3427 zenekar 12457 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » Bárpult » OPUS ALTERA - progresszív metál banda

Témakörök
Hirdetés
OPUS ALTERA - progresszív metál banda
Tom Murphy Kondor 2005. ápr.. 29.  03:09 19
Írtam az elõzõt, mint az Opus Altera billentyûse... (bejel. nélkül :)
   
Anonymous 2005. ápr.. 29.  03:07 18
A Szombathely környékiek ne hagyják ki a május 1-ei koncertet! Elõzetes hírek ellenére 18:00-kor lépünk színpadra!
   
Stab Venom 2005. ápr.. 13.  14:55 17
Opus Altera
Szerintem, idõvel és lehetõségekkel cseppet se rosszábbak lesztek, mint Symphony X,-tényleg, nagyon karizmátikus zenekar vagytok. Tegnap este, miközben hallgattam " A szívarványí hidján" vettem észre, hogy refrénkor megált a légzésem. És utoljára ilyen megtörtént pont az Oddyssey hallgatáskor:) Egészen erõs bizonyitéknak tartom.
Nagyon örülök, hogy megértettek gondolátokat, amiket beírtam:) Halljon, akinek füle van. Nektek, ezekszerint, nem csak zenére van hallásotok:)
(Fórumozni a weboldalunkon szoktunk, a portálon)
Üdvözlöm az Opus Altera minden tisztelt zenészt!:)
Tim
   
Tom Murphy Kondor 2005. ápr.. 12.  05:24 16
Tim!

Ez a Symphony-X hasonlat egy kissé erõs, de igazán jól esett, köszi. Remélehetõleg nemsokára lesz angol nyelvû változat egy-két dalra.

Azt is ebbe a fórumba írom - mivel nem láttam, hogy lenne a bandátoknak külön fórum -, hogy nagyon jó gondolatokat írsz a hozzászólásaidban. Engem rengeteg elgondolkodtatott.

Tom
   
Stab Venom 2005. ápr.. 9.  01:51 15
TETSZIK az OpusAltera:)
Sziasztok! Én Stab Venom, az Inner Seanek az énekese-ritmusgitárosa vagyok. Még ezt a fórumot is megtaláltam, csak ennyit szeretnék mondani, hogy igen megtetszett a zenétek és az együttes is maga! Nagyon örülök, hogy megint Veletek kerültünk a szavazásba!
óriási platform van a zenéteknek,-ugyanannyira élmény titeket hallgatni, mint, mondjük, Symphony X-t.
Nekem is jobban esne angolúl meghallgatni, de mivel ilyeneket írtok
[quote:0c65429421="Tom Murphy Kondor"]Az angol szöveg témájában félig igazat adok neked, egy amerikai ismerõsöm mondta, hogy minden mûfajnak megvan a saját nyelve, és a rock/metálnak egyértelmûen az angol, és nálunk is készülnek angol szövegek, de egyelõre magyarországi koncertekre számíthatunk, és hát nálunk még mindig baromi kevesen beszélik/értik az angolt. De jogos, amit írtál![/quote:0c65429421],
látom, hogy értelmes a poziciótok ebben is, így megérthetõ is, efogatható is:)
Még tetszik, ahogy tartottok magukat, tisztelnivaló a stílusotok (nem mint...valakinek...)
Legjobb kivánságokkal,
Tim
   
Tom Murphy Kondor 2005. márc.. 27.  01:08 14
WEBOLDAL
AZ OPUS ALTERA HONLAP ISMÉT ELÉRHETÕ!

www.opusaltera.hu
   
Tom Murphy Kondor 2005. márc.. 25.  01:10 13
WWW.OPUSALTERA.HU
Egy-két nap, és újra mûködik a weboldalunk! A "zökkenõmentes átállást" meg köszönjük a régi szolgáltatónknak.

Tom Kondor
OA
   
Orso 2005. márc.. 7.  10:46 12
Murphy, mél ment a címmel.

Persze csak mer annyi sört iszom hogy nincs elég alátétem oszt igen kéne egy.

Czup.
   
Tom Murphy Kondor 2005. márc.. 7.  00:28 11
Elfelejtettem mondani: azért kéne CD-n küldenem, mert nem mûködik most a weboldalunk, meg aztán CD-re felfér egy csomó dolog, és ha nem tetszik, ami rajta van, még söralátétnek is jó.
   
Tom Murphy Kondor 2005. márc.. 7.  00:24 10
[quote:8084ee6c69="Orso"] Nem lehetne hogy az egészet letölthessem valahonnan? :)

Tzupp

ORSO[/quote:8084ee6c69]

Szívesen küldök neked cd-t, persze szigorúan csak mint ismerõs kollégának. :-)
Mail-ben írd meg a címed, aztán küldök egy telezsúfolt CD-t mindenféle muzsikával, amin elszörnyülködhetsz. :-)

Ez a "tzupp" ez tettzett!
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky