3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Bárpult » Symbol

Témakörök
Hirdetés
Symbol
lönczi 2005. szept.. 27.  10:05 32
Hello mindenki!

A dallamos modern rockzene kedvelõinek találtam egy marhajó bandát!

Nézzétek meg, mert érdemes!!!!!!!!!!!!!!!!!!

www.flug.on.hu
   
the big sourcer 2005. jún.. 8.  14:24 31
Re: Új Dalok
"Már dolgozunk az új dalokon ! Remélem nem sokára összegyûlik annyi Guba vagy találunk valami támogatót hogy stúdióba tudjuk vinni a mûveket! Próbálunk koncerteket is szervevni csak sajnos elég nehézkesen megy! Ígéret az van de eredmény semmi ! "




Hi! Gondoltam bekapcsolódok, mert sok tehetséges zenekar küzd ilyan gondokkal, mint ti. Tudom ajánlani nektek is a "Nyugat Hangját", ismerem a srácokat, elég rendesen nyomják az ifi tehetségeket bulikkal, sõt most úgy tudon összekapcsolódtak vmilyen stúdióval is, és kiadóról is beszélgettek, de sztem ezt tõlük kérdezzétek má' meg a nyugathangja@vipmail.hu-n.

Csõváz
   
Munkácsi Tamás 2005. máj.. 2.  11:51 30
Bocsi,kicsit elszállt az agyam!
Csak egy kicsit ki vagyok akadva,de ne kezdjük elölrõl....
Üdv
   
joesalty 2005. ápr.. 29.  10:29 29
[quote:01f7190aa3="Munkácsi Tamás"]Baszki Nyiki befenyítettek! :)))
Beszartunk mi?[/quote:01f7190aa3]
Semmiféle befenyítésrõl nincs szó...
Gondolom itt a Stab féle szövegre gondolsz a fórumotokon. Szerintem semmi fenyegetõ dolog nem volt benne...
   
Munkácsi Tamás 2005. ápr.. 29.  07:54 28
Baszki Nyiki befenyítettek! :)))
Beszartunk mi?
   
Nyiki 2005. ápr.. 28.  01:11 27
Nyugi Tamás!
Itt élik ki hogy nincs sikerük a színpadon! Te is láthatod hogy ezen a szavazáson semmi nem múlik! Lényeg a zene a zeneszretet csinálni kell szívbõl lélekkel és a közönség majd igazol, de nem ezen a buta szavazáson!! Hát csak a Véglénynek volt igaza viszont rossz hangnembe beszélt!
   
Munkácsi Tamás 2005. ápr.. 27.  11:12 26
Szevasz Nyikike!Kicsit kiakadtam, a tököm tele ezzel az oldallal,nevetséges nem? Majd hívj mikor lesz próba vasárnap!
Ugye lesz?
Most mindenki ráér!
Na üdv
   
Munkácsi Tamás 2005. ápr.. 26.  11:22 25
Ok Nyiki!Megbeszéltük!Vedd fel a kapcsolatot a céggel...:))))))
Biztos szponzorálnak! :))))
   
Nyiki 2005. ápr.. 23.  19:57 24
Szasz Tomika!
Ne reklámozd a ... sörgyárat csak ha szponzorál minket!!! :-)))))
   
Munkácsi Tamás 2005. ápr.. 22.  22:23 23
Szevasz HB!Készülnek az új dalok!Az új számok próbán meghallgathatók!Ha felhívsz megtudom mondani mikor van próba!06/70 6053027
Üdv
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky