3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. április

Témakörök
Hirdetés
2005. április
sexfighter 2005. ápr.. 30.  16:01 330
Opus Altera
Nos, csatlakoznék én is a szavazáshoz!

Mindegyik zenekart meghallgattam, kivéve Tequila(mi van a linkekkel???)
Akik nagyon bejöttek:
Tûzmadár - Igazi profi zenekar, jó zenészekkel, kellemes dallammal.
Inner Sea, a letölthetõ dolgok alapján van benne fantázia, kicsit még fejlõdni kellene, s akkor jó lesz ez!
Cherokee: csak annyit tudok mondani, hajas-bandázós :) Állatul nyomják a srácok, a hölgyikének baromi jó hangja van.
Akire a voksom adom: Opus Altera, profi zenészek, nagyon jó ötletekkel, a megvalósítás is profi! Azért szavaztam rájuk, hogy végre halhassak egy számot tõlük angolul is! :)

Mindenkinek csak annyit tudok üzenni: Ha így folytatjátok le lesznek nyomva a svédek, angolok, németek! Tele lesz a világ magyar zenekarokkal!
   
Andy 2005. ápr.. 30.  15:49 329
Szavazok Cherokee-ra
Nos csak röviden:
Cherokee: Dallamos rock, képzett hangú énekes, Vidám, fergeteges hangulatú koncertek, minden együtt van. +1 szavazat nekik.
Extázis: Dallamos rock, jó hangszerelés, de néha lapos a hangulata
Tequila: dallamos "motoros" rock, de szerintem zeneileg van mit fejlõdnie
Re-G: regie el lehet rá lötyögni, ha az embernek olyan hangulata van de, nem olyan ütõs
Tûzmadár: metál, hát nem lesz a FAVORIT zenekarom, talán a kemény sítlusuk miatt.
   
Roy Portnoy 2005. ápr.. 30.  15:48 328
INNERSEAAA!
Hali!
Nos, én is leszavaztam!
Kire: az innersea-re.
Miért: megtetszett a zenével-szövegével megteremtett álomvilága. Kellemes muzsika, szimpatikus egyénektõl (bár, valóban, „kétének” van:))) Elisabethnek nagyon király a hangja, kár, hogy egészen halk a felvételen. Szerencsére, élõben is láttam, tudok összehasonlítani.
Na, még hogy érvényes legyen a voksom, kell még min 2 bandáról írnom. Legyenek azok Tûzmadár, még Opus Altera. Tûzmadárt élõben láttam, Opus Alterát még nem.
Ami itt letölthetõ. Tûzmadárnak, szerintem, kifogástalan a felvétele, de élõben jobban tetszik, számomra ez olyan bulisabb zene. OpusAlterát kíváncsian végig hallgattam, olyan metál, ami jobb egyedül hallgatni, BELEhallgatni. Mindkettõ agyon profik. (Azért is is-re voksoltam, hogy nekik nem ártana tapasztalni a jobb felvételnek az elõnyeit).
   
PiceSzint 2005. ápr.. 30.  15:42 327
Üdvözlöm szavazásban résztvevõket!
Kihasználom a lehetõségemet, hogy Innerseare szavazzak. Nekem nagyon bejön az, amit csinálnak, és megjobban az, hogyan csinálnak. Stab bármit is írhat, (hogy a demó olyan amilyen), jelenleg mérföldekre messzebb áll a zenekar. Fellépéseit rendszeresen szoktam látogatni, s ez alapján tudom, h mire képesek. Még tudom (Dima a billentyûs elárulta), hogy felvétel az elsõ videóhoz szükséges (amit õsszel terveznek the Rain címû számra készíteni;- srácok, ez ügye nem volt titkos infó?-). Szeretnék, hogy kapjanak rá lehetõséget.
Na, még kettõ bandáról kell írnom.
Most nincs is doom/goth a kínálatban, nehéz lesz.
Tûzmadár érezhetõen súlyos és profi. Jó felvétel, kemény riffek.
Opus Altera mindenképen megérdemli figyelmét, egészen érdekes. Nekem nem túl közel az ilyen progi-fém, de tetszik, hogy állati profin játszanak.
Többi banda nem is metál, mit írjak…
Minden jót!
   
gaga100 2005. ápr.. 30.  15:39 326
Nos,meghallgattam egy-két számot minden zenekartól,legjobban tetszett a Cherokee,Extázis(mert nagyon jó,dallamos rockos zene mindkettõ,többek között bírom az ilyen stílusú zenéket),Opus Altera(jó ötletek és a zene hangulata miatt),Innersea(itt is a zene egyéni hangulata fogott meg igazán,olvasva a fórumot,mostmár kiváncsi lennék nagyon a moonlight shadowsra,mit hoztak ki belõle a srácok,az egyik kedvencem!),Symbol(tetszik,bár kicsit "lágynak" tûnik...).
Belsõ tengerre(IS) szavazok!!!Ez fogott meg leginkább most!!
   
Villám 2005. ápr.. 30.  15:38 325
Indiánok
Cherokee egy zeneileg nagyon összeszedett Banda! Jó, hogy végre van szintisük is, nagyon hiányzott a zenekarból már, aztóta még sokkal jobbak. Mindenkinek csak ajánlani tudom, hogy hallgassa meg õket élõben is.
A szexlightkórról, ezt, már nem mondhatom el, ugyanis kíváncsiságból, meghallgattam õket, mert õk az egyedüliek, akiket még nem ismertem. Hát eléggé szétszórt egy csapat, szerintem nem véletlen a szavazás állása.
Az Opus-ró annyit mondanék, hgy a progresszív metál-t, jól nyomják, de szerintem ki tudnának még többet hozni magukból, ezért most inkább a Cherokee-ra szavazok.
   
TÜcsök 2005. ápr.. 30.  15:31 324
Hajrá Cherokee
Mai idõk legjobb zenekara! Teli tehetséges zenészekkel, nem is beszélve az énekesükrõl. Nem szeretem igazán, ha lány az énekes, de szerintem a Judit hangja nagyon-nagyon jó. Még a feldolgozásaikat is jól adja elõ, kellemes meglepetést okozott a Bon Jovi-val, a Twisted-del és a többivel is. A saját számaik, meg igazán odavágnak. Legyen végre nálatok is Napfény...Megérdemelnétek a gyõzelmet. Én rátok szavazok.
Az Inner Sea lány énekesét hallgatva bár nem akarok senkit megsérteni, még lenni mit fejleszteni a hangján.
A Tûzmadár kemény metál, a Pokolgéprajongóknak biztos bejön, de nekem nem.
   
Evil (al)ways 2005. ápr.. 30.  15:26 323
enyémet is fogadjátok!
Én egyet dobok az Innersea-re. Nagyon korrekt emberek, és imádom, amit csinálnak. Szép hangszer kezelés, figyelem méltó filozófia a zenevilágnak.
Más, aki megnyerte a szimpátiámat az Reg. Nagyon laza, és jól ízlésesen magolja a reggaet.
Opus alera nagyon jó zenét nyom, érdemes odafigyelni. Aki szereti a progresszíve metált, az megérti, és nem fog csalódni, ha belehallgatja.
   
Pinkes floyd gitár 2005. ápr.. 30.  15:19 322
Inner Sea! Inner Sea! Inner Sea!
Kedves ismerõseimbõl áll a zenekar (közös koncerten megismerkedtünk), ezért (is) szeretnék rájuk voksolni. Nagyon jó velük fellépni, tökjó hangulatot tudnak megteremteni, dilis-fejük:) És Böbének nagyon szép a hangja! Sajátos a zenéjük, vannak benne kifejezetten szép részek! Na de más bandákat is meghallgattam (jövõ hónapban is fogok szavazni!).
Bejött, ami metál. Tûzmadár, Opus altera, no még olyan Mötley Crue hangulatos Extázis.
A tûzmadár még a bátyámnak akedvence, ismerem a számait, remek metál, true szolók!
Az Opusalterát is meghallgattam, tök jó! Szerintem, ez olyan progresszív metál, olyan komoly és dallamos, megtetszett.
Extázisra jó lehet bulizni, vagy utazni valahova, miközben ez szól. Bár én keményebb dolgokat jobban kedvelem.
Mégegyster -Inner Sea!!! (várunk, hogy megint veletek játszhassuk!)

Ciao!
   
Ciklon 2005. ápr.. 30.  15:03 321
Szavazzzz
Mindig szoktam barangolni a Neten és most rábukkantam erre az oldalra elkezdtem hallgatni a zenéket, és úgy döntöttem rászánok egy kis idõt és én is szavazok. Hogy miért, mert igazán tehetséges Zenészeket hallottam, és úgy érzem támogatni kell õket. Hát nézzük, véleményem szerint, az Extázis, , a Tûzmadár , a Tequila, valamint a Symbol és a Cherokee az akiket kiemelnék a lehetõségek közül. Õk mindannyian olyan zenét játszanak amiket én kedvelek. Tequiláékat leginkább egy motoros klub állandó fellépõjeként tudnám elképzelni. Én leginkább a dallamos rock-hoz húzok, tehát még lehetne az Extázis is, de õket nem érzem annyira egyedinek. Szerintem a vad indiánoknak van a legjobb szövegû számai. Biztos nehéz lehetett megírni õket. Ezért rájuk adom le a voksomat.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky