3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » billentyûst keresünk(jazz)

Témakörök
Hirdetés
billentyûst keresünk(jazz)
luke19 2005. ápr.. 4.  10:16 3
Re: billentyûst keresünk(jazz)
[quote:bdb77387c9="Láma"][quote:bdb77387c9="luke19"]Szia!!!!Ha nem vagy már kezdõ és szereted a jazzt akkor keress engem.Profi szintû zenekar keres billentyûst.
Irányvonal(Sting,Toto s minden egyéb aminek a jazz-hez köze van).Bróba hely hangosítás, felkészüléshez szükséges hanganyag és midi kották biztosítva csak hangszer kell meg tudás,ja és persze szeresd is ezt a stílust:).Ha úgy érzed hogy be tudod vállalni akkor irj minnél elõbb!!!
e-mail:luke18@freemail.hu
tel:+36705877376[/quote:bdb77387c9]


A TOTO-nak mi köze a jazz-hez? Szerintem simán rock.[/quote:bdb77387c9]

Nos....
Szerintem a toto zenei stílusát nem lehet meghatározni, nem ismerek olyan zenekart ami ehhez hasonló zenét játszana de ha még is meg kéne talán a progresszív jazz-rockhoz hasonlítanám de semmi képp nem a rockhoz.Ja egyébként csak hogy néhány számot megemlítsek ami aztán tényleg nem tartozik a stílusba (mármint a rockba) a Georgy Porgy, Don't stop me now, Dave's gona skiing.Ezekbe már ha csak a harmóniákat megnézed hallhatod hogy semmi köze a rockhoz....
Persze ez csak az én véleményem ha szted rock akkor ez sem változtat a minõségén:)
   
Láma 2005. ápr.. 4.  09:20 2
Re: billentyûst keresünk(jazz)
[quote:a38d3a599f="luke19"]Szia!!!!Ha nem vagy már kezdõ és szereted a jazzt akkor keress engem.Profi szintû zenekar keres billentyûst.
Irányvonal(Sting,Toto s minden egyéb aminek a jazz-hez köze van).Bróba hely hangosítás, felkészüléshez szükséges hanganyag és midi kották biztosítva csak hangszer kell meg tudás,ja és persze szeresd is ezt a stílust:).Ha úgy érzed hogy be tudod vállalni akkor irj minnél elõbb!!!
e-mail:luke18@freemail.hu
tel:+36705877376[/quote:a38d3a599f]


A TOTO-nak mi köze a jazz-hez? Szerintem simán rock.
   
luke19 2005. ápr.. 2.  18:07 1
billentyûst keresünk(jazz)
Szia!!!!Ha nem vagy már kezdõ és szereted a jazzt akkor keress engem.Profi szintû zenekar keres billentyûst.
Irányvonal(Sting,Toto s minden egyéb aminek a jazz-hez köze van).Bróba hely hangosítás, felkészüléshez szükséges hanganyag és midi kották biztosítva csak hangszer kell meg tudás,ja és persze szeresd is ezt a stílust:).Ha úgy érzed hogy be tudod vállalni akkor irj minnél elõbb!!!
e-mail:luke18@freemail.hu
tel:+36705877376
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky