3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » Zenekari fórumok » Speak Up zenekar fóruma

Témakörök
Hirdetés
Vissza a zenekar oldaláraSpeak Up zenekar fóruma
perbalu 2009. júl.. 21.  23:12 12
Grat az anyaghoz, nagyon teccik, igazán kellemes hallgatni. Sok jó régi zenét felidéz. Remélem hamarosan studi minőségben is hallható lesz. Hajrá!
   
speakup 2008. dec.. 31.  12:52 11
Először is kellemes ünnepeket, meg BUÉK mindenkinek! Szokták mondani 1000 a dolog fele sürgős, hát most mi is elhavaztunk kicsit! Ha adsz nekem egy óvári telefonszámot, nevet, ahova befér a zenekar még ilyen hideg időben is, akkor leszervezzük és már ott is vagyunk! Ilyen egyszerű, Te vagy óvári, hajts fel nekünk egy helyet, a többit rendezzük mi! Jó bulizást mindenkinek!
Előzmény:   HellBoy    2008. dec.. 4.  20:04  
HellBoy 2008. dec.. 4.  20:04 10
Jó estét! Már rég jártam erre de örömmel veszem észre hogy vannak új számaitok.Nemrosszak de nekem egy kicsit lassúak na jó nemmind... Láttam vagyis hallottam hogy 1-2 számot más előadótól is énekeltek ha ajánlhatok egyet akko ezt tudom ez nektek való mert pörgős én imádom. :) The Offspring - Hith That Jah és további jó zenélést és remélem majd valamikor ismét jöttök Mosonmagyaróvár felé mert szokott jönni innen az oldalról értesítő a koncertekről és nemnagyon látom a ti neveteket... :)
Nah további szépnapot és sok jó bulit!!! :)
   
speakup 2008. szept.. 2.  16:11 9
Köszi Hellboy! A koncert 29-én volt, ( de nem baj:) ), a lényeg hogy ott voltál és buliztál. Mindenhol vannak "puhapöcsüek" (hogy a Te szavaiddal éljek) de ez nem lehet probléma, mert majd idővel "felkeményednek" hozzátok Ők is! :) :)
Előzmény:   HellBoy    2008. aug.. 30.  01:08  
speakup 2008. szept.. 2.  16:09 8
Köszi Viktor! Megteszünk mindent és bízunk benne, hogy még találkozunk!
Előzmény:   sejbenviktor    2008. aug.. 29.  14:19  
HellBoy 2008. aug.. 30.  01:09 7
Ohh hamár ittvagyok akkor "savazok" is egyet... :)
   
HellBoy 2008. aug.. 30.  01:08 6
Hello nah hát örülök hogy megismertem a zenekarotokat esssszméletlen jó..... Faszák vagytok.Épp ma 30.-án volt a koncertetek itt óváron... Csak az a baj hogy sok "puhapöcsű" hallgatta és nem volt valami jó a közönség lelkesedése... De különben ti mindent kitettetek magatokért....Grat csak így tovább...
   
sejbenviktor 2008. aug.. 29.  14:19 5
Sziasztok !
Kellemes a zenétek, a Rock-on felnevelkedett füleimnek !
( Imádom Pápát, ott tanít zenét a legkedvesebb unokabátyám, a Kálmán Frigyes ).
További sok küzdést, sok ló koncertet kívánok a világhír felé vezető úton - innen Kistelekről !
CIAO !
Viktor.
   
babuka 2008. aug.. 25.  17:38 4
Itt a következő hozzászólás,csak így tovább!Lehet találgatni melyik őrült nőnemü rajongó vagyok!Addig is annyira köszi!:))))Kapisgálod már B....
Előzmény:   speakup    2008. aug.. 25.  08:50  
speakup 2008. aug.. 25.  08:50 3
Köszi a szavazatot és a hozzászólást! :) Remélem hogy kevesebben már nem leszünk a csapatban... inkább bővülni fogunk minél hamarabb! A fényképekről már nem fog lekerülni senki, hacsak valami óriási hibát nem követ el. De nem minden a fénykép. Hiszen itt van vam még Huba is, aki akkor még nem volt velünk mikor a fénykép készült. Majd igyekszünk kicsit promózni is! (új képek, új dizááájjn blablaaa, blablaaa)
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky