3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. március

Témakörök
Hirdetés
2005. március
Déxy 2005. márc.. 31.  11:13 244
SZIASZTOK
Én csak annyit akarok mondani, hogy a ReACToR egy nagyon aktív, energikus és maximalista zenekar... Bármi, amibe belevágunk, azt szívvel lélekkel csináljuk, és igyekszünk mindenbõl kihozni a legjobbat a lehetõségeinkhez képest... Ha mást nem is, talán annyit nyerünk, hogy ezt bebiztonyíthattuk talán ebben a versengésben is.

A Minden hazugság!-ról pedig szerintem nem felesleges énekelni. Attól még, hogy ez így van, nem kell beletörõdni... a dolgok mélyére kell nézni, és foglalkozni kell a problémákkal.

Ami a szavazást illeti, Re-G egy méltó "ellenfele" a zenekarunknak. Nagyon éles a harc a szavazatokért. (Le a kalappal elõttetek kedves zenekar.)
Szerintem az tudja igazán értékelni a másik hozzáállását, aki szintén részt vesz a dömpingben.

Bármi is lesz most már a vége... a Re-G kivívta a tiszteletemet.

A lányoknak pusz, a srácoknak üdv:
Déxy
   
joesalty 2005. márc.. 31.  02:11 243
Grat!
Grat a gyõztesnek, bárki legyen is az!

Nem semmi teljesítmény...

salz
   
Vilkóbácsi 2005. márc.. 31.  01:32 242
Megyek aludni...
Már jojózik a szemem.
Gyõzzön a jobbik!
   
Stab Venom 2005. márc.. 31.  01:03 241
Jól megtaláltad!:)))
Valóban, nem harapgálni Veled(megint) kivántam, csak egészséges humorral probálok megtekinteni a folyo dolgokat. Ha nem titok, hányan csináltok? Ez olyan sportkérdés, érdekelnek az emberi lénynek a képességei...;)
   
Vilkóbácsi 2005. márc.. 31.  00:54 240
[quote:275113d418="Stab Venom"]Ja, még iszonyuan tetszik, hogy itt valaki panaszkodott, hogy már "hamarosan több beregisztrált tag lesz, mint a hozzaszolás". Most már biztosan az.
V., Remélem, kicsit toleránsabb lettél a nagyvilággal szembe, amelynek köszönhetõen mégis megteheted annyira sok mindent;). És asszem, teljesen fõlesleges énekelni a "minden hazugságról", mert a világ belõlünk áll. Te, én és még pár milliárd agyonhasonló ember. We all ACT like that...[/quote:275113d418]

Most erre mit írjak?
Panaszkodtam?
Nem hiszem.
Csak véleményt alkottam a "szablyokról".
Ennyit talán még lehet.

A homo habilis megjelenése óta eszközöket keresünk a problémáink megoldására.
Most én is teszem. Eszközöket gyártok. Tolerálom a nagyvilágot, de csak annyira, mint amennyire õ tolerál engem. Egy picivel sem jobban.
   
Stab Venom 2005. márc.. 31.  00:44 239
Ja, még iszonyuan tetszik, hogy itt valaki panaszkodott, hogy már "hamarosan több beregisztrált tag lesz, mint a hozzaszolás". Most már biztosan az.
V., Remélem, kicsit toleránsabb lettél a nagyvilággal szembe, amelynek köszönhetõen mégis megteheted annyira sok mindent;). És asszem, teljesen fõlesleges énekelni a "minden hazugságról", mert a világ belõlünk áll. Te, én és még pár milliárd agyonhasonló ember. We all ACT like that...
   
Stab Venom 2005. márc.. 31.  00:29 238
[quote:cac37d62a6="tejbegriz06"]nekem csak az a fura, h a Re-G-nek 10 perc alatt plusz 15-16 szavazata lett... bár sztem ez csak az én paranoiám... :D[/quote:cac37d62a6]
Haha!:))) Ez nem fura, ez A JÁTÉK! Saját szemmel láttam, hogy egy bizonyos együttesnek, aki még tegnap elõtt jó néhány tízed szavazásra el volt maradva, percenként 2re nõ az oszlop (végeredményben, több mint 40 pontra megnõtt). Ráadásúl ez este 10 kor megtörtént. Biztos, valamelyik suliban "elköteleztek" rájuk szavazni az órán...
De én nem kritizálok (mert már megbeszéltünk, hogy ez hogyan zajlik),
nem is írigylem (ILYENNEK már nem tudok írigyelni, mert már nincs is szó a jó pofa megtartásról)... Csupán kijönn a szemem: megérdemli ENNYIT 1 szám(amit tisztelt Adminisztrátor 30-40 ezer pénzbe értekeli)?

PS: még jósolni tudok, hogy áprilistól megváltoznak a szabályok, és azzal nem tudok nem érteni együtt...
PS: Én, mint InnerSea képviselõje, hívatalosan bejelentem, hogy mi kilépjük a játékból (ebben a hónapban).
   
Vilkóbácsi 2005. márc.. 30.  22:24 237
[quote:8adc8c4176="faceinthesand"]Jaj, Vilkó!!! De hülye vagy!! ;) hnap szólok az infótanároknak, h minden kedves diákot KÖTELEZZENEK szavazásra... :) "Timi néni" sztem simán vállalja.. :D Na, jó éjszakát mindenkinek!!
Lupi[/quote:8adc8c4176]

Helyes, szavazzon mindenki ránk az infóórán!!!

Miért vagyok hülye??

Inkább vicces.
   
tejbegriz06 2005. márc.. 30.  22:15 236
nekem csak az a fura, h a Re-G-nek 10 perc alatt plusz 15-16 szavazata lett... bár sztem ez csak az én paranoiám... :D
   
faceinthesand 2005. márc.. 30.  21:59 235
[quote:c5701de07c="Vilkóbácsi"]Huhh, mi fene folyik itt??

AZTA!!!

Hát srácok, egy egész iskolával szemben ki a fenét mozgósítsunk?
Az ukrán maffiát maximum... Várjunk csak, volt is egy számom valahol! :))[/quote:c5701de07c]

Jaj, Vilkó!!! De hülye vagy!! ;) hnap szólok az infótanároknak, h minden kedves diákot KÖTELEZZENEK szavazásra... :) "Timi néni" sztem simán vállalja.. :D Na, jó éjszakát mindenkinek!!
Lupi
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky