3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. április

Témakörök
Hirdetés
2005. április
virtual Dani 2005. ápr.. 29.  17:16 300
INNERSEAAAAAAAAAA
Én is Inner Sea-re szavazok! Nekem is õk képviselnek az értékvilágot! Ezt a fórumot márciusóta naponta olvasok, nagyon tetszik, ahogy tartanak magukat az innerseasek. Nem szoktak személyeskedésbe és fikázásba belekezdeni. Hiszen ha megtámadják –jól visszavágnak.
És eljött a hónap vége, látom, milyen zenekarnak igen van esélye. Ezzel teljesen együtt is értek, megérdemeltek fiuk/hölgy.
Már régóta figyelem OpusAlterát is, náluk nem csak a zene tetszik, de a emberileg is értelmesnek tünnek (olvasgattam „Rock zenét az iskolákba!” fórumtémát is, ahol Tom Kondor ragyogott, és még joesalty és Stab Venom is szerepeltek).
Más, amit itt jó zenének tartom az Extázis. Vidám, bulis, drivos- mi kell még az embernek?
Cherokee a felvétel minõségének köszönhetõen kevésbé bejött, de szerintem, lehet belõlük nagy banda.
Én is letöltöttem symbolt. Csak azt tudok mondani, hogy túl nagy a szájuk. Amúgy többet kell gyakorolnátok a skálázást.
   
joesalty 2005. ápr.. 29.  17:11 299
Egy dolognak örülök igazán. Annak, hogy holnap végetér a szavazás, és egy új, remélem normálisabb hangvételû szakasz indul el..
Mert ha még 2-3 nap lenne vissza tutira eldurvulna a helyzet.
Remélem a szavazás holnap 0:01-kor zárul, és az új még nem kezdõdik el hétfõ 23:59-ig. Mert így legalább mindenkinek lenne ideje lehiggadni...

Salz

U.I.: Ebben a hónapban ez volt az utsó hozzászólásom. Akárki nyeri is meg a díjat gratulálok! Remélem hasznosítani tudják a nyereményt!
Az elkészült felvételt mindenképpen szeretném meghallgatni, így ha lehet akkor dobjatok majd egy linket, ha a neten lesz a cucc!
   
joesalty 2005. ápr.. 29.  16:58 298
Re: >:(((
[quote:a14bad09ec="kék haj"]Idáig nevetséges idiótáknak tûnnek mindannyian, panoptikum.

Symbol zenét is letöltöttem, már csak kíváncsiságból. De mondásnak igaza van,- a kutya, ami ugat, nem harap. Olyan pofás egyénektõl minimum Yngwie Malmsteen szintét vártam. Hát, tûrhetõ felvétel mellett elég szánalmas ez a próbálkozás.

Az ellopott hozzászólás nekem is feltûnõ volt, ezzel szerintem mind saját magatokat, mind a Symból zenekart minõsítették.[/quote:a14bad09ec]

No ácsi!

1.Nem lehet valakit csak úgy leidiótázni, eddig ez nem volt divatos ebben a fórumban! Nincs joga senkinek itélkezni a másik felett pár tucat hozzászólás alapján! Az itteni helyzet, ahogy én látom, kihozza mindenkibõl az "állatot". Olyan dolgokat tesz meg ami véleményem szerint nem jellemzõ rá!
Szal vissza az agarakkal.
2.Elhiszem hogy van véleményed,de azt kicsit finomabban formában is elmondhatnád!
3. Egy zenekart szerintem a zenéje határoz meg, nem pedig egy adott egyén stílusa. Az hogy ki milyen hangnemet üt meg itt a fórumon, köszönõ viszonyban sincs a zenével amit játszik!

Salz
   
kék haj 2005. ápr.. 29.  16:46 297
>:(((
Hát, látom, nagyon folyik itt a nyál. Két táborra osztott a közönség: symbol rajongók és „más világ”. Átolvastam a hozzászólásokat, csak azt tudom mondani, hogy nem szimpatikus se symbol, se tábora. Nem ártana megtanulni viselkedni, és kicsit kevésbé hisztis lenni. Idáig nevetséges idiótáknak tûnnek mindannyian, panoptikum.

Szavazok az Inner Sea-re. Nem csak mert számomra közel és érthetõ (értelmes) világot képviselnek (az Opus alterával együtt), de megtetszett a zenéjük, amikor elõször meghallgattam õket a Romai parti koncerten. Azóta rajongólok. Ez már több mint 1 éve.
Opus alterának nagyon tetszenek a zenefordulatai, nagyon tiszteletméltó, hogy ilyen zenekar is létezik. Szerintem, minden esélyetek van áttörni a határon a nagyobb sikerért.
Symbol zenét is letöltöttem, már csak kíváncsiságból. De mondásnak igaza van,- a kutya, ami ugat, nem harap. Olyan pofás egyénektõl minimum Yngwie Malmsteen szintét vártam. Hát, tûrhetõ felvétel mellett elég szánalmas ez a próbálkozás.

Az ellopott hozzászólás nekem is feltûnõ volt, ezzel szerintem mind saját magatokat, mind a Symból zenekart minõsítették.
   
joesalty 2005. ápr.. 29.  16:44 296
Sztem felesleges szítani a feszkót...
Lehet akár egy félreértelmezés, vagy félreírás is...
Ez alapján nem lehet senkit sem megítélni...


Salz
   
Stab Venom 2005. ápr.. 29.  16:22 295
Még elárulom egy aranyos titkot a mymusicon résztvevõ kedves zenész társam számára. A titkot, hogy miért is olyan gagyik a Symbol rajongók, miért állandóan piszkálnak valakit.

Itt ami olvasható a Symbol fórumon:

" Nyiki 2005. ápr. 07. 00:06 | Válasz erre | #33

Figyelem!!!!
Elsõk vagyunk a mymusic-on ezt nektek köszönhetjük!
Ha szavaztok a mymusic-on mindenképpen indokoljátok meg a
Forum-Honap zenekara- Április
helyen mert különben érvénytelen a szavazás!!!
Kell egy érvet írni melletünk és egy két ellen érvet mások melett!
Üdv Nyiki
Já és szavazzatok!!!!!!
"

Szerintem, így érthetõbb?:)
   
Stab Venom 2005. ápr.. 29.  16:13 294
Nagyon érdemes összehasonlítani a KÁBÓ-tól elhangzott hozzászólást a LEGUANA-tól elhangzottal (az tegnap este volt).

Tudom, hogy semmi saját gondolat nincsen a fejetekben, de Admintõl megkérem a plagiátolt hozzászólásokat nem számítani bele, hogy többieknek ez legyen valami tanúsitás. Majmok kiméljenek.

Postascsibe: nagyon tetszik, hogy 1 hónap belül hányszor változott a véleményed.

Az a "pontotlanság" téma nagyon élvezetes. Különösen, mikor Opus A. vagy Tequillát érinti.
   
Tom Murphy Kondor 2005. ápr.. 29.  16:01 293
Úgy látom, nagyon divatos szó lett itt a "pontatlan". Hallgassatok techno-t, meg mindenféle szintetikus sequencer alapú muzsikákat. Na az pontos! Akár a halál. Aztán hallgassatok mondjuk G N' R-t, ami helyenként - divatos szóval élve :) - pontatlan. Na melyik jobb?
   
darkfox 2005. ápr.. 29.  15:38 292
Sziasztok!Szeretnék szavazni az Innersea zenekarra,egyszerûen azért,mert nekem nagyon bejön az ilyen stílusú zene,szerintem nagyon egyéni zenekar!Ajánlom mindenkinek,hogy menjen el valamelyik koncertjükre,érdemes!!!Az itt letölthetõ számokon kívül még nagyon sok számukat meg kell ,hogy hallgassátok,iszonyú jók!!!!
Nekem még a Tûzmadár meg az Opus Altera zenekar tetszett nagyon,szerintem nagyon igényes zenét játszanak.(Opus Altera énekesének ezenkívül baromi jó hangja van!)
A Symbol zenekar se rossz,bár annyi energiát nem kaptam ,a számokat hallgatva,mint az elõzõ 3 zenekartól.
Üdv mindenkinek!
   
joesalty 2005. ápr.. 29.  11:01 291
[quote:c443543b98="Torok Attila"]
Az Inner Sea zenekar nem tetszik mert nagyon eröltetetnek érzem és nem szívbõl szólónak a témák már nagyon elcsépeltek és pontatlanok.[/quote:c443543b98]

Elhiszem, hogy problémátok van velünk. Lehet nem is Neked, hanem a zenekarnak, de azért ekkora hülyeséget ne írj már!
Csak szívbõl lehet zenélni! Másként nem megy. Az elképzelhetõ, hogy a "megcsinált" formációknál ilyen elõfordul, de itt mindegyik zenekar kivétel nélkül szívbõl játszik!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky