3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Alapítsunk zenekart...

Témakörök
Hirdetés
Alapítsunk zenekart...
Siroliver 2010. júl.. 2.  00:39 143
Sziasztok!
Szőr Olivér vagyok,18éves.3éve tanulok dobolni. Zenekarban játszottam 2és fél évet. Keresek olyan zenekart, akik budapestiek, és a végcéljuk nem Magyarország, hanem az innen való kijutás. Az én álmom, hogy nevem legyen a dobos szakmában. és legyen egy befutott zenekarom. ;)
Van saját felszerelésem, hangtechnikám, kocsim,úgyhogy az utazás a cipekedés is okés ;)
Stílusilag elég tág körű vagyok: rock – pop – alter – instrumentális – blues - jazz jöhet. Metál és punk nem! tel,. e-mail: +36209513243 / siroliver@citromail.hu
   
Daemona 2010. júl.. 1.  15:56 142
Hell!
19 éves lány vagyok és szeretnék egy elvetemült Budapesti bandában énekelni. Legjobban a dark-goth stílust preferálom, de szívesen énekelnék alternatív stílusban is. Amit nem igazán szeretnék az a régi heavy metál és a Bikini féle régi magyar rock. Van zenei előképzettségem, jártam hangképzésre és zongorára is, szóval ismerem a kottát.
Üdv: Viki
MSN:vi-ki@freemail.hu
E-mail: daemona91@gmail.com
   
Nightbringer 2010. jún.. 27.  18:46 141
Sziasztok!

Szimfonikus gothic metált játszó együttesünk keresi dobosát Budapesten. Legyél eltökélt, szeresd a műfajt, nem árt ha régebb óta zenélsz. Egy-két szám meghallgatható a http://myspace.com/emersicaetis oldalon. Jelenlegi felállás ez lenne: ének, 2 gitár, basszus, szinti és egy dobos. Mi 18-20 év körüliek vagyunk. Ha érdekel a dolog akkor vegyél fel msn-re : thenightbringer@windowslive.com vagy írj e-mailt: darktusska@citromail.hu
   
innsmouthface 2010. jún.. 26.  18:03 140
Hello!

Zenésztársakat keresek egyszerű, őszinte, mondanivalót sem feltétlen nélkülöző zenéhez. Basszgitározom, szóval kéne ének, gitár, dob. Műfajilag valami olyasmi, amit ha kaliforniaiak lennénk, akkor a fat wreck chords adna ki. De nem vagyunk azok, úgyhogy magyar szöveggel. Vagy ha van egy ilyen bandátok, és csak basszgitáros kell, akkor csatlakoznék is.

Egyéb életrajzi adatok: Budapest, ne legyél kiskorú, meg mondjuk 25 fölött se, tudd komolyan venni, legyen cuccod.

elérhetőség: 30 6270666, innsmouthface kukac msn.com
   
metallik 2010. jún.. 26.  14:45 139
A budapesti Postumus zenekar cuccal és megfelelő rutinnal rendelkező, megbízható dobost és gitárost keres. Kezdők és komolytalanok kérem kíméljenek.

http://www.myspace.com/postumusmusic

tel harmincas - 625-9191
mail: metallik kukuc freemail pont hu
   
lacage 2010. jún.. 10.  08:04 138
Dobost és basszusgitárost keresünk alakuló budapesti rockzenekarba (pl Nickelback, Calling, Pearl Jam, Shinedown, Oasis, stb). Fellépési lehetőségek adottak; elkötelezett, megbízható zenészeket keresünk akik ilyen zenéket szeretnének játszani. Érdeklődni lehet: lacagee@yahoo.com
   
zoey7 2010. jún.. 8.  17:27 137
Tsőő:D egyedül lány SZÉKESFEHÉRVÁRi basszerosként zenekart alapítanék vagy csatlakoznék egybe! zenei elképzelés: simple plan, paramore, guns'n' roses, green day, nickelback , RHCP és a többi.. nem vagyok kezdő kb 1,5-2éve játszom basszeron , tudok tabot olvasni és van cuccom
érd: zsofizoey@citromail.hu(email)
msn: zsofizoey@hotmail.com
;)
   
Musyc 2010. máj.. 24.  19:52 136
Hello!

Trió alakításához keresek gitárost, és még egy hangszerest. (I'm the singer.)
Stílus: jazz, pop, bossa nova, blues, ami jön.
Kor: akárhány éves lehetsz, én 17 vagyok (majdnem 18 :))
Környék: Érd, Budapest (én sóskúti vagyok)

e-mail: franktyrell@gmail.com
telefon: 06-30-262-4466
   
adam135 2010. máj.. 22.  17:56 135
Hello!
Basszusgitárost keresünk, nemrég alakult zenekarunkba...
Dallamos rock zenét játszunk, Budapesten.
Kezdők, haladók,.... bárki írhat!!!! (csak írjon...)
e-mail: lukacs.adam@gportal.hu
üdv.
Ádám
   
zenekar14 2010. máj.. 16.  21:05 134
Profi rockzenekar fiú énekest keres huszonéves korosztályból. Irányvonal: U2, Foo Fighters

zenekar14@gmail.com
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky