3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Bárpult » Vélemények egymásról.

Témakörök
Hirdetés
Vélemények egymásról.
szerintem 2005. júl.. 11.  12:43 6
tisztelet a kivetelnek.
   
szerintem 2005. júl.. 11.  12:42 5
inkabb az az erdekes, hogy mennyire egysiku, vagy inkabb haromsiku a magyar amatör rock mezöny. van egyreszt a zuzda, masreszt esetleg a langyos gagyi alternativ, harmadreszt a nyalas pop. Ezenkivul eleg keves alternativa van, es egyik sem az, amire a lezert pazarolnam a cd-jatekosban.
   
Jani Liimatainen 2005. ápr.. 11.  10:44 4
Re: Vélemények egymásról.
[quote:55a34ab59b="Cukibea"]--------------------------------------------------------------------------------

Figyeljetek!

Az okés hogy zenei szemmel esetleg egy két zenekarnak van hibája ,meg itt mindenki azt mondja a másikra,hogy nem jómeg így meg úgy,de a közönséget kell figyelembevenni és õk nem azt nézik,hogy takkal készült-e az adott szám,hanem azt,hogy összességében milyen a hangzása.Lehet egy szám "technikailag" tökéletes,ha nem tetszik a közönségnek,mert nincs benne valami fantázia.Szóval nem csak a pontosságot kell nézni benne,hanem a fantáziát.....SZERINTEM .


Üdv.:mindenkiNET!:-)[/quote:55a34ab59b]

A Megadeth Countdown to Extinction c. albumát, ami nem az elsõ volt és elég nagy nevek csinálták, mint Dave Mustaine és Márti Friedman, aki szintén egy nagy ász Jason Becker és mondjuk Kitaro mellett is tolta, szal a pontosságot számítógéppel ellenõrizték, s ha hiba volt, nem egyszer, nem kétszer, újra feljátszották. Ez van.

Sokan mondanak véleményt olyan zenekarról, amilyen zenei stílust messze nem hallgatnak...

A hangzásról meg csak annyit, hogy korrekt hangzásért korrekt pénzeket kell fizetni, s kiadós támogatás nélkül nem hiszem, hogy sokan megtudnak fizetni egy olyan hagnzást, amihez hasonlítgatják a zenekarokat. Pl.: A debütáló SA album stúdiójában 1 nap 65 ropi, s pár nap beletelt, míg felvették + keverés... De mondjuk az szól is...
   
Orso 2005. márc.. 3.  09:04 3
Csak hogy teljes legyen az állatkert :)

Igazad van természeteresen, de egy fórum, ahol zenészek kérnek egymástól véleményt, arra is szolgál, hogy zenész szemmel megvitassuk az esetleges hibákat, tanulhassunk egymástól, ötleteket merítsünk, stb.

Nyilván nem szidás ez egymás felé, viszont aki véleményt kér, annak számolnia kell azzal is, hogy esetleg nem minden esetben pozitív véleményt kap. A közönség szemszögébõl elég nehéz nézni a dolgokat egy olyanvalakinek, aki 100-ból 99 esetben zenél :)
   
Láma 2005. márc.. 2.  17:21 2
így van, szerintem ezt senki nem vitatja. szerintem :D
   
Cukibea 2005. márc.. 1.  10:15 1
Vélemények egymásról.
--------------------------------------------------------------------------------

Figyeljetek!

Az okés hogy zenei szemmel esetleg egy két zenekarnak van hibája ,meg itt mindenki azt mondja a másikra,hogy nem jómeg így meg úgy,de a közönséget kell figyelembevenni és õk nem azt nézik,hogy takkal készült-e az adott szám,hanem azt,hogy összességében milyen a hangzása.Lehet egy szám "technikailag" tökéletes,ha nem tetszik a közönségnek,mert nincs benne valami fantázia.Szóval nem csak a pontosságot kell nézni benne,hanem a fantáziát.....SZERINTEM .


Üdv.:mindenkiNET!:-)
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky