3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. április

Témakörök
Hirdetés
2005. április
Gejzír 2005. ápr.. 30.  14:51 320
Hozzászólok
Hát valóban nem könnyû a dolgunk. Hallgatván a zenekarokat, az az érzésem támadt, hogy még nincs veszve semmi. Van jövõje a magyar Rock zenének. Ennek több képviselõjét is megtaláltam itt. A symbol az egyik. Ha még kicsit fejlesztik magukat egész jók lehetnek. Az Inner Sea nem olyan zenét játszik, amihez ez a nõi hang illene, lehet, hogy csak ez volt a gondom velük. Én szeretem az olyan zenekarokat, ahol van a csapatban szintetizátoros, fõleg ha jó az illetõ, mert szerintem az nagyon megszinesíti az egész zenét. Az Opus Altera-ró, csak annyit, hogy a szintisük nagyon jó, de én hallottam egy jobbat, sõt az egész csapat, zenei elõadása, tudása jobban megfogott, és ez a Cherokee. Ezért, most rájuk szavazok.
   
Gézengúz 2005. ápr.. 30.  14:37 319
Cherokee
Üdv mindenkinek!
Letévedtem a Cherokee Pénteki koncertjére, és hát fergeteges volt. Imádom a Rock-ot, és Õk aztán mindent beleadnak. Nagyon jók a saját számaik, megérdemelnének egy lehetõséget.
Az Extázisról, annyit mondanék, hogy ugyan õk is dallamos rock zenét játszanak, leginkább a G 'N' R -hez tudnám õket, hasonlítani, de épp ez a baj. És a Tequilával is az meg olyan Pokolgépes. Legyetek egyedibbek. Az az igazi
   
Bubu 2005. ápr.. 30.  13:26 318
Szavazok
Sziasztok! Én Cherokee-ékra szeretnék szavazni, mert imádom azt a zenei stílust amit õk képviselnek. Szerintem mostanra jól összeszokott banda lettek, és egyre jobb koncerteket adnak. Halgattam viszont a multkor az Inner Sea néhány számát. Igazából annyira nem szeretem a metál zenét, de egy két dolog megfogott bennük is, például tetszik, hogy két énekese is van a csapatnak és, hogy az egyikk fiú a másik meg lány. Ebbõl a formációbol sok jót kihoznak.
A Re-G-rõl szeretném még a véleményemet elmondani. Hallottam õket egy clubban játszani és egész jó volt, bár én egyáltalán nem szeretem ezt a zenét, mégis meg lehetett hallgatni, sõt a végén még buliztunk is egy kicsit.
   
Jari Kainulainen 2005. ápr.. 30.  10:58 317
énisénis
Az itt található rockos zenéje nem igazán fogott meg, pedig önmagában lehet, hogy nem rossz. Nem vagyok kocsma-zene rajongója.
Ja, még a motoros ízéket sem szeretem.

Azok, akinek IMHO zene a Zene: Tûzmadár, Opus altera, Inner sea, Szexlightkór, Re-g. Utolsó kettõ nem tartozik az általam kedvelt mûfajok közé, de hallom, hogy nem 2 húron játszanak.
Tûzmadár olyan keményebb, de egyszerûbb is, pedig jó minõséges.

OpusAltera az InnerSeavel egészen bejöttek, OA nagyon technikus, változatos. Az IS az ötletes kivitelezéssel inkább hangulatra teszi a hangsúlyt.
Szavazok az IS-re, mert nekik egészen jó esélyek vannak a nyereményre. Legyen tiétek az idõ!

(köv.hónapban OA-t támogatom. Még szólok barátaimnak is. Nagyon megérdemeltettek ti is!)

Jari
   
sch 2005. ápr.. 30.  10:38 316
Teccik, hogy most oly színes a paléta.
minden stílusnak jó képviselõi vannak.
Dallamos rock Cherokee (ami kicsit laposnak tûnik, de biztos a felvétel miatt).
Innersea (ami, szerintem, itt a nordikus ágak képviseli)
Symbol (magyar rock, nagyon jó ebben a mûfajban, de kicsit bátortalan).
Tûzmadár (jó utódja a Pokolgépnek )
Extázis (bulis rock, ám fura az ének(bocsánat))
Opus Altera (aki kiválóan elsajátította dream theater leckeit, és még sajátot is hozzáadott).
Reg (rum&joint:)

Én amúgy angolnyelvûket szeretem, még lehetõleg metált. Ezért Innersea-t támogatom a voksommal.
   
Új fórumozó\m/, 2005. ápr.. 30.  10:09 315
Yeah!
INNER SEA!! Foreváá!
Fergeteges buli volt április 23án!!!! A fülemnek kicsit furcsa volt a zenéjük, mert nem tudtam behatárolni a stílust. Elég széles skálán mozognak a doomtól egészen rock n rollig és vissza doomhoz. A Moonlight Shadowstól egyszerûen leesett az állam. Ilyet kihozni, persze nem nagy dolog(csak torzító kell hozzá), na de mekkorát szólt!!! A többi számról se lehet azt mondani, hogy lapos. Mindegyikben rejtõzik egy kis meglepetés.

A többi együttesbõl még Opus Alterát emelném ki. Jó kis fülbemászó zenét játszanak. Nagyon érdekesek a zongora/szintis témák.

És csak a barátnõm kedvéért azt mondom, hogy Symbol is egy kellemes zene, de nekem túl kellemes! Mondanivalójuk van és ez pozitívum, de a megvalósítás nem nekem szól!
   
SoRStalan SoRSdöntÕ 2005. ápr.. 30.  09:34 314
ajaj,utolsonap
Huh, nem könnyû döntenem! Tequilla kivéve mindenkit meghallgattam, most ebbõl kell választanom 1et. Hát, próbáljuk ki a „kidobási módszert”. Szexl.k.: Túl ízé-bizé számomra.Jobban szeretem, ha viccesen csinálnak valami komolyt, mint hogy fordítva.Bocsánat, ez nem jelent, hogy mindenki így van vele. Re-g: nem vagyok rasztás, sajna, nem értek hozza.A hangvilág maga egészen kellemes.De én keményebbre vágyom. Hát Extázist,Cherokee,Symbolt egy dobozba teszem, hisz hasonlítanak egymásra, de nem vagyok vevõ az ilyen rocknak.Elhiszem, jók a fiuk-lányok a koncerten, még nem mondom, hogy valami is baj van a zenével, szimplán, más világot szeretem.Kiesnek! 3 banda maradt.Mivel szeretem a változottságot és szerintem, nem a legprofibb együttesre kéne itt szavazni, kihagyom a tûzmadárt.Nem azért, mert nem jók, pont fordítva!Ráadásul, ahogy visszanéztem, ép h felvettek új anyagot.
Ketten maradnak.Opus altera, még az Inner Sea.Opus hallhatóan érettebb zenészekbõl áll (láthatóan is:),még 1 számon belül kiválóan össze-vissza mozognak (a skálán),de inner Seaben van gyönyörû énekesnõ (ami mindig a gyengém nem csak prog-jellegû bandákban).Nehéz döntenem.Inner Sea-re szavazok, ha nyertek, jó felvételt kívánok,és mindenképpen ide is helyezzetek a linket a frissen sült számotokra!:)
Sok sikert!
   
Dorian Gray 2005. ápr.. 30.  09:11 313
Nekem megtetszettek a következõk:
1.Opus Altera (figyelemméltó zene!Ilyen képzettséggel nagy jövõre számíthattok.)
2.Inner Sea (aranyos gothic-metal, kicsit Therionos, szerintem)
3.Tûzmadár. (a stílus idegen, de felismerem, hogy ügyesek és karizmásak).
Szavazni, azonban, az innerseare fogok, mert ebbõl a 3 tisztelt zenekar közül nekik legrosszabb a felvétel.
Minden jót.
   
Cibere 2005. ápr.. 30.  09:07 312
[quote:12f8540e4d="Nyiki"]Igazad van!
Tényleg szélsebb körbe mozogtok mint mi ez biztos azért van mert az univerzumnak zenéltek!
Akkora nagy a rajongó táborotok hogy múlt hónapban csak 200 fõ regisztráltatott miattatok és szavazott rátok! Azóta is a Venom bibliát tanulgatják és a szavakat amiket alkotsz!
Venom nem tudom kinek akarod bizonygatni az igazad nekem vagy magadnak?
A személyeskedést pedig te kezdted azzal hogy elítéltél másokat többek közt a Symbol zenekart és táborát!
Szerintem vedd észre elöbb a saját hibáidat és aztán kedj el másokat kritizálni!

Nyiki
Biztonság tecnikai Szerelõ és villany szerelõ közép fokú végzettséggel 10 év gyakorlattal 6 bizonyítvánnyal (munka melett szereztem õket ) 5 szakmával kapcsolatos oklevéllel 9 év gitár tanulással és 5 év billentyû tanulással!
Ui Még faragd egy kicsit azt az EGYÜTÉRTEK szót , de tudodmit el árulom a rejtvényt EGYETÉRTEK igy helyes![/quote:12f8540e4d]


Szia Nyiki!

Tényleg nem akarok bántani senkit, de ez a marakodás már röhej. Azt gondolná az ember, hogy ez az egész a zeneszeretetrõl, egymás munkájának megismerésérõl szól, erre mit olvasok oldalakon keresztül: fikázást, gúnyolódást, alaptalan vádaskodásokat (na jó, néha nem annyira alaptalanok...)

Az teljesen egyértelmûnek látszik, hogy nagyon sokan arra sem veszik a fáradtságot, mikor a kedvenc zenekar melletti két másikról kell véleményt írni, hogy meghallgassák, vagy legalább megpróbáljanak utánanézni, hanem alapból odalöknek egy negatív kritikát. (Gondolván: úgyis amatõr banda, biztosan pontatlan, de legalábbis hamis, vagy a gitárjáték túl egyszerû - ezeket látatlanban is meg lehet elõlegezni, tisztelt szavazgatók?)

A magyarkodásról és a helyesírásról ennyit:

1. Érted, amit Stab Venom ír, és ki akar fejezni, vagy nem?
2. Csak az utolsó mondatodban hét helyesírási hiba van. Helyesen így írjuk:

Ui.: Még faragd egy kicsit azt az "EGYÜTÉRTEK" szót! De tudod mit? Elárulom a rejtvényt: "EGYETÉRTEK", így helyes!

Harag nélkül, építõ és békítõ szándékkal

Üdv

Cibere (8 általános)
   
Nyiki 2005. ápr.. 30.  08:01 311
Igazad van!
Tényleg szélsebb körbe mozogtok mint mi ez biztos azért van mert az univerzumnak zenéltek!
Akkora nagy a rajongó táborotok hogy múlt hónapban csak 200 fõ regisztráltatott miattatok és szavazott rátok! Azóta is a Venom bibliát tanulgatják és a szavakat amiket alkotsz!
Venom nem tudom kinek akarod bizonygatni az igazad nekem vagy magadnak?
A személyeskedést pedig te kezdted azzal hogy elítéltél másokat többek közt a Symbol zenekart és táborát!
Szerintem vedd észre elöbb a saját hibáidat és aztán kedj el másokat kritizálni!

Nyiki
Biztonság tecnikai Szerelõ és villany szerelõ közép fokú végzettséggel 10 év gyakorlattal 6 bizonyítvánnyal (munka melett szereztem õket ) 5 szakmával kapcsolatos oklevéllel 9 év gitár tanulással és 5 év billentyû tanulással!
Ui Még faragd egy kicsit azt az EGYÜTÉRTEK szót , de tudodmit el árulom a rejtvényt EGYETÉRTEK igy helyes!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky