3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Alapítsunk zenekart...

Témakörök
Hirdetés
Alapítsunk zenekart...
shapeadam 2011. okt.. 26.  05:47 223
Sziasztok!

36 éves énekes vagyok, együttest keresek, többségében az elektronikus stílus berkein belül.

Szívesen hallgatom: IAMX, De/Vision, Nephew, Massive Attack
Magyarok: Zagar, Beat Dis, Vad Fruttik, The Perfect Name, Odett

Régi együttesem honlapja: http://www.wix.com/shapehome/index

E-mail: shapeadam@gmail.com

Ádám
   
kalyks 2011. okt.. 19.  00:43 222
helo
budapesti sampleres keres bandat vagy barmilyen egyeb vallakozashoz zenesztarsat. fx, sampling pipa, billentyu hellyel-kozzel de a dallamiras kozel all hozzam. kedvencek: bonobo, amon tobin, beardyman, royksopp, shadow, marky, nemi hiphop (inkabb east coast, wu tang, biggie, stb es vilagzenei hiphop) itt hallhato vagyok: soundcloud.com/kalyks itt meg megtalahato: rezmajom@gmail.com
barmi erdekel!
   
dobos74 2011. okt.. 16.  11:43 221
Szia!Érdekelne a zenekar!
Beleznay Szabolcs vagyok !
Tetszik a műfajod!
Küld el a repertoárod!
kottából,hallásról,bármit lejátszom!
Előzmény:   DaveRock    2011. okt.. 9.  03:23  
Jok3r 2011. okt.. 14.  22:20 220
Üdv!
Zenésztársakat keresek zenekar alapításhoz. CSAKIS KOMOLY SZÁNDÉKKAL JELENTKEZZ ! Ha komolyan gondolod a zenélést, és nem csak
elzenélgetnél egy bandában. Az irányvonal amit szeretnék képviselni az egy kicsit új, a Hard rock, Punk rock, Heavy Metal keveréke. Talán leginkább a Guns N' Roses-hoz tudnám hasonlítani. Én magam a gitárhúrokat nyúzom így szükségem lenne dobosra, basszusgitárosra, gitárosra és énekesre. Heti 2, nagyon végső esetben heti 1 próba alap feltétel. Legyen saját felszerelésed és tudj is vele bánni. Ennyi követelmény van...szeresd a rock 'n rollt, és légy elkötelezett iránta. Korhatár nincs ! Ha úgy gondolod te kellesz a bandába, írj a: "norbi.ruszin@freemail.hu" e-mail címre ! ROCK 'N ROLL m/_
   
DaveRock 2011. okt.. 9.  03:23 219
Sziasztok!

Budapesti Party Rock N' Roll zenekarhoz keresek embereket. Stones, Kravitz, ZZ Top, MC5, Chuck Berry, 1-2 AC/DC, Rainbow - Since You Been Gone, 1-1 Asia, illetve Bryan Adams, Born To Be Wild, Sweet Home Alabama és más party nóták!

Én 27 éves tapasztalt gitáros vagyok, cuccal, tudással, megfelelő hozzáállás (kickin' n' rollin' attitude) :)

Vannak ismerőseim, akik benne lennének, de csak (majdnem) teljes zenekarba óhajtanak beszállni, én meg szeretek új embereket megismerni, úgyhogy jöhetnek a mail-ek gitáros, énekes, dobos, basszer, billentyűs posztokra!

Legkésőbb november elején lennének az első próbák, otthon mindenki megtanul mindent (mondjuk 12 szám az első repertoár) és próbán csak összeállítjuk, aztán mehetünk koncertezni!

Ha valaki csak le akar nézni egy próbára, akkor mondjuk 3 számot kérek, nem nehezek ezek akár 3-4 év zenélés után!

Koncertképes cucc alapfeltétel! Drogos kíméljenek! Akik nem tudnak mértéket tartani a piával, azok se jelentkezzenek!
1-2 sör próbán, vagy egy whiskey a buli előtt nem érdekel, de akinek 3 whiskey, meg 4 sör kell a színpdaralépéshez, azok kérem ne fárasszanak! És NEM, NEM VAGYOK SZENT! :)))

Valami kis (akár fél perces otthon rögzített) demó a jelenlegi tudásról jól jön! ;)

email: daveandwhite[kukac]gmail[pont]com
faceb: http://www.facebook.com/dave4rock

Let There Be Rock! :)

Dave
   
gorog_sali 2011. okt.. 8.  11:17 218
Szép napot!!

Budapesti (Progresszív)Nu-metál zenekar vagyunk! Lehetőleg színpadi/előadói tapasztalatokkal rendelkező énekest keresünk aki tud tisztán és erőteljesen is énkelni!! (nem kell profi szinten, de tudja használni a hangját), és emellett itt-ott az üvöltés is menjen. Kizárólag saját számokat játszunk, saját hangzásvilágunkban. Behatások: KoRn!!, Deftones, egy kis Limp Bizkit, Static-X..

Szeretnénk egy komoly énekest aki, komolyan veszi a zenélést és akar valamit, mert nekünk is komoly szándékaink vannak. Legyen kreatív, kitartó, frontembernek való. Rengeteg kész/részben kész számunk van amik már csak arra várnak, h egy énekessel alőadhassuk. Saját havi díjas és otthonosan berendezett próbatermünk van 10perc sétára Csepel Szent Imre tértől, ami 98%-ban teljesen felszerelt. Ének cuccunk van jelenleg, de ha van az csak előny. Heti egy-két nagyobb próbát tartunk, amik vidáman és jó hangulatban telnek el. Keresett énekesünk személyében természetesn jó barátot is keresünk akivel együtt lehet működni és zenélésen kívül jókat lehet sörözni.:)

Üdv.: Jj

e-mail: inverz.music@gmail.com
jani3k@gmail.com
   
Logver 2011. okt.. 5.  10:48 217
FIGYELEM!

Budapesten működő, komoly szándékú és hátterű, élő drum and bass - jazz&bass projecthez keresünk szabadidővel rendelkező, inspirált:

Billentyűst,

Samplerest,

Effect navigátort,

esetleg gitárost,

mindenféle zajkeltő kütyük (pl. kaoss pad) és szintetizátorok használatában jártas dj-t vagy vj-t,
valamint
Karizmatikus, lendületes énekest - frontembert.

irányvonal:

Ltj Bukem, Shapeshifter, Miloopa, régi Anima Sound System, Pendulum stb.

az életkorod tök mindegy, ingyenes próbaterem-stúdió adott. jelentkezni az alábbi címen lehet:
richardrakocza@hotmail.com
   
Musyc 2011. okt.. 3.  16:15 216
Sziasztok!

Szegeden és környékén keresek zenészeket bandaalapításra, vagy más meglévő zenekart, akiknek nincs énekesük. Irányvonal: blues, jazz, rock, pop. Énekelek és dalokat szerzek.

elérhetőségem:
06-30/262-4466
   
Smeo 2011. szept.. 30.  03:21 215
A Tetrisz zenekar énekest keres.
Rólunk: magyar alternatív szférában mozgó együttes vagyunk, magyar szöveggel dolgozunk. Alap felállásunk dob,billentyű,gitár, basszusgitár, ehhez keresünk énekest. Több alakulóban lévő saját számunk is van - vannak amik készen is állnak, de az énekescsere nyomán nyilván, az új énekessel újra felépítjük az összes dalt, hiszen nem egy "szerződéses énekest" keresünk, hanem egy új tagot a zenekarba. A zenénkre leginkább a magyar alternatív zene van hatással, röviden összefoglalva alternatív rock elektronikus beütésekkel. Van saját próbatermünk (közös további 2 zenekarral). Idén télig szeretnénk megejteni az első koncertünket. Korábbi énekesünkkel közös megegyezéssel szakítottuk meg a közös munkát, abból kifolyólag, hogy nem érezte magát elkötelezve a zenekarhoz, nem igazán tette oda magát a próbán, nem vett részt a dalírásban sem. Ha érdekel, szívesen látunk egy közös próbán, adunk egy-két feldolgozást, amit eljátszhatunk, valamit te is adhatsz egy számot, amit mi tanulunk meg neked.
Irányvonal nagyjából: Kispál és a Borz, 30y, Muse, Kaizer Chiefs,Quimby...

Üdv,
Mogyorósi Zoltán
basszusgitáros
   
nemesacel 2011. szept.. 23.  01:34 214
Helló!

Olyan zenészeket keresek (ének, billentyű, basszer, gitár), akik nem elégszenek meg a jól bejáratott úttal, hanem folyamatosan újat, komplexet, értéket szeretnének teremteni. Kiindulópontnak tudnám javasolni a következőket: dream theater, nemesis, leander, mindflowers.

Amennyiben érdekel: system.error.1a@gmail.com
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky