3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Alapítsunk zenekart...

Témakörök
Hirdetés
Alapítsunk zenekart...
kr1sz 2010. aug.. 5.  01:12 153
Heló!
19 éves budapesti srác vagyok, egy éve járok komolyabb szinten hangképzésre. Előtte autódidakta módon tanultam és mivel a családom igen nagy része kifejezetten jó viszonyt ápol a zenével, komolyabbra fordult a dolog. Márciusban fogok felvételizni a Kőbányai Zenestúdióba, egy-két év múlva pedig a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Jazztanszékének ének szakját célzom meg (Ez a zongora tudásom fejlődésének mértékétől függ.) Régóta gondolkozom egy zenekar alapításán. A célom az, hogy fiatal (Persze nem zárom ki az idősebb korosztályt sem.) kreatív és fejlődni akaró zenészekkel játszhassak együtt, hiszen mindannyiunk érdeke, hogy egyre komolyabb értéket képviseljünk. Az elképzeléseim alapján jelenleg feldolgozásokkal kezdeném el, a zenei irányzat igencsak vegyes. Úgy gondolom, hogy a soul, funk, jazz és a swing érintésével a komolyabb zenei irányzatok kiaknázása meglehetősen élvezetes produkciót képes kiadni magából. Főbb előadók akiktől elsősorban játszhatnánk: Sting, Jamiroquai, Jamie Cullum, Michael Buble, Stevie Wonder és egy-két Caramel szám kevésbe populárisabb nyávogós stílusban. (Ettől függetlenül ha esetleg összejön ez a zenekar akkor az együttes minden tagjától nagyon szívesen várom az ötleteket hisz nyitott vagyok az újabb dolgokra.) Igazából a jelenlegi helyzetben azt mondanám, hogy egy komplett (dobos, basszer, szólógitár, zongora, esetleg valamilyen fúvós/trombita/vonós amellyel lehetne színesíteni a számokat) zenekart szeretnék összehozni. Ha a soraim felkeltették az érdeklődésedet akkor kérlek írj a fulop.krisztian91@gmail.com –ra és a további dolgokat megbeszéljük.
   
latin lovi 2010. aug.. 1.  15:04 152
Sziasztok!
Győri zenekar keresi szintisét metal blues é rock stílusban, próbaterem és koncert lehetőségek vannak
ha felkeltette figyelmedet írj a farkasmark88@gmail.com e.mail címre!!
   
amymistake 2010. júl.. 31.  16:59 151
Olyan zenészeket (elsősorban nagybőgőst, basszusgitárost vagy szólógitárost) keresek, akik szívesen játszanának igazán elvont, kicsit jazz-es avant-garde, art-rock zenét. Saját számokat írok, ezeket játszanánk. Én 18 éves vagyok, székesfehérvári, énekelek, gitározok és zongorázok. Érdeklődés: Balog Emese - amymistake@vipmail.hu
   
johnmayer 2010. júl.. 30.  20:16 150
Dobost keresünk! Budapesti zenekar keresi dobosát. Amiket eddig játszunk: Jimi Hendrix, RHCP, sajátok. Mi ezt elég komolyan gondoljuk, úgyhogy hobbizenészek kíméljenek. Ha érdekel írj a johnmayer@freemail.hu -ra
   
H_ 2010. júl.. 25.  17:53 149
Üdv!
Jómagam egy 19 éves, amatőr (de nem kezdő) basszusgitáros lennék, és azt szeretném tudni, hogy Budapest közvetlen vonzáskörzetében illetve Székesfehérvár-Dunaújváros környékén akadna néhány, technikával (skálák, akkordok, pontosság) és felszereléssel felvértezett egyén, aki punk-rock témában gondolkodna? A fő hatások e téren: Macskanadrág, Rancid, NoFX, H2O, Street Dogs, tehát akadna itt egy-két dallamosabb, ügyeskedősebb téma is, nemcsak a jó öreg kvint-oktáv.
Amennyiben érdekel, akkor a hajzee@hotmail.com e-mail címre várok leveleket.
   
Mikebass 2010. júl.. 13.  17:26 148
Rage Against the Machine tribute zenekar alapitása a célom. én basszusozok és szükségem lenne további 3 tagra ( gitár ,énekes és dob), ha szereted a zenekart és tudsz is zenélni és lenne kedved csatlakozni irj emailt a : miklos552@freemail.hu -ra vagy hivj a 06 20 355 95 75 ös teloszámon.várok rátok:)
   
geee 2010. júl.. 8.  18:48 147
Dobost, basszerost keresünk most alakuló nemzeti rockot és egyéb feldolgozásokat játszó bandához.
Miskolc és környéke! Próbahely van, cuccot hozz! Kezdők is lehettek!
06305081179
gabikiss75@freemail.hu
15 óra után
   
alomcore 2010. júl.. 8.  17:35 146
Sziasztok!:)
Budapesti 18 éves lány vagyok, gitáron játszom 3-4 éve
Kezdetnek szívesen tudnék magam mellé akusztikus feldolgozásokra énekest, esetleg egy másik akusztikus gitáron játszó társ is jöhet:D
Nem kell profi ének tudás, a lényeg hogy legyen hozzá kedved. Fiú-lány egyaránt jöhet, csak szeressed amit csinálsz:)
A későbbi menethez esetleg bármikor egy komplett zenekar összeállítása nem probéma
Példák: framing hanley, a day to remember, vagy all time low, egyszóval bármi ilyen, sok stílusra vevő vagyok.
Főleg az ilyen core stílusokat szeretem akusztikusba ledolgozni:D

Ha bármi kérdésed van nyugodtan írj:
hencssk8@citromail.hu
   
kedu 2010. júl.. 8.  08:32 145
Basszusgitárost keresünk!
Állandó fellépésekkel rendelkező érdi partyzenekar sürgősen basszusgitárost keres! www.tranzit.sokoldal.hu kedu@erd.hu 06 30 509 4790
   
Any89 2010. júl.. 6.  14:18 144
Sziasztok!
Budapesten játszó punk rock zenekar keresi SRÁC ÉNEKESÉT!

Nem kell hogy profi legyél a lényeg h
szeresd amit csinálsz és komolyan is
gondold. Lehetőleg 16 és 22 között és Budapest
illetve környékéről legyél. .
A próbák Budapesten lennének közel a Kossuth Térhez.
irányvonal: blink182, Rise against, No use for a name stb…
aztán persze jöhetnek a saját számok.
Szertettel várunk minden érdeklődőt lehetőleg minél hamarabb.:)
e-mail cím: vegh.any@hotmail.com
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky