3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Blog hozzászólások » LunchBox - Blog: csak mert régen írtam.... kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a blogbejegyzéshezLunchBox - Blog: csak mert régen írtam.... kommentek
.lunchbox 2009. ápr.. 19.  19:25 1
túl vagyunk az utolsó fordulón is... részemről nem pont olyan lett, mint amilyennek előre elképzeltem. igazából a rendezvény itt a 24 órás vetélkedőről szólt, nem pedig a regionális döntőről... fokozta még ezt az, hogy a Győr-Moson-Sopron megyei győztes nem érkezett meg. A Zala megyei tehetségkutatóknak is csak a második helyezettje, mivel az első feloszlott. Na de a lényegre térve, eddig a tehetségkutatókban javuló tendencia mutatkozott, és egyre nagyobb hangulat volt mindenhol. Ebben az esetben nem mondom, hogy nem volt jó hangulat... sőt! de azért ki lehetett érezni, hogy ez csak a 24 órás szoros keretébe belesűrített mellékes program volt, amit gyorsan le kellett zavarni. Úgyhogy nem is voltam valami boldog mikor kiderült, hogy nyertünk. na jó persze az voltam, csak messze nem nyújtott olyan élményt, mint mikor 6 közül kerültünk ki a megyében! itt 50% esély volt, vagy igen vagy nem... Összességében azért így utólag örülök most már. Rájöttem, hogy ahhoz képest, hogy jövő vasárnap lesz a zenekar 1. születésnapja, hatalmas eredményt értünk el. Nem számítottam volna erre. Ja és ráadásul felléphetünk a Pannónia Fesztiválon, ami azért megint nem kis dolog. Az egyetlen érvem, ami a két program egybeszervezése mellett szól, az az hogy így azért sokan láttak bennünket olyanok is, akik más esetben biztos, hogy nem jöttek volna el, úgyhogy jó reklám volt. Aztán most ha valaki ránéz a koncertlistára holnapután fellépünk a fősulin, úgyhogy bátran lehet jönni, mi meg gőzerővel készülünk, hogy a társaságnak megtetsszen, vagy aki már hallott minket és tetszett neki, ne csalódjon, illetve akinek nem tetszett az gondolja újra. na ennyi voltam mára.
köszi puszi pá
Kenny
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky