3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Alapítsunk zenekart...

Témakörök
Hirdetés
Alapítsunk zenekart...
Viktoria 2013. máj.. 29.  15:01 243
Hahó,
Ti zenészek, akik vinni akarjátok már végre valamire!

ÉNEKELEk, amióta az eszemet tudom, de komolyabban véve cirka 10 éve. 22 éves, budapesti szerzet vagyok. A legnagyobb hibám, hogy nőnek születtem, de az életem mégis a metál. Annak is leginkább a modernebb vonulatait szeretem.
Jó pár zenekarral a hátam mögött, lassan már végleg megunom az egyhelyben toporgást.
Olyan zenészekből álló zenekart keresek, akik tudják, hogy mit akarnak, vannak céljaik és kellően motiváltak!
A stílus a heavy metált és hard rockot KIVÉVE szinte már mindegy, csak friss legyen. Lételemem a metál, de szeretem a könnyedebb műfajokat is, a lényeg, hogy jó legyen (és persze, hogy végre legyen már egyáltalán valami)!
Ismerem a kottát, koncerttapasztalatom is van, szépen tudok mosolyogni, és tisztán énekelni, mi kell még?
zeneazkellnekem@gmail.com ide írjatok ifjú titánok és titanillák! :)
   
Eleanor 2013. máj.. 28.  22:19 242
Zenészeket (dobost, billentyűst, basszusgitárost) keresünk Budapesten progresszív zenekarba. Elképzelésünk egy igényes, stílusfüggetlen, de rockzenei alapokon nyugvó zenekar létrehozása sok instrumentális betéttel, 432 Hz-es hangolással.

Tervezett feldolgozások az elején (hogy összerázódjon a brigád) ezen a lejátszási listán:
[link]

Tervek, célok, pontos részletek, további információk és KONTAKT:
[link]
   
hullamlovaszenekar 2013. ápr.. 24.  18:15 241
Progresszív-art rockzenekar gitáros-énekese keres dobost és basszusgitárost! 2 szám itt található: [link] . Ha aktuális, akkor további egyeztetés az ir@hullamlovas.hu e-mail-en.
   
Musyc 2013. ápr.. 23.  18:35 240
Sziasztok!

Énekes/gitáros/dalszerző keres zenekaralapításhoz basszusgitárost és dobost Budapesten és környékén. Stílus: Joy Divisiontől a Bon Joviig, Kispál és a Borztól Chopinig, a Beatlestől Duke Ellingtonig és Elliott Smithtől Leonard Cohenig és Bob Dylanig szinte bármi. A lényeg a STÍLUSI KÖTETLENSÉG, azaz ne legyetek előítéletesek egyetlen zenei stílussal szemben sem. (Zenekarba énekest keresők kíméljenek!) Természetesen főleg saját dalokat játszanánk, föllépések eleinte romkocsmákban, illetve ahova beengednek minket, homemade demókat tudnánk készíteni, és azokkal reklámozni magunkat facebookon és máshol.

Demók (egyszálgitárral):
[link] (pop/grunge?)

[link] (alter)

[link] (blues, light jazz)

[link] (isten tudja milyen stílus)

Itt érhetsz el engem:
e-mail: franktyrell@gmail.com

facebook: http://www.facebook.com/franktyrell
   
Eleanor 2013. ápr.. 17.  19:57 239
Zenészeket (dobost, basszert, szintist) keresünk progresszív rock zenekarba!
Fontos hogy Budapest közelben légy és legyen saját felszerelésed, ezen kívül pedig tapasztalatod, kíváncsiságod, kitartásod és kreativitásod!
Részletek és tervek: [link]
Horváth Ádám
mulemodel@gmail.com
   
Énekesnő csatlakozik 2012. aug.. 23.  14:35 238
Kedves Zenésztársak!

24 éves zeneművészetit végzett énekesnő vagyok. Profi vagy gyakorlott zenekart keresek, élő fellépésekkel, megfelelő anyagi megbecsüléssel. Stílus a metáltól kezdve a jazzen, világzenén, blueson keresztül a klasszikusig bármi lehet, csak kreatív és minőségi legyen.

Szeretettel várom leveleiteket a következő e-mail címre: enekesnocsatlakozik@gmail.com
   
sknmff 2012. jún.. 1.  22:32 237
Helló!

Egy budapesti basszeros és egy gitáros keres zenekart, saját számokra gondoltunk magyar dalszöveggel, tulajdonképpen már csak egy dobos kéne meg egy énekes, vagy egy gitáros énekes, korhatár 19-25 között. érdeklődni a sknmff@gmail.com címen lehet.
   
Fervillsound 2012. máj.. 27.  23:00 236
Sziasztok!

Hangfelvételben gondolkodtok, vagy klipkészítésben? Nézzetek be hozzánk, a FervillSound Kft.-hez, mi mindkettőt elintézzük neked ésszerű árakon! ;) Nincs más dolgod, csak írj ránk egy üzenetet, hogy miben kéne a segítség www.facebook.hu/fervillsound

Csapatunk lelkes, és kreatív, mindegyikük jól képzett szakember, akik profi módon csinálják a dolgukat! Készítettünk már felvételt Bordás József dobosnak, a Hi -5 zenekarnak, a musica nostra énekkórusnak, ezen kívül több filmen vannak túl a csapat tagjai. Egy kis bemutató belőle:

Kiss Gravi András, operatőr:
[link]

Pandúr Gergő, rendező
[link]

Ezen kívül hamarosan próbaterem kiadással is foglalkozik, további információk a facebook oldalunkon.

FervillSound Kft, az Álmok útján !
   
Nightbringer 2011. dec.. 8.  16:39 235
Sziasztok!

Egy igen komoly tervekkel rendelkező szimfonikus metál zenekar keres dobost Budapest és környékén. 20 év körüüliek vagyunk, ~ 12 éve tanulunk zenélni. Olyan embert keresünk, aki maximális komolysággal csinálná a dolgot és természetesen a tudása is meg van hozzá. Tavasszal készülünk lemezt felvenni!
Jelentkezzetek!
E-mail: info@tristana.hu



http://tristana.hu
http://facebook.com/tristanamusic

Üdv!
   
MSound 2011. dec.. 8.  16:06 234
Énekes keres partyzenekart! 06 20 331 13 25
Előzmény:   Jok3r    2011. dec.. 7.  20:55  

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky