3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. április

Témakörök
Hirdetés
2005. április
Kilós 2005. ápr.. 28.  20:38 270
Üdv !
A Symbolra szeretnék szavazni mert nagyon jó motoros zenét csinálnak!
Tetszenek a gitár szólók a Száguldó szabadság!
Ha nem hiszitek nézzétek meg a www.symbol.uw.hu _!
Még ami nagyon jó a Tüzmadár! Az Inner Sea nagyon kvalkád zene az otthon ülõ egyetemistáknak való! Az Opus Altera pedig Színház zene!
Mind kettõ teteszik de a zenei szabadságot igazán a Symbol és a Tûzmadár jelenti nekem!
   
Maszat 2005. ápr.. 28.  19:00 269
Cherokee
A Cherokee-ra szavazok, mert azt szeretném, hogy Õk nyerjenek. Nagyon jó a zenéjük, és szükségük lenne arra, hogy azt az egy számot fölvegyék, mert tanlán akkor sikerül kiadót szerezniük. Nagyon szeretem még az Extázist. Láttam õket Sebastian Bach koncert elõtt. A másik jelöltem a Tequila egy mert kevés szavazatuk van és mert nagyon szimpatikusak.
   
Maci Laci 2005. ápr.. 28.  18:22 268
Nyerjen a jobb!
Sziasztok! Május elsején játszik a Cherokee a Majálison a ligetben. Akit érdekel jöjjön ki mert biztos vagyok, hogy jó buli lesz. Ha tehetem minden koncerjükön ott vagyok. Ezért rájuk voksolok. Úgy néztem a szavazás állását, hogy két zenekarnak csak 1-1 szavazata van úgyhogy szimpátiám ezért rájuk esett. Ez a Tequila és a Szexlightkór. Remélem a rajongótáboruk nem hadja õket cserben.
   
Gabo01 2005. ápr.. 28.  18:15 267
Szavazás
A Cherokee-ra szeretném leadni a szavazatomat. Úgy érzem õk azok akik megérdemlik, hogy megkapják az egy szám felvételének idejét. Úgy gondolom, hogy nagyon sok jó zenekar van ebben a fórumban például az Extázis aki szintén rock zenét játszik úgy mint pl.: Guns n Roses és a saját számokról nem is beszélve. A másik zenekar akiket ugyan még nem láttam, de a fórumon olvasva õk is rock zenét játszanak ez pedig az Inner Sea. Támogassuk a rock zenét.
   
Goromba gomba 2005. ápr.. 28.  18:07 266
Cherokee
A Cherokee zenekarra szeretnék szavazni, mert nagyon jó zenét játszanak. Két zenekarral szimpatizálok még, de nállam a Cherokee a nyerõ. Az Extazist is szeretem, nagyon jófejek, és örülök, hogy láttam õket miskolcon játszani. A másik szimpatikus zenekar az Inner Sea megnéztem a honlapjukat és tetszik. Jók a számaik, de nekem jobban bejön a Cherokee ezért szavazok rájuk.
   
msmacska 2005. ápr.. 28.  15:18 265
Innersea
Azért szavazok az Innersea zenekarra, mert nekem tetszik az a mûfaj, amit csinálnak, és az is, hogy mernek saját zenével fellépni, nem csak feldolgozásokkal (bár a Moonlight shadows nagyon tetszik tõlük). Szerintem egyre jobbak lesznek, és megérdemelnének egy profi felvételt.

Kicsit igazságtalannak érzem, hogy kötelezõen véleményt kell írnom két zenekarról, mert a szavazásom értelmében nem lehet nagyon pozitív (hiszen akkor rájuk szavaztam volna). De mindegy, ez kell, hát legyen. A Re-g zenekar sem áll tõlem távol, hiszen a raggae az egyik kedvenc mûfajom, de a pálmát nem õk viszik. A Tûzmadarak rockja se rossz, de sajnos nem szeretem a magyar hangzású rockzenét, meg a magyarul énekelt ilyen stílusú zenét sem. Persze ez egyéni szoc. probléma.
   
Lia 2005. ápr.. 28.  12:54 264
Sziasztok!
Elõször is gratulálok a nyeremény kitalálójának! Végre egy olyan nyeremény, aminek a zenekarok tényleg hasznát veszik és a fejlõdésüket segíti!
Szavazatomat a symbolnak adom. Én arra mondom, hogy jó nezekar, akiknek minden vagy legalább a zenéjük 90%-a tetszik. Az már ér valamit a szememben! A símbol zenéje ilyen. Igaz, hogy megfogott még Adrya-nak az Idõutazás címû dala is, de a többi inkább riasztó.
Láttam, hogy a symbolnak még nincs egy albuma sem, remélem sikerül nekik megnyerni a stúdió idõt, ezzel is közelebb jutnak a sikerhez. Ebbõl a szempontból nem szavaznék olyan zenekarra a fórumon, akinek már két albuma is van. Nekik van valami hátterük, amivel ezt elkészítették, mert egy, nem hogy két album kiadása igencsak nehéz dolog. Pl: 3upersinic és Carcharoth.
További sok sikert a symbolnak!
   
Tequila 2005. ápr.. 28.  07:37 263
Lemezbolt
[quote:a93d72dd5a="Master of Puppets"][quote:a93d72dd5a="hardrocker"]...A másik, aki tetszik nekem, az a Tequila, mert marhajó kis hangulatos zenét produkálnak, biztos, hogy megnézem õket koncerten...[/quote:a93d72dd5a]Ha nem koncerten, akkor hol kapható a zenéjük? Végig keresgéltem az Interneten, egy akkordot sem találtam…[/quote:a93d72dd5a]

Hello Bábmester!

Lemezboltokban vagy motorostalálkozókon keresd, egy válogatáslemezen szereplünk 6 számmal, a címe Motormánia.

Üdv
   
hardrocker 2005. ápr.. 28.  06:42 262
Re: Helló
[quote:2695e233db="Master of Puppets"][quote:2695e233db="hardrocker"]...A másik, aki tetszik nekem, az a Tequila, mert marhajó kis hangulatos zenét produkálnak, biztos, hogy megnézem õket koncerten...[/quote:2695e233db]Ha nem koncerten, akkor hol kapható a zenéjük? Végig keresgéltem az Interneten, egy akkordot sem találtam…[/quote:2695e233db]
A helyzet az, hogy egy haveromnek van felvétele tõlük, amit volt szerencsém hallani. Hát, ez a talány megoldása.
   
Nyiki 2005. ápr.. 28.  01:15 261
Mondom én ügyes gyerekek vagytok!
Annyira hogy le is leplezitek magatokat!
Tehát ügyeskedés ön szavazás és már meg is van a nyeremény!
Gratulálok!
Legyetek vele nagyon boldogok!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky