3423 zenekar 12355 letölthető zene

Hozzászólások » MyMusic » 2005. év hónap zenekarai (archívum) » 2005. február

Témakörök
Hirdetés
2005. február
Dörmi 2005. febr.. 2.  08:19 13
Éljen a Prog. zene ! Opus Altera Rulez!!!!
   
DragonNinja 2005. febr.. 1.  21:28 12
pluto
Ha a fene fenét eszik is akkor is pluto! ha már elözöleg nem sikerült, sikerüljön most. ja és nagyon nagyon tetszik a zenéjük!!
HAJRÁ HAJRÁ!
   
Corey 2005. febr.. 1.  16:33 11
[quote:8383c0f987="Jani Liimatainen"][quote:8383c0f987="Corey"][quote:8383c0f987="Jani Liimatainen"][quote:8383c0f987="Zoleeca"]Hát ezúton is gratulálok a Psycho Obsession zenekarnak. Jól csinálták, tényleg. Nem tudom elképzelni, hogy a két nap alatt leadott 30-40 szavazat mindegyike érvényes volt. De ha igen akkor sem voltak tissztességesek. Nem lepõdnék meg ha a srácok, lemondanának errõl a hónapról. Majd látjuk.

Addig is Hajrá Rooster! Õk legalább megérdemelték volna.[/quote:8383c0f987]

Köszönjük szépen.

Én nem tudom elképzelni , hogy a hóban el lehet esni. Ettõl függetlenül ez megtörténik. Tanácsot nem adok senkinek, mert az okosnak nincs szüksége rá, a bolond meg úgysem fogadja meg. De életed során elõfordulhat hogy jól jön, ha gondolkodsz. Másokat lebecsülni meg.... Sok tábornok elbukot már ezen a csatákban...
Szóval ha pl. egy orvos nem orvosoknak mesél egy orvosi viccet és nem röhög senki, csak az orvos, akkor nem "biztos"az orvos a hülye. Ezt fontos megérteni.
Ebbõl nem értetetted meg amire fel akartam hívni a figyelmedet. Nem is ez volt a cél...

De mivel a város, melybõl származunk, nincs messze én az esetleges félreértéseket tisztázva egy közös koncert megszervezésnek lehetõségében látom.

A labdát feldobtam...

Azért csak egyetértünk.

Hajrá Rooster.[/quote:8383c0f987]

Felõlem lehetne közös koncert, mert kíváncsi vagyok rátok, hogy milyenek vagtok élõben, meg, hogy milyen a többi számotok.
Egyébként még mindig nem válaszoltatok a WAN2 tehetségkutatós dologban. Légyszives válaszoljatok[/quote:8383c0f987]

mi volt a kérdés?

/me lusta visszakeresni...[/quote:8383c0f987]

Milyen eredménnyel végeztetek? Tovább jutottatok? Miket mondtak?
   
Jani Liimatainen 2005. febr.. 1.  16:11 10
Jah, a koncertjeink szervezésével õket keressétek:

http://www.continental-concerts.de/ :)

És hogy milyenek vagyunk élõben? M E T Á L! Aaaaarrrrrghhh!
   
Jani Liimatainen 2005. febr.. 1.  16:08 9
[quote:19b24ee898="Corey"][quote:19b24ee898="Jani Liimatainen"][quote:19b24ee898="Zoleeca"]Hát ezúton is gratulálok a Psycho Obsession zenekarnak. Jól csinálták, tényleg. Nem tudom elképzelni, hogy a két nap alatt leadott 30-40 szavazat mindegyike érvényes volt. De ha igen akkor sem voltak tissztességesek. Nem lepõdnék meg ha a srácok, lemondanának errõl a hónapról. Majd látjuk.

Addig is Hajrá Rooster! Õk legalább megérdemelték volna.[/quote:19b24ee898]

Köszönjük szépen.

Én nem tudom elképzelni , hogy a hóban el lehet esni. Ettõl függetlenül ez megtörténik. Tanácsot nem adok senkinek, mert az okosnak nincs szüksége rá, a bolond meg úgysem fogadja meg. De életed során elõfordulhat hogy jól jön, ha gondolkodsz. Másokat lebecsülni meg.... Sok tábornok elbukot már ezen a csatákban...
Szóval ha pl. egy orvos nem orvosoknak mesél egy orvosi viccet és nem röhög senki, csak az orvos, akkor nem "biztos"az orvos a hülye. Ezt fontos megérteni.
Ebbõl nem értetetted meg amire fel akartam hívni a figyelmedet. Nem is ez volt a cél...

De mivel a város, melybõl származunk, nincs messze én az esetleges félreértéseket tisztázva egy közös koncert megszervezésnek lehetõségében látom.

A labdát feldobtam...

Azért csak egyetértünk.

Hajrá Rooster.[/quote:19b24ee898]

Felõlem lehetne közös koncert, mert kíváncsi vagyok rátok, hogy milyenek vagtok élõben, meg, hogy milyen a többi számotok.
Egyébként még mindig nem válaszoltatok a WAN2 tehetségkutatós dologban. Légyszives válaszoljatok[/quote:19b24ee898]

mi volt a kérdés?

/me lusta visszakeresni...
   
perkeleneito 2005. febr.. 1.  15:41 8
Rece nektek.

Corey, tök jó, hogy így egyetértünk! Szerintem is nagyon jó a Rooster. Gyorsan nyomtam is nekik egy szavazatot!

Üdv mindenkinek és sok sikert:)
   
Corey 2005. febr.. 1.  14:49 7
Azért szavaztam a Plutora, mert én vagyok az egyik gitáros és természetesen tetszik amit csinálunk. Egyébként a Rooster tényleg király zenét játszik. Minden elismerésem, fasza rock'N'roll. Király, de tényleg.
   
Corey 2005. febr.. 1.  14:47 6
[quote:93c74aede2="Jani Liimatainen"][quote:93c74aede2="Zoleeca"]Hát ezúton is gratulálok a Psycho Obsession zenekarnak. Jól csinálták, tényleg. Nem tudom elképzelni, hogy a két nap alatt leadott 30-40 szavazat mindegyike érvényes volt. De ha igen akkor sem voltak tissztességesek. Nem lepõdnék meg ha a srácok, lemondanának errõl a hónapról. Majd látjuk.

Addig is Hajrá Rooster! Õk legalább megérdemelték volna.[/quote:93c74aede2]

Köszönjük szépen.

Én nem tudom elképzelni , hogy a hóban el lehet esni. Ettõl függetlenül ez megtörténik. Tanácsot nem adok senkinek, mert az okosnak nincs szüksége rá, a bolond meg úgysem fogadja meg. De életed során elõfordulhat hogy jól jön, ha gondolkodsz. Másokat lebecsülni meg.... Sok tábornok elbukot már ezen a csatákban...
Szóval ha pl. egy orvos nem orvosoknak mesél egy orvosi viccet és nem röhög senki, csak az orvos, akkor nem "biztos"az orvos a hülye. Ezt fontos megérteni.
Ebbõl nem értetetted meg amire fel akartam hívni a figyelmedet. Nem is ez volt a cél...

De mivel a város, melybõl származunk, nincs messze én az esetleges félreértéseket tisztázva egy közös koncert megszervezésnek lehetõségében látom.

A labdát feldobtam...

Azért csak egyetértünk.

Hajrá Rooster.[/quote:93c74aede2]

Felõlem lehetne közös koncert, mert kíváncsi vagyok rátok, hogy milyenek vagtok élõben, meg, hogy milyen a többi számotok.
Egyébként még mindig nem válaszoltatok a WAN2 tehetségkutatós dologban. Légyszives válaszoljatok
   
Jani Liimatainen 2005. febr.. 1.  12:13 5
[quote:9f3d4452f0="Zoleeca"][quote:9f3d4452f0="Jani Liimatainen"]Tanácsot nem adok senkinek, mert az okosnak nincs szüksége rá, a bolond meg úgysem fogadja meg. De életed során elõfordulhat hogy jól jön, ha gondolkodsz. Másokat lebecsülni meg.... Sok tábornok elbukot már ezen a csatákban...[/quote:9f3d4452f0]

Sejtem én hogy hol volt itt a nagy gondolat, ne aggódj. Csak nem hittem volna hogy taktikázásról van szó. Ez nem háború, csak verseny, szerintem.
De van egy olyan mondás (ha már a harcnál tartunk):

"A csatát el vesztettük de a háborút nem"

;)[/quote:9f3d4452f0]

[quote:9f3d4452f0="Zoleeca"][quote:9f3d4452f0="Jani Liimatainen"]Tanácsot nem adok senkinek, mert az okosnak nincs szüksége rá, a bolond meg úgysem fogadja meg. De életed során elõfordulhat hogy jól jön, ha gondolkodsz. Másokat lebecsülni meg.... Sok tábornok elbukot már ezen a csatákban...[/quote:9f3d4452f0]

Sejtem én hogy hol volt itt a nagy gondolat, ne aggódj. Csak nem hittem volna hogy taktikázásról van szó. Ez nem háború, csak verseny, szerintem.
De van egy olyan mondás (ha már a harcnál tartunk):

"A csatát el vesztettük de a háborút nem"

;)[/quote:9f3d4452f0]

A taktika és a logika közt szvsz van némi különbség...

Van némi szemléleti különbség. Ez korántsem verseny. Ez egy lehetõség csupán, amit megragadhatsz. Ezek után (sem) igazán tudom azokat a bûnöket felvállalni, amiket mondasz...

Pár év múlva valószinûleg el fox jutni arra a szintre, hogy az ilyen jellegû félreértéseket kezelni tudd...

Sok sikert neked és a zenekarnak.
   
Zoleeca 2005. febr.. 1.  12:04 4
[quote:ac2b778bbb="Jani Liimatainen"]Tanácsot nem adok senkinek, mert az okosnak nincs szüksége rá, a bolond meg úgysem fogadja meg. De életed során elõfordulhat hogy jól jön, ha gondolkodsz. Másokat lebecsülni meg.... Sok tábornok elbukot már ezen a csatákban...[/quote:ac2b778bbb]

Sejtem én hogy hol volt itt a nagy gondolat, ne aggódj. Csak nem hittem volna hogy taktikázásról van szó. Ez nem háború, csak verseny, szerintem.
De van egy olyan mondás (ha már a harcnál tartunk):

"A csatát el vesztettük de a háborút nem"

;)
   

Szólj hozzá!

Csak regisztrált és belépett felhasználóink szólhatnak hozzá. Kattints ide a belépéshez! Regisztráció itt.

magyar | english | deutsch | espanol | francais | romana | polski | slovensky