3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. április

Témakörök
Hirdetés
2005. április
SOF 2005. ápr.. 27.  12:39 250
Dobok én is egyet az Inner Sea-ra.
Nagyon bejön amit csinálnak, különösen a Mike Oldfiel feldolgozásuk tetszik!

Tûzmadár is qwa jó zenét csinál! Igazi Rock & Roll.
Opus Altera is bejön nagyon. Remélem egyszer jönnek Pestre is koncertezni, had mehessek csápolni az elsõ sorba :)
Csak így tovább! Elõre a világot jelentõ deszkák felé!

sof
   
hardrocker 2005. ápr.. 27.  12:32 249
Helló
A voksomat a Cherokee zenekarra adom, mert nagyon tetszik a zenéjük. Az így legyen szép címû számukból egész jó kis sláger lehetne, ha lenne benne vokál, és megfelelõen promotálnák. Úgy látom most már van billentyûsük is, ez nagyon jó hír. Csak így tovább gyerekek!
A másik, aki tetszik nekem, az a Tequila, mert marhajó kis hangulatos zenét produkálnak, biztos, hogy megnézem õket koncerten.
Az Extázis zenekar az igazi kis bulis hard rockot nyom, marha élvezetes, bár koncerten nekem jobban tetszettek, mint a lemezen, de nem azért mert a lemez rossz.
   
joesalty 2005. ápr.. 27.  12:24 248
[quote:2578ea6fe6="Munkácsi Tamás"]Ez már tényleg nevetséges!Milyen érdekes hogy érkezik ránk egy szavazat és rögtön jön a válasz az Inner Sea-re!Kicsit se világos h magukra szavaznak! Ennyit a (ritka) tisztességrõl!
Na szevasztok![/quote:2578ea6fe6]

Elõre leszögezem semmi kedvem egy újabb wart indítani!
Lehetséges, hogy így van a dolog ahogy mondod. Bár ha megnézzük a szavazatokat, akkor jelenleg vagy 5 pipával megyünk elõttetek. Az hogy ki kire szavaz, az a saját magánügye. Ha annyira szükséges Nektek a zene felvétele, nosza rajta! Mozgósítsátok magatokat! Az elõzõ hónapban sokkal durvább volt a helyzet. Ezt gondolom Ti is látjátok.
Az hogy mi számít érvényes szavazatnak azt nem mi döntjük el, hanem az adminok. Ebben a hónapban azok a szabályok érvényesek amiket Ti is ismertek. Se több se kevesebb. Ha valami nem tetszik, akkor lehet javasolni változtatást. Bár nem hiszem hogy valaha is lenne igazságos dolog belõle.
A másik pedig az, hogy igaz, hogy jelenleg vezetünk a szavazásban, de mint tudjuk nem biztos hogy ez a valós állás. Tekintettel arra, hogy már csak néhány nap van hátra, a pontos számokat nem ismerhetjük meg. Lehetséges, hogy az adminok rengeteg szavazatot nem fognak elfogadni egyik bandától sem! Szal addig kár ugrálni amíg a végsõ eredmény meg nem születik. Ha már megszületett az eredmény akkor le kell vonni a konzekvenciákat, és annak megfelelõen cselekedni a jövõben. Természetesen a szabályok betartásával.

js
   
Munkácsi Tamás 2005. ápr.. 27.  11:08 247
Ez már tényleg nevetséges!Milyen érdekes hogy érkezik ránk egy szavazat és rögtön jön a válasz az Inner Sea-re!Kicsit se világos h magukra szavaznak! Ennyit a (ritka) tisztességrõl!
Na szevasztok!
   
Nyiki 2005. ápr.. 27.  07:33 246
Ez már tényleg vicces!
Ügyes gyerekek vagytok!
   
airforces 2005. ápr.. 27.  04:16 245
jó van,legyen inners
Múltkor Re-Gre szavaztam, most jön azzinnersea! Márciusi szavazás folyamán megismerkedtem ezzel a két együttessel (haha, nem csak velük), és mivel márciusban Re-g(na) mellet döntöttem, most jön azzinnerzeanek a sora.

Tetszik a zenejûk. Mármint,nem csak hogy tetszik és kész, de megszerettem. Az énekesnõnek gyönyörû a hangja, még tök jól néz ki is. Méhozzá a portálon olvastam, hogy hajadon is. Aszem, látogatok majd egy koncertet, hátha %). A vicceket félretéve, tetszenek a dallamok és a zenehangsúlyok, amikre fiuk/lány a figyelmét rávonnak.

Na azé másokat is meghallgattam! Szexkór mégmindig jó, kár hogy tréfát csinálnak az összes számból, pedig, jó zenei képzetségüket lehet hallani. OpusAlt-ról annyit csak, hogy nehézen jön be. Mindenképpen érdekes, masszív, progresszív stb. symbol mûvészeténél majdnem elaludtam, más baja vele nincsen (na még túlzottan mézes-karamellás ízû a szövege). Tûzverébet majd késõübb letöltök. Extázi igazi bulis zenekar lehet, de több drive-ot belé, fiúk!
   
cecilia 2005. ápr.. 26.  21:47 244
IS!!!
Sziasztok!

Szeretnék egyet az inner sea javára dobni! Helyes könnyû goth-metál, az Andi barátnõm mesélte, hogy bulikon is nagyon ott vannak. Voksommal õket támogatom! Még pénteki koncertre hátha sikerül ellátogatnom.

Akit még innen meghallgattam, a TM,-nagyon jó klasszikus metál, de pl Pokolgépnél frissebb modernebb, csak így tovább!

Extázis- így kell szólni magyar rock’n’rollnak, jó bulisnak tûnik. Igazándiból, nem értek annyira hozza, de amit meghallgattam –megtetszett.

Azért, kár hogy még valami friss igényes goth-banda nem szerepel a szavazásban, de sejtem, ez nem szavazáson múlik

Mindenkinek pussz!
   
postascsibi 2005. ápr.. 26.  21:32 243
Sziasztok szeretnék dobni egy szavazatot a Symbol zenekarra mert szerintem az egyik legjobb amatör zenekar akit ismerek és sajnos nem kapnak elegendõ figyelmet pedig nagyon megérdemelnék. A szövegek is nagyon megfogtak és zeneileg is nagyon képzettek a fiuk. Nagyon sok sikert kívánok nekik az életben és még azt kívánom nekik, hogy a Balázs (Énekes) ne menjen ki külföldre és ezzel ne állitsa nehéz helyzet elé a zenekart és a közönséget!!!
A Tequila zenekart már hallotam egyszer egy szám erejéig és csak annyit tudok mondani róla, hogy sajnos nem igazán fogott meg de azért hallgatható.
A Extázis zenekar zenéje volt még az ami valamenyire megfogott, de ahoz, hogy rájuk szavazzak szerintem kicsit több kéne. Remélem lesz még rá alkalmam, hogy élõben is meghallgathassam.
   
myMusic Admin 2005. ápr.. 26.  21:19 242
Re: Kedves Admin!
[quote:bf4d0ba847="huri"]Kedves Admin!
Arra szeretnék rálérdezni, az én szavazatomat miért nem fogadtátok el, mikor elget tettem a leírt szabályoknak(úgy érzem),leírtam, hogy melyik zenekarra szavazok, és miért.
[/quote:bf4d0ba847]

Szia!

Az elõzõnél nem írtál, csak egy zenekarról, és az az egyik szabály, hogy többrõl (3) kell. Most már rendben.

Üdv, A.
   
axeman 2005. ápr.. 26.  21:00 241
Nnnos
Sziasztok! Az Inner Sea zenekarban pöngetek 6 db húrt.
Részemrõl voksomat a Cherokee zenekarra tettem. Világ életemben dallamos rockot hallgattam, játszok otthon nagyrészt, kelek/fexem zenével. Ez pedig már vagy 16-17 éve tart (sajna nem a gityózás...) Pláne, ha jól is csinálják... Nagy öröm, hogy játszanak hasonlót zenekarok. Egy-két(száz) 'réteg' plusz vokál a refréneken csodákat tesz. Ez könnyen 'orvosolható'. Örülök a zenének.
Pláne, ha White Liont és Vixent ... is játszanak, ott kell legyek egy koncerten.
köszi
hajrá!
(azért hajrá mi is :) )
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky