

E-MAIL: nagygaby@vipmail.hu
   
Moncsicsi 2010. szept.. 2.  00:40 15
Sziasztok!

Nagyon jó a zene.Gratulálok.

Csak így tovább!
   
Backline 2010. jún.. 4.  10:45 14
Sziasztok,

Hosszú idő telt el azóta, hogy utoljára jelentkeztünk, de nem ölbe tett kézzel üldögéltünk, volt egy - két fellépésünk , farigcsáltuk az újabb dalokat, melyek közül kettőt most meg is szeretnénk osztani Veletek. "5 percet", illetve "Ne engedj el" cimekkel találhatjátok meg őket a szokott helyen: az albumok fül alatt. A következő nótákra igérem nem kell majd ennyit várni, alakulnak azok is szépen , pár héten belül 2 újabb szerzeményt meg tudunk majd mutatni Nektek. (Titokban pedig remélem, reméljük , hogy ezen új dalok fogadtatása is legalább annyira pozitiv lesz, mint az eddigieké volt...)

Fogadjátok az "új jövevényeket" sok szeretettel !

Baly

Előzmény:   lysis    2010. ápr.. 28.  12:55  
lysis 2010. ápr.. 28.  12:55 13
Na Choky ezt Neked. Üdv. :) "Brian élete"
- Zebedeus jön majd a szolgájával, és azt fogják majd rebesgetni, hogy
eltûntek a dolgok. És hatalmas zûrzavar lesz, hogy hol vannak valójában a
dolgok. És senki nem fogja tudni, hová lettek azok a kis bigyók, meg az a
furcsa kis izé raf-raffiakötõállvány, amihez hozzá voltak erõsítve. És
akkor majd a Barát elveszíti a barátja kalapácsát, és a Fiatal nem fogja
tudni, hogy hol vannak... már azok a dolgok, amiket apáik birtokoltak,
mert apáik csak este rakták oda, este nyolc körül...
   
Choky 2010. febr.. 24.  21:30 12
...s a mennyei királyság elhozza szelét, hogy szétoszlassa ködbe burkolt fátyolos tekintetét a holdnak, mely betölti most lelkem setét fészkét...és a hajnal melegséggel átitatott, titokzatos ismeretlenbe vezető utat rejteget számomra, és átszövi a mindentelsöprő izgalomnak ízével, mely újra életre kelti azt...

...s délelőtt veri az asztalt a telóm, ..leesett..halo.: gyere vaze jáccani...de vót kis akadály...(ujj+depró) de mindenre fittyethányva megkóstoltak és ízlett a húsom...legalábbis remélem...majd jött az erő a csapatbó...blabla..hejj

fordítás: Szabó Lőrinc - magyar hangja: Básti Juli

;)hálás vaok..:)fákenróóól...kirá csapat..bakker..elkopik a nyelvem...ézitek?!!phö..nenenneneneene..jja..ezt le köllött írnyi..valahogy
   
Choky 2010. febr.. 7.  17:24 11
2010..új év...új hozzászólás..ujj ember?!...ááá...kizáát dolog. mee nem tuom
   
Hugicaaa 2009. okt.. 29.  23:05 10
Szabó Rami vok amúgy!
   
Hugicaaa 2009. okt.. 29.  23:05 9
Cijjasztok!!! Soha nem hallottam még ilyet!! Nekem nagyon tetszik!!És hajrá Éva néni!!:D
   
Kriszti és a magyarucca 2009. okt.. 7.  19:43 8
Sziasztok!
Csak gratulálni tudok!Hihetetlenül jól el vannak találva a nóták...és Ez a HANG...Be kell vallanom,én kicsit elfogult vagyok a Vicával kapcsolatban!Szenzációs hanggal,hihetetlen érzékenységgel és őszinte alázattal énekel!Számomra mindig Ő lesz a legjobb!
További sok sikert!Puszi!
Kriszti és a magyarucca:)
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky