3423 bands 12355 MP3 herunterladen

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » Veszprém megye

Thema
Hirdetés
Veszprém megye
klisé 2005. okt.. 4.  06:04 5
Énekes
Veszprém megyei leányzó énekelne nem metál zenekarban. Stíl kb: No Doubt, Maroon 5, Good Charlotte stb.

klise@irj.hu
   
aleister 2005. szept.. 13.  21:55 4
Az alábbi zenésztársakat még mindig keresem. :)
   
aleister 2005. ápr.. 4.  01:21 3
Hát srácok asszem Vp-ben csak gitárosok léteznek.

Jómagam egy gothic bandát szeretnék alapítani. Énekesnõ és bõgõs, valamint (személyemben) gitáros már van. Viszont dobost, billentyûs és próbahelyes még nincs.

Jah igen ... amennyiben egy gót banda becses tagja vagy és épp gitáros hiányban szenvedsz mindenféleképp keress meg, mert minden bizonnyal nagyon örülni fogok neked. :)
   
atys 2005. febr.. 12.  11:01 2
zenésztársakat keresek
Sziasztok!
Death metalt szeretnék játszani,és ehhez keresek zenésztársakat Veszprém-megyébõl!Irány: Vader,Malevolent Creation,Cryptopsy és régi Hypocrisy + még ami jön belõlünk:) 8 éve gitározom,legutóbb 2 évig játszottam egy veszprémi black metal zenekarban,csak kiléptem,szal nem vagyok kezdõ!Akinek van kedve egy jó kis zúzdához,az írjon e-mailt az astennu@freemail.hu címre!Elõre is köszi!
üdv:atys
   
daniahegy 2005. febr.. 6.  19:11 1
Veszprém megye
Gitáros zkrt keres!
Elsõ sorban Veszprém/Zirc/Pápa környékén beszállnék igényes bandába!
A stílus vmi Mad Season, Pearl Jam és testvéreik környékén lenne ideális, de blues, rákkendroll, modern rock is belefér... "zúzda" max Incubus!
Rutin van, cuccom is akad(fullcsõ kombó..stb.). Énekelni is tudok.
Alakuló zkr is érdekel, ill. ha a van igény, egy zsír profi dobos megnyerhetõ az ügynek.
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky