3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » Apróhirdetések » Wanted! zenészkeresõ » énekesnő zenekart keres

Témakörök
Hirdetés
énekesnő zenekart keres
tzenekar 2011. dec.. 14.  14:16 49
Kizárólag saját számokat játszó, saját stílussal rendelkező (leginkább alternatívnak nevezhető) budapesti zenekar keres kreatív énekesnőt. Több infóért érdeklődni/ jelentkezni a tzenekar@gmail.com címen lehet.
   
Nightbringer 2011. dec.. 12.  21:45 48
Üdv!

Szimfonikus metál zenekarunk keresi dobosát Budapest és környékéről. 20 év körüliek vagyunk. Komoly szándékaink és terveink vannak a jövőre nézve. Olyan embert keresünk, aki komolyan állna hozzá és megfelelő tudással rendelkezik. Mi magunk 14 éve zenélünk. Album már készülőben. Ha érdekel írj!

info[at]tristana.hu
http://tristana.hu
http://facebook.com/tristanamusic
   
Fervillsound 2011. dec.. 12.  00:25 47
Promóanyag kell, vagy videóklip ? Ezek vagyunk mi:

[link]

Ha tetszett, csak ennyi:
Facebook ----> FervillSound Média és Reklám Kft.
Olcsón, profi minőség ;)
   
buliwood 2011. júl.. 1.  13:30 46
Szintetizátoros kíséretem mellé keresek aranytorkú énekesnőt, 30-45 éves korig fejér megyéből.
Repertoárom folyamatosan bővítem.
Nem kell profinak lenni, de tudj énekelni.
Ha tudsz gitáron játszani az előny, de nem feltétel!Amit énekelni kell: Pop, Mulatós, Sláger, Retro
Érd. info.zenesz@gmail.com
   
élőzenekar 2011. jún.. 30.  09:58 45
Budapesti zenekar keres magának kreatív, lelkes énekesnőt 22től 30 éves korig.
Zenei stílusunk sokszínű pop, rock, hiphop, funky és ezek keveréke.
Többnyire saját dalokkal foglalkozzunk ( néhol picit szókimondó ) némi feldolgozás átiratokkal.
Magyar nyelven íródnak a dalszövegek, saját próba terem, koncert lehetőség és saját lemez készítése a terv, Technikai feltételek megvannak. Fix próba napok.

Érdeklődni: imilnproductions@gmail.com címen

pár soros leírás magadról, fénykép és az sem gond ha van valami demód mutatóba nekünk cserébe mi is küldünk jó pár demót és stúdió felvételt, hogy átlásd mire is gondolunk mi!!!
zenére fel!
   
standupnscream 2011. jún.. 22.  21:21 44
Tiszteletem tehetséges zenészek!

Haladó dobost, gitárost és basszusgitárost keresünk budapesti punkrock bandánkba. Felszerelésed és saját gyakorlási lehetőséged legyen. Eleinte feldolgozások(sum41, blink 182, green day, good charlotte, simple plan, story of the year, billy talent és társai). Korhatár nincs, bárki jelentkezhet aki úgyérzi megfelelően tökös és benne lenne minden hülyeségben és mindenben amiben kell, és persze azért tudd is használni a kütyüdet :)

elérhetőség: bulint0324@gmail.com
   
Atta 2011. jún.. 20.  13:08 43
Tapasztalt énekesnő keresi már működő zenekarát, tánczene és vendéglátó műfajban rendszeres fellépési lehetőség reményében. Nagykőrös, Kecskemét, vagy ezek vonzáskörzetéből. Több mint 5 év szakmai tapasztalat, kb. 120 db-os repertoár,ha szükséges, bővítem. Magyar, angol, spanyol nyelvű dalok.Kitartó vagyok,és nem félek a kihívásoktól. Nép Anita 0670-286-96-65
   
Atta 2011. jún.. 20.  13:01 42
Tapasztalt énekesnő keresi már működő zenekarát, tánczene és vendéglátó műfajban rendszeres fellépési lehetőség reményében. Nagykőrös, Kecskemét, vagy ezek vonzáskörzetéből. Több mint 5 év szakmai tapasztalat, kb. 120 db-os repertoár,ha szükséges, bővítem. Magyar, angol, spanyol nyelvű dalok. Kitartó vagyok,és nem félek a kihívásoktól.
   
The play 2011. jún.. 17.  14:22 41
http://www.myspace.com/theplaymusic

Ha esetleg érdekel a prüntyögős csodálatoséletünk

Ugyanitt egyébként billentőst keresünk, többek között erre... van még feldolgozás, muse, placebo, rhcp, és tervbe coldplay national radiohead stb
   
Sissi87 2011. jún.. 16.  13:36 40
Sziasztok!

Nagyon szeretnék egy zenekart.:) Na nem arra a bedurvulós rock-ra gondolok, hanem a lágyabb rock-ra, ami már hajaz a popra. Hogy némi támpontot adjak (ugyanis nem nagyon tudom pontosan körülírni, milyen zenére is gondolok), felsorolom a mostanában hallgatott kedvenceket:

- Adam Lambert
- Alicia Keys
- Anastasia
- Christina Aguilera
- Lady Gaga (bár tőle inkább a zongorás, akusztikus verziók, mint az "eredeti")
- Rihanna
- 30 Seconds to Mars
- Muse
- Placebo

Nos, tény, hogy vegyes a felhozatal, bevallom.:) Remélem, egy kicsi bepillantást nyertek mindazok, akik kíváncsiak voltak rám, hogy milyen zenék állnak közel hozzám. Köszönöm, hogy elolvastátok (aki elolvasta:))
És igen, valami ilyen, efféle zenéket játszó zenekart keresek.:)

És még el nem felejtem, 24 éves leányzó vagyok. Miskolc környéki, DE azért PESTEN keresek zenekart, mert a közeljövőben tervbe van véve a Pestre költözés. Ez azt jelenti, hogy 2011 őszétől.

Akinek felkeltettem az érdeklődését, az adatlapomon fenn van az e-mail címem, de kiírom, ha netán nincs kedve ráklikkelni!:)
sissicica@gmail.com
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky