3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. február

Témakörök
Hirdetés
2005. február
Jani Liimatainen 2005. febr.. 1.  11:45 3
[quote:e4e21857ac="Zoleeca"]Hát ezúton is gratulálok a Psycho Obsession zenekarnak. Jól csinálták, tényleg. Nem tudom elképzelni, hogy a két nap alatt leadott 30-40 szavazat mindegyike érvényes volt. De ha igen akkor sem voltak tissztességesek. Nem lepõdnék meg ha a srácok, lemondanának errõl a hónapról. Majd látjuk.

Addig is Hajrá Rooster! Õk legalább megérdemelték volna.[/quote:e4e21857ac]

Köszönjük szépen.

Én nem tudom elképzelni , hogy a hóban el lehet esni. Ettõl függetlenül ez megtörténik. Tanácsot nem adok senkinek, mert az okosnak nincs szüksége rá, a bolond meg úgysem fogadja meg. De életed során elõfordulhat hogy jól jön, ha gondolkodsz. Másokat lebecsülni meg.... Sok tábornok elbukot már ezen a csatákban...
Szóval ha pl. egy orvos nem orvosoknak mesél egy orvosi viccet és nem röhög senki, csak az orvos, akkor nem "biztos"az orvos a hülye. Ezt fontos megérteni.
Ebbõl nem értetetted meg amire fel akartam hívni a figyelmedet. Nem is ez volt a cél...

De mivel a város, melybõl származunk, nincs messze én az esetleges félreértéseket tisztázva egy közös koncert megszervezésnek lehetõségében látom.

A labdát feldobtam...

Azért csak egyetértünk.

Hajrá Rooster.
   
Zoleeca 2005. febr.. 1.  10:37 2
Hát ezúton is gratulálok a Psycho Obsession zenekarnak. Jól csinálták, tényleg. Nem tudom elképzelni, hogy a két nap alatt leadott 30-40 szavazat mindegyike érvényes volt. De ha igen akkor sem voltak tissztességesek. Nem lepõdnék meg ha a srácok, lemondanának errõl a hónapról. Majd látjuk.

Addig is Hajrá Rooster! Õk legalább megérdemelték volna.
   
myMusic Admin 2005. febr.. 1.  08:16 1
2005. február
Indul a februári szavazás, a szokásos szabályokkal...
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky