3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Kommentek » Cikk hozzászólások » Botrány és lemondások dacára jó buli Kapolcson – galéria! kommentek

Témakörök
Hirdetés
Vissza a cikkhezBotrány és lemondások dacára jó buli Kapolcson – galéria! kommentek
feketepeter 2008. aug.. 5.  14:59 2
Hm... Tavaly k sokan voltak, szerintem az nem volt jó.
A lemondott fellépésekről meg annyit, hogy mi is jelentkeztünk, és még csak vissza se írtak. Pedig szivesen felléptünk volna.
Tavaly, amikor beszélgettem a szállásadónkkal, azt mondta, a fesztivál egyre jobban veszti el a saját identitását, egyre több az ember, és egyre multisabb az egész.
Persze az igaz, hogy a szabadság, és a helyszínek adta romantika megváltoztathatatlan.
Mivel a nézőszámot tovább nemnagyon lehet növelni (nem fér ott el több ember), kíváncsi vagyok, hogy fog alakulni ennek a "fejlődése", miben lehet, és miben fognak újítani, milyen lesz, hogy fog változni.
Azért meg természetenes haragszom, hogy nekünk nem szóltak, pláne azt nézve, hogy még dolgoztam is az Új színházban....
   
czyi 2008. aug.. 4.  22:58 1
Meg kellett voölna nézzétek az Interkarate előző esti, Apáti-beli koncertjét! Arról csak csupa jót hallottam!
(Egyébként öcsémék nevében is köszi a pár sort róluk, meg a képeket :) (ő az a fotókon a bal szélen, szólógitárral))
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky