3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. április

Témakörök
Hirdetés
2005. április
Stab Venom 2005. ápr.. 30.  06:24 310
Nyiki, teljesen igazad van. Az "Együttértek" szót ÉN alkottam, ugyanúgy mint "hangulátos", "trmsztsn" és "aszhszem". Pár dolgot a stílusomból azért átvennek tõlem az ismerõseim, és ezzel tudom is, hogy ki írja. Ha nem látod ezeket a szándékos hibákat, az a te bajod. Amugy meg szélesebb a közönségünk mint gondolnál, más idegenek is vannak, szerencsére nem vagyok egyedül(pár ember le is szavazott,ott hiszen könnyen kiszámitható, én finomábban csinálnék). Mert mi, ügye,kicsit szélesebb és értelmesebb réteg számára zenéljük(nyelv tudás is kell). 3 vagy 4 hozzászólást dobtam magunkra, és, hidd el, egyetlen egy postafiokot nem regisztráltam hozzá. Ügye EGYETTÉRTED(hogy ne bántson a szemed), hogy ez apróság a Postáscsibe(például) mûveleteihez képest?
Ha téged már annyira nem érdekel ez a "hülye" szavazás, akkor miért kapkodsz?

Azt a fórumos beszólásod valóban nem bántás céljából posztoltam (bár elég kellemettlen elírás lehet), de hogy mindenki értsen, miért a Symbol rajongók írnak olyan sültetlenségek: Opus altera pontatlan! Extázis iszonyú rossz zenét játszik! Inner Sea nem is zene! Tequilában durva lecsúszások! Simán az a félreírás miatt alakult,-"symbolnak egy pozitivat kell írni, 2 másnak negatívat". De AZT tényleg ne vedd személyesen.

Viszont megkérnék TE részedrõl is elkerülni személyeskedéseket, mert te rólam nem tudsz semmit azok a kis poénok kivéve, amik ki vannak rakva a weboldalrendszeren. Ne állíts ki magadról szegénységi bizonyítványt.

Tim
A Semmelweis Egyetem hallgatója.
   
Nyiki 2005. ápr.. 29.  23:21 309
[quote:b6d6baf7f7="Stab Venom"]Nagyon érdemes összehasonlítani a KÁBÓ-tól elhangzott hozzászólást a LEGUANA-tól elhangzottal (az tegnap este volt).

Tudom, hogy semmi saját gondolat nincsen a fejetekben, de Admintõl megkérem a plagiátolt hozzászólásokat nem számítani bele, hogy többieknek ez legyen valami tanúsitás. Majmok kiméljenek.

Postascsibe: nagyon tetszik, hogy 1 hónap belül hányszor változott a véleményed.

Az a "pontotlanság" téma nagyon élvezetes. Különösen, mikor Opus A. vagy Tequillát érinti.[/quote:b6d6baf7f7]
Nagyon érdemes volna egy két véleményt össze hasonlítani, mert az "EGYÜTÉRTEK" szót szerintem Venom alkotta és azóta elég sok embernél véltem felfedezni na meg a "tudok kicsit magyart" fogalmazást is sokan használták ! Hát gyerekek szerintem ez a nem korrekt dolog!
Kabo üzenetét én írtam csak azért hogy húzzátok már ki a homokból a fejeteket!
Most sem akarok senkit bántani bízok az Admin józan ítélõképességébe!
   
Nyiki 2005. ápr.. 29.  22:12 308
[quote:747df7b44e="Tom Murphy Kondor"]

Szerintem egyszerûen csak szerencsétlen a megfogalmazás, Nyiki sem gondolta végig, hogy mit is jelent, és milyen tartalommal bír az, amit leírt. Kétségtelen, hogy meg lehetett volna fogalmazni tisztességesebb módon is, de én nem látom benne a rosszindulatot. Szerintem egyszerûen a lelkesedés néha meggondolatlanná teszi az embert. Ennyi az egész. És ez az oka annak az ellentmondásnak is, ami az itt szereplõ idézet és a korábbi symbol-os hozzászólások ("ne fikázzuk egymást, inkább tartsunk össze") között feszül.[/quote:747df7b44e]
Igazad van össze kell tartani csak olyan emberrel mint Venom aki csak fikáz és a hibákat keresi kicsit nehéz!
Senkivel semmi bajom csak egy kicsti elegem van abbol hogy valaki ír valamit és egybõl fel kell ellene használni! Egyébként félreértés volt az egész ha Venom el olvasná azt amit az Adminnal társalogtunk egyböl rá jönne mi a helyzet de az Inner Sea zenekar mást nem lát csak azt a q...va díjat! Engem már nem érdekel az egész ha kell a Sz...rbol kaparom össze azt a 30 rugót!Egyébként én is tudnék fals regisztrációkat írni de feleslgesnek tartom ettöl úgy érzem csak szegényebb lennék!
Még egyszer !
SENKIVEL NINCS SEMMI BAJOM csak nevetsékes ez a pitiáner törtetés !
Mint az ovisok "enyén a jobb falsközönség"
   
Nyiki 2005. ápr.. 29.  22:00 307
[quote:739971a5fd="Stab Venom"]Még elárulom egy aranyos titkot a mymusicon résztvevõ kedves zenész társam számára. A titkot, hogy miért is olyan gagyik a Symbol rajongók, miért állandóan piszkálnak valakit.

Itt ami olvasható a Symbol fórumon:

" Nyiki 2005. ápr. 07. 00:06 | Válasz erre | #33

Figyelem!!!!
Elsõk vagyunk a mymusic-on ezt nektek köszönhetjük!
Ha szavaztok a mymusic-on mindenképpen indokoljátok meg a
Forum-Honap zenekara- Április
helyen mert különben érvénytelen a szavazás!!!
Kell egy érvet írni melletünk és egy két ellen érvet mások melett!
Üdv Nyiki
Já és szavazzatok!!!!!!
"

Szerintem, így érthetõbb?:)[/quote:739971a5fd]
Drága Barátom!
Attol hogy én nem ülök egésznap a gép elött és nem gyártom az email címeket és regisztrációkat még lehetek sikeres!
Az amit a saját fórumon írtam félreértés volt!
Ha el olvasod az itteni dolgokat az admintol és tõletek is elnézést kértem!
Egyébként te mit csinálsz egész nap azon kívül hogy másokat bántasz?
A bemutatkozásodon azt olvastam hogy lustálkodsz , csontot ropogtatsz ön magadon elnélkedsz ja és gyártod a regisztrációkat és szavazgatsz magatokra! Izgi dolog lehet!
Tudod az vesse rám az elsõ követ aki kevesebbet vétkezett mint én!
Tõled nem fogok elfogadni semmilyen vélaményt kicsit le írtad magadat remélem nem csak elõttem!
   
DARKNESS TRIUMPHANT 2005. ápr.. 29.  19:11 306
Engem az Inner sea megfogott, mert egyetlen darkos együttes, ami itt szerepel. Ha még pár helyen hörgés is lenne… de ti tudjátok.
Tûzmadár,- jó kis true metál, akár pok.gép is lehetne, de én nem igen szeretem az ilyen himnuszos bandákat.
Opus is gothnak tûnt a név alapján, de kiderült, hogy valami más (azért, eléggé érdekes, többször meghallgattam és még fogok).
Hát a sok rádiós-csapatról nem is tudom, mit írjak, szerintem, egyhangúak.
   
elisabeth 2005. ápr.. 29.  19:10 305
Az Innersea együttesre szavazok,mert én vagyok a zenekar énekesnõje és természetesen szívügyem a zenekar sorsa:)
2 zenekar fogott meg nagyon az itt jelenlévõ együttesek közül:Opus Altera és a Tûzmadár, tetszik a zene!!!
A Re-g érdekes(a jó értelemben persze),egyedi,és talán ezért is tetszik nekem,bár nem a kedvencem ez a stílus.
Üdv mindenkinek!
   
Tom Murphy Kondor 2005. ápr.. 29.  19:00 304
[quote:dc6055466a="Stab Venom"]
Itt ami olvasható a Symbol fórumon:

" Nyiki 2005. ápr. 07. 00:06 | Válasz erre | #33

Figyelem!!!!
Elsõk vagyunk a mymusic-on ezt nektek köszönhetjük!
Ha szavaztok a mymusic-on mindenképpen indokoljátok meg a
Forum-Honap zenekara- Április
helyen mert különben érvénytelen a szavazás!!!
Kell egy érvet írni melletünk és egy két ellen érvet mások melett!
Üdv Nyiki
Já és szavazzatok!!!!!!
"

Szerintem, így érthetõbb?:)[/quote:dc6055466a]

Szerintem egyszerûen csak szerencsétlen a megfogalmazás, Nyiki sem gondolta végig, hogy mit is jelent, és milyen tartalommal bír az, amit leírt. Kétségtelen, hogy meg lehetett volna fogalmazni tisztességesebb módon is, de én nem látom benne a rosszindulatot. Szerintem egyszerûen a lelkesedés néha meggondolatlanná teszi az embert. Ennyi az egész. És ez az oka annak az ellentmondásnak is, ami az itt szereplõ idézet és a korábbi symbol-os hozzászólások ("ne fikázzuk egymást, inkább tartsunk össze") között feszül.
   
ómanitu 2005. ápr.. 29.  18:18 303
szavazatom
sziasztok! Bekõ László vagyok, alias Manitu. Böngészés közben a zene.hu oldal mymusic-bemutatkozása után 'kerültem' ide.
Ugyínis: szeretem a magyar zenét. Még mielõtt jön a dobálózás (látom, volt némi affér :)), leírom, a magyar GYÁRTMÁNYÚ zenét. Itt NEM a magyar feelingre gondolok elsõsorban.
Mivel a bemutatkozásban pont errõl írtak, gondoltam, találkozott véleményünk, és most itt vagyok.
Szóval regisztráltam, hadd vegyek én is részt benne :)
A reggie nem az én világom, nem tudom objektív módon hallgatni. Az Opus Altera iggencsak együtt van! Összeszokott testvérpáros-ritmussztekcióval egyenes az út elõttük. A Tûzmadár is korrekt, nekem (szubj. vélemény) kicsit túl magyaros metál.
Az Inner Sea a komótosabb zenéje jobban vonz. Lehet, páran zokon veszik, de egy kicsit 'haza'szavazok. Kedvelem a borongósabb zenéket. Fõleg, ha érzéssel is párosul.
A leányzó hangja húzza az egészet. Látszik, tanult hölgy énekel... Viszonylag új zkr, a demó is 'régi', kiváncsi vagyok a fejleményekre.
Rájuk (I.S.) szavazok. Örömteli, hogy sok zkr van itthin is, akik komolyan, nagy kedvvel nyomják, ráadásul tehetséggel.
legszívesebben mindenkire szavaznék...
   
virtual Dani 2005. ápr.. 29.  17:25 302
[quote:3b14fb6080="joesalty"]Sztem felesleges szítani a feszkót...
Lehet akár egy félreértelmezés, vagy félreírás is...
Ez alapján nem lehet senkit sem megítélni...


Salz[/quote:3b14fb6080]

Lhet, h félreertés volt, de a rajongók hozzászóláibõl tényleg lehet kikövetkeztetni, h mi a helyzett, s h ez alapján írkálnak.
Stabbal egyûttértek. nem tiszteséges ez így.
   
kalapácsesõ 2005. ápr.. 29.  17:21 301
hajrá!
[quote:e8b342ed5c="Stab Venom"]Nagyon érdemes összehasonlítani a KÁBÓ-tól elhangzott hozzászólást a LEGUANA-tól elhangzottal (az tegnap este volt)...[/quote:e8b342ed5c]
LOL! 8) Botrány!
Majd írok olyan programot nektek, ami mások hozzászólásaiból az együttes neveket elcserélve gyártja a symbolos hozzászólásokat! Hasznos lesz!=)

Én, pedig, SAJÁT NEVEMBÕL szeretnék szavazni az Inner Sea zenekarra. Nekem VAN saját véleményem, és ezt le is írom. Állati jó a zenéjük. Számomra fedi a classic gothic metálnak a hiányai, amelyiknek agressziót, durva hörgést tartom. Hiszen, nem olyan divat-zene mint modern goth (69 eyes és hasonlók), mégis klasszikus alapokra fekszik.
Másik zenekar kétségtelenül az Opus Altera. Az énekesnek jó a hangja, de én hozza vagyok szokva az angol nyelvû énekhez (a szöveg struktúrája is máshogyan alakul) . A gitár-billentyû témák kifogástalannak. Ez illeti a ritmus-szekciót is. Bravó!
Tûzmadár már ismerõsebb zenekar, nem tudom mit írni róla, azonkivéve, hogy nagyon mibnõségesek, mind a színpadon, mind a studióban (ezt hallani a letölthetõ mp3on) .
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky