3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Alapítsunk zenekart...

Témakörök
Hirdetés
Alapítsunk zenekart...
Mitch 2011. júl.. 31.  16:51 203
Zenekart szeretnék alapítani. A koncepció egyenlőre kötetlen, a tagoktól függ. Stílusban leginkább a pop zenét szeretném megközelíteni (legfőképpen SAJÁT számok). A megalakuló banda ingyenes próbalehetőséggel és hangszerhasználattal rendelkezik majd.
LÁNYOK jelentkezését várom a következő posztokra:
Dobos
Basszusgitár
Énekes
Gitár
Egyéb hangszer
Én zongorázom.

Érdeklődni:
06 20 288 86 85
kecskemeti.dorottya1@gmail.com
   
standupnscream 2011. jún.. 22.  21:23 202
Tiszteletem tehetséges zenészek!

Haladó dobost, gitárost és basszusgitárost keresünk budapesti punkrock bandánkba. Felszerelésed és saját gyakorlási lehetőséged legyen. Eleinte feldolgozások(sum41, blink 182, green day, good charlotte, simple plan, story of the year, billy talent és társai). Korhatár nincs, bárki jelentkezhet aki úgyérzi megfelelően tökös és benne lenne minden hülyeségben és mindenben amiben kell, és persze azért tudd is használni a kütyüdet :)

elérhetőség: bulint0324@gmail.com
   
Andabanda 2011. jún.. 6.  19:48 201
Már csak egy gitáros és dobos hiányzik az új nemistudom mihez :-)
Ha szereted a karcosabb, dallamos, táncolható alternatív zenét és ügyesen gitározol, vagy dobolsz, írj és küldünk vadi új demót a dalainkból!
   
justemilieu 2011. jún.. 2.  20:13 200
Sziasztok : ) BUDAPESTEN szeretnék barátnőmmel zenekart alapítani.szükség lenne gitárosra,dobosra,basszerosra mi énekelnénk,persze ha megfelelünk majd : D . rock n roll,rock-pop,alternatív( akár jazz meg soul is ( műfajban. előadók például jessie j,paramore,the pretty reckless,adam's comedy...szóval lényegében bármilyen stílusban, a lényeg hogy élvezzük amit csinálunk : D 16 évesek vagyunk...nekem van egy kicsi zenei képzettségem,olyan szempontból ,hogy 4 éve zongorázok zenesuliban...de barátnőm (meg én is ) egy éve ragadtuk gitárt : D jó lenne ha a környékben lennétek...17. kerben lakunk,szóval lehetőleg a közelben...ne ilyen másfél órát kelljen utaznunk : D
szóval várjuk vállalkozó szellemű kortársainkat az alábbi e-mail címen : juste-milieu@hotmail.com

köszi : )
   
horvathgeza91@yahoo.com 2011. máj.. 31.  08:58 199
A budapesti Just in Case zenekar gitárost keres. Korosztály: 18-25
Stílus: Muse, Vanilla Sky, Paramore, The Almost, The Fray, One Republic és ezekhez hasonlók.
Fiatalos, mindenki által szerethető, eladható zenét játszunk.
Van saját dalunk is a pár feldolgozás mellett. Nyáron megyünk stúdiózni, hogy felvegyük a saját dalokat.
Komoly elképzeléseink, terveink vannak a zenével kapcsolatban, ezért csak olyanok jelentkezését várjuk akik szintén így gondolják.
Ide írhattok: info.justincase@gmail.com
   
Just Metal 2011. máj.. 30.  08:27 198
Sziasztok. Budapesti székhelyű modern/alternative metal banda keresi frontemberét/énekesét. van egy koncertképes felállásunk tehát 2 gitár , basszusgitár, és dobos , ebből vagyok én az egyik gitáros. szóval van 9 saját számunk. egy demó amin sajnos az ének még nincs rajta,( ha kedvet kapsz akkor épen te fogod felénekelni) bármikor feltudnánk lépni, sajnos viszont énekes nélkül nem lenne eléggé életképes a produkció ezért is lenne sürgős, de nyilván lenne idő arra hogy írjon az illető szövegeket, angolul gondoltuk őket. írj bátran a declan00@citromail.hu e-mail címre vagy pedig hív a 06 70 306 86 12 -es számon egész nap
   
horvathgeza91@yahoo.com 2011. máj.. 28.  11:12 197
Sziasztok!
A budapesti Just in Case zenekar gitárost keres. Korosztály: 18-25
Stílus: Muse, Vanilla Sky, Paramore, The Almost, The Fray, One Republic és ezekhez hasonlók.
Fiatalos, mindenki által szerethető, eladható zenét játszunk.
Van saját dalunk is a pár feldolgozás mellett. Nyáron megyünk stúdiózni, hogy felvegyük a saját dalokat.
Komoly elképzeléseink, terveink vannak a zenével kapcsolatban, ezért csak olyanok jelentkezését várjuk akik szintén így gondolják.
Ide írhattok: info.justincase@gmail.com
   
Paradigm Band 2011. máj.. 24.  22:08 196
Sziasztok!
A budapesti Paradigm zenekar billentyűst és dobost keres!!! A zenekar szimfonikus/goth metált játszik!(Nightwish,WT,Delain,Evanescen)
10-12 éve tanulunk zenélni,ez a mindenünk!
Demó anyagot tudok küldeni privátban!Olyan embereket keresünk,akik komolyan gondolják a zenét és nem rövid ideje játszanak!!!
A zenekarról már jelent meg cikk is,komoly munkálatok fognak most is következni,tervek vannak,csak ember kellene!
Jelentkezzetek! (0670-628-2868)
Üdv!
   
standupnscream 2011. máj.. 24.  19:13 195
Tiszteletem tehetséges zenészek!

Haladó dobost, gitárost és basszusgitárost keresünk punkrock bandánkba. Felszerelésed és saját gyakorlási lehetőséged legyen. Hetente legalább 1 próba, eleinte feldolgozások(sum41, blink 182, green day, good charlotte, simple plan és társai). Korhatár nincs, bárki jelentkezhet aki úgyérzi megfelelően tökös és benne lenne minden hülyeségben és mindenben amiben kell, és persze azért tudd is használni a kütyüdet :)

elérhetőség: bulint0324@gmail.com
   
evnyi 2011. ápr.. 17.  20:51 194
Sziasztok! Budapesti 22 éves lány vagyok és énekelek. Még elég kevés tapasztalatot tudtam szerezni a zenélés terén, ezért első körben olyan zenekar énekese lennék, ami elsősörben feldolgozásokat játszik (pl. Muse, Guano Apes, estébéestébé). A bandatagok pedig ne legyenek túl idősek (ezzel már megjártam egyszer). Kíváncsian várom a lehetőségeket! ;)
E-mail: evnyievnyi@gmail.com
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky