3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Cikk hozzászólások » Ez itt az új Enigma! Nyerj te is lemezt! kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a cikkhezEz itt az új Enigma! Nyerj te is lemezt! kommentek
Robi83 2008. dec.. 11.  13:57 3
Van jobb lemezük is, nekem annyira azért nem jön be.
   
burlesque 2008. okt.. 11.  21:48 2
Gondolkodtam én is a 10-esen, de aztán beugrott az 'I Love You... I'll Kill You' a 'The Cross Of Changes'-ről: ha az új lemezt 10, akkor az mennyi? 100? :)
   
vocál 2008. okt.. 11.  11:47 1
Egyet értek, szeritnem is nagyon jó az új Enigma album, és többször meg kell halgatni, hogy össze álljon a kép, hogy ráérezzen az ember.
Sokan azt mondják, hogy az Enigma már nem a régi és hasonlók, de azt tudni kell, hogy lezárult az etnót a gregorian énekekket zseniálisan összevegyítő korszak, és ez igy van jól.
A Seven LIves szám nagyon pörgős, szerinem az egyik legjobban sikerült Enigma dal.
Nem hiába volt a német olympiai csapat hivatalos kísérő dala.
A Hello and Welcome-hoz (az eredeti változatához) hasonlítanám, a dynamizmusa miatt, amely sajnos nem lett annyira sikeres, amenyire jó.
Hozzá tennem még, hogy szerintem még a 3 ik album is megérdemli a 10 pontot, ennek én 9,5-t adnék, ha lehet.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky