3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Cikk hozzászólások » Hogyan éljünk egy ezresből? kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a cikkhezHogyan éljünk egy ezresből? kommentek
Baxter 2009. máj.. 5.  22:54 4
Nos nem teljesen értek egyet az előttem hozzászólókkal, bár az alkohol "öl butít és nyomorba dönt"de hát egyszer élünk. Ezt azért valahogy ki kell használni.most azért éljünk egészségesen, fitten kigyúrva, hogy úgy dobjuk fel a surcit? Egy ezresből pedig nem lehet megélni tarhálás nélkül főleg a gazdasági válság miatt.De ezt lehet csak én látom így.

Üdv.:Baxter
   
gebriell 2009. ápr.. 27.  22:29 3
nem szórakozóhelyre, hanem szórakozóhelyen.
   
gebriell 2009. ápr.. 27.  22:24 2
Kedves Icidi!

Teljesen egyetértek azzal, amit írsz, hogyha lenne gyerekem, én sem buzdítanám erre. Viszont, mivel fesztiválról van szó, ezért (majdnem) mindenki iszik. Ez tény. A korom úgy érzem nem számít, mert ugyan úgy isznak a tizenévesek, mint a huszonévesek. Én nem mondom senkinek, hogy igyon, mindenki maga dönt az adott szituációban. De sajnos ezt láttam a PEN-en, és alapvetően bármilyen szórakozóhelyre,ha megyek. Ha valaki nem iszik alkoholt, az pedig abszolút becsülendő! Sőt!
   
icdi 2009. ápr.. 27.  13:54 1
Kedves, Gabriella Szerzőnő!

Nekem úgy tűnik, hogy Te egy 15 éves korosztájból tartozol, s teljesen a szeszesital orientált a nézőpontod. Sokan vagyunk, úgy, hogy nem isznak alkoholt több, kevesebb okból.

Az én személyes meglátásom az, hogy nem kellene a cikkedben a buzdítás tenni a minnél több alkoholfogyasztásra.

Gondolom, ha neked is lenne gyereked Te sem pártfogolnád az efféle - pongyola - irási stílust.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky