3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Alapítsunk zenekart...

Témakörök
Hirdetés
Alapítsunk zenekart...
GabrielHard 2011. szept.. 22.  21:03 213
ACCEPT tribute!!!

Sziasztok!
ACCEPT tribute projecthez keresünk énekest Pécs környékén!
Legyen már egy tökös legény aki bevállalja ezt a jó kis germán metált!
Életkor nem számít, mi 20-40 év közöttiek vagyunk.

Üdv: Gábor
kemeny.gabor@freemail.hu
+36-30-6500-725

   
zongora59 2011. szept.. 12.  13:12 212
Zongorista-szintetizátoros-énekes belföldi-külföldi munkát vállalna, duóban, trióban vagy zenekarban. Minden megoldás érdekel. Profi menedzsert keresek,
Tel.:36/70-241-2411
   
elaz 2011. aug.. 31.  17:31 211

Budapesti újjáalakuló ska-reggae zenekar keresi fúvósait és billentyűsét.
Kb 1 órás kész műsor, saját próbaterem a Blahától 20 percre. Szeptemberi koncertek már lezsírozva.

érdeklődn az elaz87@gmail.com címen lehet
   
lament86 2011. aug.. 29.  19:04 210
Hali, 24 éves bp-i gitáros srác vagyok, és keresek egy gitározni tudó énekest aki: egyrészt tud emberi módon énekelni (meglepő) másrészt pedig magyar dalszövegekben gondolkodik, vannak neki már megírt ötletei stb stb. Irányvonalat nem igazán akarok írni, de ha azt mondom, hogy magyar alterpop akkor legyen mondjuk kispál, hs7, 30y ezeket tudnám most így hirtelen megnevezni, de ez tényleg igazából csak nagyjából, ilyesmi na. Már ami a dalszövegek tartalmát illeti. Több tag is lenne természetesen, csak először erre gondoltam, hogy az énekes legyen meg, a többi tagra van ötletem.
Én magam kb 10 éve gitározok, 2 jelentősebb bandám volt, de az abszolút anti aktivitás miatt bedőltek...

írj
lament@freemail.hu
   
zsofi92 2011. aug.. 28.  10:17 209
Sziasztok!

BUDAPESTI alakuló zenekar énekese :vocalistát (nőit), BILLENTYŰST és SZAXOFONOST keres. Stílusirányzatunk az acid jazz/funky/swing/igényes pop keveredése.A korod kevésbé számít (azért 18 év felett legyél) sokkal inkább a tudás a megbízhatóság és az elhivatottság miatt.
Repertoárunkba tartozik (Paulo Nutini,Asa,Norah Jones, Amy Macdonald, Kate Tunstall, Edith Piaf, Edie Brickell, Amy Winehouse, Katie Melua ,Morcheeba, Stevie Wonder, Dionne Bromfield, Edie, Lizz Wright, Lisa Ekdahl ,Brand New.., Lighthouse Family stb. ...).
Koncertező zenekarról van szó átlagban havi egy-két fellépést tervezünk,amint beindult a rendszeres próbálás,és összeállt a teljes koncepció.
Kérjük ha egy elhivatott nem kezdő vocalista, billentyűs,vagy szaxofonos vagy és a kevert jazz/funky stílust képviseled egy kis blues-t beleértve akkor jelentkezz.

Elérhetőségek:
Mobil: 06 30 439 6158
E-mail: zsofi.matrai@gmail.com

Üdv:Zsófi
   
Fervillsound 2011. aug.. 22.  22:40 208
Sziasztok, mi vagyunk a Fervillsound Budapesten!

Elegetek van a sok mások által mellészervezett koncertből, ahol letojnak titeket? Érdekel akár fix lehetőségű állandó fellépés fizetésért, vagy Budapest egyik legjobb próba terme? Akartok nagyon olcsón demót készíteni? Vagy akár videóklippre van szükség baráti áron? Hát most ezekre mind van lehetőségetek nálunk. Referencia anyag: [link] és az AtHome ( Feels Like AtHome ) zenekar: [link]

Stílusban rock, pop-rock, pop indie és funky zenekart keresünk.

Ha ezek közül bármelyikbe benne érzed magad, és tetszik az ajánlat itt elérhetsz minket: fervillsound@gmail.com
Szőr Olivér - +3620/951-32-43 siroliver@citromail.hu
Petris Ariel: +3620/293-87-73 ariel@freemail.hu
Sőt, most 4 zenekar számára fellépést szervezünk, ahol közönség általi szavazás szerint az első 3 zenekar díjazásban részesül.
1. 1 videóklipp elkészítése és 2 zeneszám felvétele ingyen
2. 2 zeneszám felvétele ingyen
3. ingyenes fotózás
És a legfontosabb: a FERVILLSOUND ÉRTETEK VAN ! ;)
   
Aanash 2011. aug.. 19.  11:24 207
Főleg Pest megyében keresek arcokat death metál banda létrehozása céljából.
Fiú-lány,kezdő-profi tökmindegy csak ne linkeskedjen.
Főleg 20-28 éves korúak írjanak.
Én hörgök+dalszöveg és csak magyar nyelven!!!!!!
Elérhetőség:
06 30 960 77 44
   
GabrielHard 2011. aug.. 8.  20:05 206
!!! ÉNEKES WANTED !!!

Sziasztok!

A pécsi Aiming High heavy metal zenekarba keresünk énekest. Bővebb info a zenekar honlapján: www.aiminghigh.elitweb.hu
25-40 év közöttiek vagyunk, lelkesek, elszántak éppúgy mint te. Már csak TE hiányzol a zenekarból és indulnak a fergeteges metal bulik! Szóval ne teketóriázz, gyere és nyomjuk a metalt, hadd pogózzanak a népek!

Üdvözlettel: Gábor
+36-30-6500-725
kemeny.gabor@freemail.hu
www.aiminghigh.elitweb.hu
   
witten 2011. aug.. 3.  10:17 205
Üdv!

20 és 30 év közötti fiúkkal, lányokkal zenélnék Budapesten vagy környékén. 10 évig gitároztam amatőr szinten. Profi múlttal nem rendelkezem, éppen ezért gondoltam, hogy az ének -és mellé, ha szükséges, gitár- lenne számomra megfelelő.
Csapásirány? Porcupine Tree, Blackfield, hallgatok Kornt vagy épp Opethet is, de olyan hangokat valószínűleg nem tudnék előállítani :)
Ja, és a depresszív és dühös zene jó :)

Ha valakit érdekel:
enekmeggitar@gmail.com

Legjobbakat!
Dani
   
Andabanda 2011. aug.. 1.  21:09 204
Sziasztok, ezekhez a dalokhoz keresünk gitárost, esetleg dobost/ütőst.

(most még gépzene!)

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

[link]
[link]

ha érdekel,
kobel777@gmail.com
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky